Svatba

Plánování svatby s motivem Frozen – tipy na výzdobu, květiny a nevěstu

svatba plánování ledová královna-braztstrauss-nápad-anna-barvy-fialová-zelená-modrá

Všechny svatební přípravy začínají výběrem tématu. A kdo slaví svatbu v zimě, může ji také chtít Plánování svatby, které se hodí pro toto roční období. Téma „Ledová královna“ je obzvláště dobré a kouzelné. Kromě toho, že může dokonale symbolizovat zimní říši divů, může dekorace na svatbu také vypadat opravdu elegantně a elegantně se správnými prvky a barvami, takže se budete cítit jako ledová princezna. Inspirujte se našimi tipy a nápady pro plánování svatby s motivem Frozen!

Plánování svatby – tipy na zmrazené téma

plánování svatební ledové královny-svatební síň-modrá-světla-atmosféra-ledový hrad

Svatba v chladném období by měla být opravdu pěkná a zimní. Co si ale musíte naplánovat na svatbu, která symbolizuje téma „Ledová královna“? V zásadě můžete vytvořit správnou atmosféru jednoduše výběrem barev a motivů. Hodí se cokoli, co připomíná sníh a zimu. S barvami modrou a bílou neuděláte chybu.

Plánování dokonalé zimní svatby

svatba plánování ledová královna-hrad-led-pohádkové osvětlení

Elsin hrad je motiv, který je nejen vhodný, ale také vytváří pohádkovou atmosféru. To lze vybrat pro svatební dort nebo představuje ledovou sochu. Pokud tedy plánujete Frozen Wedding, měli byste tento motiv zvážit. Se správným osvětlením bude dekorace ještě působivější.

Pompézní dekorace jako na zámku

svatba plánování ledová královna-ušlechtilý-bujný-dekor-lustr-bílé židle

Jak už to na zámku bývá, pompézní prvky jako lustry nebo elegantní židle jsou skvělý nápad. Tímto způsobem vytvoříte dojem, že se svatba koná na ledovém zámku, tj. Na zámku Elsa. Záclony v bílé nebo modré barvě mohou zdobit stěny a navodit tak tu správnou celkovou atmosféru. Plánujete -li tedy svatbu, měli byste myslet i na design sálu.

Nápady na výzdobu na svatbu

svatba plánování ledová královna-modrá-skleněná deska-stůl-design-sněhové vločky-umělý sníh

Dekorace stolu je také důležitá při plánování svatby. K tématu ledové královny se hodí světle modré a bílé dekorace. Pokud také připomínají led a sníh, je požadovaná atmosféra zaručena. Nádobí může být vyrobeno z průhledného, ​​barevného skla a aranžmá s umělým sněhem a sněhovými vločkami dodá dekoraci stolu finální nádech.

Květinová výzdoba na svatbu

svatba-plánování-ledová královna-výzdoba stolu-romantická-květinová-dekorace-anna-barvy

Květinové uspořádání pro svatbu je jedním z nejdůležitějších prvků. Barvy především určují téma, a proto by měly být vhodně zvoleny. Při plánování svatby je důležité, abyste měli jasno v tom, zda dáváte přednost květinám typické barvy Anna nebo Elsa. Oba barevné motivy lze samozřejmě pro dekoraci také kombinovat.

Anniny barvy jako svatební nápady

svatba-plánování-ledová královna-židle-dekorace-květinový-věnec-fialová

Barvy Anny připomínají spíše jaro, jsou tedy pestřejší. Dominuje zde zelená, fialová, fialová a také žlutá. Poskytují změnu barvy na stole, ale stále ladí s bílým a modrým designem zbytku dekorace. Pokud však plánujete Frozen Wedding, Annina barva by se neměla vyskytovat pouze na stole, ale měla by se také opakovat v jiných oblastech, aby se vytvořila harmonická dekorace.

Elsa jako téma pro svatbu

svatba-plánování-ledová královna-květinová-dekorace-lilie-bílá-barva-modrá-pozadí

Kdo má raději zimu, volí dekoraci ála Elsa. Použijte modré květy nebo zkombinujte světle modré dekorace s bílými květy jako tyto elegantní lilie. Vázy z průhledného skla také symbolizují čistý led. Aby dvoubarevná dekorace nebyla příliš nudná, kombinujte ji při plánování svatby s četnými dekoracemi.

Šaty na svatbu

svatba-plánování-ledová královna-svatební šaty-nápad-světle modrá-princezna-účes

Výběr šatů také není radno podceňovat. To by samozřejmě také mělo odpovídat tématu. Pokud tedy plánujete a hledáte šaty na svatbu, zvolte něco romantického, nejlépe s krajkou. Vhodnými barvami jsou opět světle modrá a bílá. Šaty krémové barvy jsou vhodné, pokud má dekorace také motivy a prvky v této barvě. Jedno tedy závisí na druhém.

Účesy nevěsty na svatbu

svatba-plánování-ledová královna-účesy-cop-sněhová vločka-doplňky do vlasů

Pojďme k svatebnímu účesu, jedné z nejdůležitějších věcí, pokud jde o oblečení nevěsty. V zásadě je zde volba jasná: Buď si vyberete romantický, boční cop nebo updo od Elsa. Rozhodování je snazší, pokud požádáte o radu pomocí ukázkových účesů. Měli byste také naplánovat tento prvek svatby, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Odpovídající vlasové doplňky na svatbu

svatba-plánování-ledová královna-účesy-vlasové doplňky-čelenka-sněhová vločka-modré kameny

Bez ohledu na to, který ze dvou účesů si vyberete, vlasové doplňky tvoří perfektní konec svatebního účesu. To není povinné, ale vylepšuje účes tak, aby odpovídal tématu. Při plánování vlasových doplňků na svatbu se řídíte jak svatebními šaty, tak barvami dekorace. Zdánlivě zmrazené květiny nebo sněhové vločky, jako jsou ty na obrázku výše, jsou perfektní.

Ozdobte sněhovými vločkami a ledovými krystaly

svatba-plánování-ledová královna-přívěsek-sněhová vločka-světle modré kamínky

A protože jsme již na téma sněhových vloček: budete jich potřebovat hodně. Nepodceňujte je při plánování svatby. Vidíte, mají silný účinek. Rozložte je na stůl nebo jimi ozdobte svatební dort a strop. Zkombinujte modré, bílé a průhledné sněhové vločky nebo se rozhodněte pro jednu z těchto barev. Lze nimi ozdobit i zimní kytice z větví.

Svatební nápady – zimní dekorace

svatba-plánování-ledová královna-svatební dort-zimní-bílá-stromová dekorace

Zde je další skvělý nápad na zimní strom, který můžete použít při plánování svatby. Použít lze umělé větve a větvičky, ale také skutečné. V bílé nebo stříbrné barvě vyzařujete dokonalou náladu. Ozdobte ozdobu křišťálovými girlandami nebo jinými ozdobami.

Stříbrná dekorace na svatební stůl

svatba-plánování-ledová královna-dekorace-stříbrná-bílá-třpytka-zimní motivy

Aby se modrá barva nevymkla z rukou a příliš se jí nestala, udělejte dekorace barevnější. Stříbro je vhodnou barvou pro zimní svatby a jeho lesk mu dodává ušlechtilou notu. Přidejte tedy sem tam nějaké zvýraznění s touto barvou i na svatbě s tematikou ledové královny. Při plánování zmrazené svatby vytvořte rovnováhu mezi barvami.

Plánování svatby – barevné drinky jako poutače

svatba-plánování-ledová královna-nápoje-modrá-barva-originální-téma-zmrazené

S nápoji si můžete sami vytvořit skutečné poutače. Měly by vypadat hezky a ledově. Jasná, modrá barva nebo nápoj v neprůhledné bílé barvě dokonale ladí se zbytkem dekorace. Při plánování svatby, pokud jde o nápoje, můžete také věnovat trochu větší pozornost brýlím. Sklenice zdobené křišťálem nebo cukrem jsou skvělé nápady.

Pozvánka na svatbu

svatba-plánování-ledová královna-pozvánka-nápad-tyrkysový-papír-třpytky-drobet

 Nezapomenutelné jsou samozřejmě pozvánky. S nimi konečně začíná svatba pro vaše hosty. Také dostanou hosty do nálady na nadcházející téma a měly by být podle toho navrženy. Zkombinujte bílou a modrou a uvolněte tyto barvy tyrkysovým nebo aqua tónem. U pozvánek je důležité, abyste svatbu správně naplánovali nebo alespoň měli přibližnou představu o výběru barev a dekorací.