Svatba

Podzimní a rustikální dekorace na stůl pro kutily

kutilství-podzimní-svatební-nápad-dřevěné disky

Tento krásný DIY dekorace stolu je ideální pro všechny nevěsty, které mají rády rustikální styl a jsou fanoušky kutilských projektů. Níže se dozvíte, jak si můžete tuto okouzlující dekoraci stolu pro svoji svatbu vyrobit sami a maximálně si ji přizpůsobit.

Jak je vybrána DIY dekorace stolu na podzimní svatbu

rustikální-svatební-nápad-koláž-šik-zahrada

Prvky dekorace na podzim jsou převzaty z přírody, některé mohou být navrženy přímo ze skutečných rostlin, květin nebo dřevěných prvků a některé – jako napodobenina jako dekorace stolu, dortu, boutonniere hostů, pozvánky, karty a ostatní.

Podzimní, rustikální dekorace na stůl pro kutily na svatbu

podzimní rustikální podzimní nápad svatební dekorace

the DIY dekorace stolu má všechno: vyzařuje podzimní atmosféru, má rustikální styl a odráží vaši povahu. Ať už plánujete podzimní svatbu nebo večírek, bude bezpochyby poutavý.

Svatební svíčky jako hlavní prvek dekorace stolu

svatební svíčka-dřevo-disk-nápad

Dekoraci stolu tvoří držáky svíček na čajové svíčky ze tří kusů dřeva s prohlubněmi a pár dalších akcentů dle vašeho výběru, které mohou odrážet váš charakter, například náramky s ražbou a dřevěný kotouč. Polena mají průměr cca 9 cm. Jsou dostatečně velké na to, aby učinily prohlášení, a jsou navrženy tak, aby dlouho vydržely. Kromě toho byla každá kulatina na dekoraci stolu ručně vyrobena a pečlivě vybrána ze všech ostatních, aby vypadala co nejpřirozeněji a byla pokryta pravým mechem.

Upevnění držáku svíčky

rustikální-elegantní-stůl-dekorace-držák svíčky

Držáky svíček jsou umístěny na dřevěném disku, který si můžete sami vygravírovat svými iniciálami, datem svatby nebo speciálním nočním světlem. Disk je také potažen polyuretanem, aby mohl vydržet déle. Přidejte své vlastní nápady, například sušené květiny nebo stuhy. Vymyslete něco a navrhněte to DIY dekorace stolu podle vašeho stylu.

Rustikální nápad v podzimním stylu 

skořice-barva-podzim-koláž-svatební nápad

 Elegantní nápad s orchidejemi a březovým dřevem

rustikální koláž-hirsten-zahrada-bez designu

 Rustikální dort v hnědé a zelené barvě

rustikální-dort-nápad-styl-svatba-podzim

 Dekorace s květinami  

červeno-oranžovo-rustikální-nápad-květinová dekorace

Celá kompozice v rustikálním stylu 

svatební nápad-stůl-zahrada-ozdobit-styl