Svatba

Styling na svatbu na podzim – 3 extravagantní a skvělé tipy

stylingové nápady podzimní svatební svatební foto park

Pokud se vaše svatba koná na podzim, bylo by vhodné nejen podle toho navrhnout dekorace. Tématu by měl odpovídat i váš vzhled, od šatů a doplňků až po váš účes a líčení. Abychom vám s tím pomohli, v tomto článku máme 3 tipy na styling Podzimní svatba dát dohromady, že se vám určitě bude líbit.

1. Boty v gotickém stylu pro podzimní svatbu

černé lodičky v gotickém stylu podzimní svatba

Tento typ obuvi je zvláště vhodný, pokud se vaše svatba koná na Halloween nebo těsně před ním a také byste chtěli vyzařovat halloweenskou atmosféru. Jak vidíte, nejen, že máte možnost odrážet určité téma prostřednictvím dekorace, ale můžete toho také dosáhnout svým typem oblečení a stylingu na svatbu. Obzvláště hezké jsou boty zdobené černou krajkou. Tímto způsobem je vašemu vzhledu dána ženská elegance. Obecně platí, že černé boty jsou velmi vhodné pro styling pro svatbu v halloweenském nebo gotickém stylu a jsou také velmi populární. Není to však zdaleka jediná barva, kterou si můžete vybrat.

černé-gotické-boty-zlaté-nýty-svatba-podzim

Stejně vhodné jsou barvy fialové, vínově červené, smaragdově zelené a fialové. Ať už si vyberete jakoukoli barvu, boty mohou být také ozdobeny různými motivy, které jsou pro Halloween typické. Takovými motivy jsou například lebky, děsivé oči, netopýři, čarodějnice a další. Také populární a poněkud neobvyklé jsou sportovní styly pro svatební styl s ohledem na boty. Takovými jsou například tenisky. S nimi zaručeně budete působit drzým dojmem, který každému zůstane v paměti.

2. Deštivá podzimní svatba

deštivý podzim-svatební-svatební-pár-gumové boty-deštníky

Jak si asi dokážete představit, na světě je mnoho oblastí, kde prší téměř každý den. Šance na výběr slunečného dne pro svatbu je velmi malá, a proto by měl být sladěn styl svatby. Ale i když v takové oblasti nežijete, mohou nastat chvíle, kdy na počasí prostě nemáte štěstí a vaši svatbu doprovází deštivé počasí. To by vás ale nemělo zoufat. Stačí se na vše pro každý případ připravit a v tomto článku vám ukážeme pár fotek, jak to nejlépe zvládnete.

deštivý-svatební-duhový-barevný-deštník Podzimní svatba

Co vy jako nevěsta a váš styl na svatbu Určitě zvažte voděodolnou řasenku. Jako dárky pro hosty můžete dokonce připravit pláštěnky, deštníky nebo proč ne, elegantní gumáky. V zásadě můžete také změnit špatné počasí na něco zábavného tím, že podle toho navrhnete dekorace na svatbu a například rozdáte deštníky a použijete je jako dekoraci. Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si vhodný dekor a styl na svatbu!

 deštivá-svatební dekorace-nápad-deštníky-kofp-posed

deštivé-svatební-nevěsta-družička-gumáky

deštivé-svatební-dekorace-gumáky-květiny-oltář

deštivý-svatební-dekorace-vintage-styl-svatební dort-deštník

3. Červené rty pro podzimní svatbu

svatební make-up-červené rty-retro-styl-ptačí klec-závoj

Svatba je přesně ten správný čas vyzkoušet odvážnější líčení na svatební styling, i když si jinak netroufáte. Rádi bychom vám vysvětlili, jak si můžete nejlépe namalovat rty v jasně červené barvě. Měli byste si však uvědomit, že pokud máte červené rty, měli byste na zbytek obličeje nanést make-up diskrétněji, abyste neriskovali příliš barevným a tedy nadměrným líčením. Make-up z červených rtů pro styling pro svatbu vypadá obzvláště skvěle na svatebních fotografiích. Make -up na ně naneste následujícími způsoby:

1. Připravte si na to rty Svatební styl vyčištěním staré kůže pomocí drhnutí.

2. Zarámujte si rty obrysovou tužkou nebo rtěnkou. Cílem je, aby byly všechny nerovnosti vyrovnány.

svatební make-up-červené rty-updo-peří

3. Linie, která ohraničuje rty, by se měla v oblasti oblouku pancíře křížit a tvarovat ji.

4. Poté můžete nanést rtěnku. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je štětec na rty.

5. Odstraňte případné chyby korektorem.

6. Vezměte kousek savého papíru. Použijte to k tomu, abyste si jednou krátce otřel rty.

7. Opakujte krok 2 a orámujte rty ještě jednou konturovací tužkou nebo rtěnkou.

A ten váš je elegantní a stylový Svatební styl dokončil červené rty!

svatební make-up-červené rty pod rouškou