Svatba

Rámy obrázků jako svatební dekorace – 10 rukodělných projektů

Svatební dekorace 10 řemeslných projektů originální nápady

Vzhledem k tomu, že obrazové rámy jsou k dispozici téměř kdekoli a mají mnoho tvarů a barev, jsou skvělým materiálem, který můžete použít k ozdobení vaší svatby. Někdy stačí jen trochu barvy. A dokázat vám, jak jste báječní Rámy obrázků jako svatební dekorace vybrali jsme pro vás 10 originálních příkladů. Takto můžete použít rámečky pro svatební obřad nebo recepci:

1. Rámy obrázků jako svatební dekorace – zavěste rámeček do vzduchu

Nápady na výzdobu rámečku na svatební stůl

Vyberte si prázdné místo a zavěste několik různých Rámy obrázků jako svatební dekorace v různých velikostech. Vaši hosté se tak s nimi mohou bavit a určitě budou zajímavé fotografie jako vzpomínky. Pro fotografie by bylo ještě lepší a zábavnější, kdyby byl použit Polaroid.

2. Rámy obrázků jako svatební dekorace – uvítací znamení

Na květinové projekty namalujte černou tabuli

Vybírat můžete z tabule a hezké Rámy obrázků jako svatební dekorace navrhněte efektivní uvítací znak. Pokud je rámeček bílý, je zde také skvělý kontrast. Ozdobte nápis několika pěknými květinami a přidejte do něj knihu hostů.

3. Rámy obrázků místo váz

Rámy obrázků stodoly uspořádat nápady

Tato myšlenka dekorace je ideální pro rustikální svatbu. Pověste na různých místech Rámy obrázků jako svatební dekorace a připevněte k nim závěsné květiny. Nemyslíte si, že je to prostě jedinečné?

4. Rám obrazu jako opěradlo

Židle dekorace rám obrazu dekorace hosté stůl nápady

Zdobením opěradel rámovanými siluetami získá svatební dekorace majestátní vzhled.

5. Rámy obrázků jako dekorace stolu

Projekty nápady na výzdobu stolu květiny váza na kmen stromu

Menší obrazové rámečky najdete v každém obchodě za 1 euro. Stačí je použít k dekoraci stolu a zarámovat jmenovky nebo číslo stolu. Poté přidejte pár hezkých květin a vaše originální dekorace stolu je připravena. Pokud jste zlatí Rámy obrázků jako svatební dekorace každá tabulka má zvláštní přízvuk.

6. Místo figurek dortu

Vytvořte nápady sami dort šperky cool řemeslný projekt

Tato myšlenka je obzvláště vhodná, pokud je váš svatební dort o něco menší. Dodejte dortu určitou výšku připnutím zarámovaného monogramu.

7. Romantické pozadí

Nápady na svatební dekorace na rám obrazu vytvořte svůj vlastní projekt

Vytvořte romantické pozadí, pokud chcete nebo potřebujete pokrýt určitou oblast zdi. Můžete to udělat přidáním nějakých docela zlatých závěsů Rámy obrázků jako svatební dekorace a barevné květiny. Nemyslíte si, že by to bylo ideální zázemí, když si sami čtete svatební slib?

8. Rodinné fotografie

Nápady na výzdobu svatebního stolu udělají z fotografií vlastní stůl

U těchto nápadů si můžete vybrat ze široké škály okamžiků zachycených na fotografiích. Takovými okamžiky mohou být vaše vlastní zasnoubení nebo svatba ostatních členů rodiny. Zahrňte je tedy ve svůj velký den. Nejlepší je vybrat černobílé fotografie pro romantičtější efekt a použít je k ozdobení stolu pro svatební dort.

9. Dekorace na brýle

Rámeček obrázku dekorace svatební projekt šperk stůl

Co si myslíte o myšlence používat tak malé plakety jako štítky na brýle, které připomínají vašim hostům, aby drželi brýle?

10. Dortový stůl

Vytvořte si nápady na výzdobu rámů formou bufetu sami

Prázdný Rámy obrázků jako svatební dekorace lze použít jako účinný ozdobný prvek. To dokazuje i tento dortový stůl, na kterém byly rozmístěny různé rámečky, mezi které byly zase umístěny dortové talíře.