Svatba

Neonové nápisy jako svatební dekorace dodávají nádech retro

Nápisy neonovými lampami jsou ideální pro focení na svatbě

Pokud chcete své romantické a moderní svatbě dodat nádech retra, je tento nový svatební trend tím pravým nápadem. Neonové světelné nápisy jsou zpět a dodávají svatební výzdobě potřebný šmrnc. Ale tento přízvuk není vhodný pouze pro moderní dekoraci. Jakýkoli jiný styl může určitě použít neonové písmo. Kromě toho lze dekoraci s nápisem neonové trubice velmi praktickým způsobem použít také pro širokou škálu oblastí a lze ji individuálně navrhnout se slovy, čísly a dokonce i znaky. Pokud vás tento trend zajímá, podívejte se do naší galerie svateb s neonovým písmem a podívejte se, jak efektní je výzdoba. Obrázky vás určitě inspirují a dokonce vás přesvědčí!

Neonové písmo – co může být zastoupeno?

Lze vybrat různá písma a barvy

Jak již bylo zmíněno, existují různé způsoby, jak navrhnout nápis s neonovým písmem. Zbývá tedy jen otázka, co si vybrat. V zásadě se o tom musíte rozhodnout sami. Naše nápady však mohou být při rozhodování velmi užitečné.

Společné příjmení

Neonový nápis by neměl chybět na retro svatbě

Nic neznamená, že je nová manželka hrdější, než přijmout jméno její velké lásky. A naopak není pro ženicha nic hezčího, než mít konečně společné příjmení. Není tedy divu, že příjmení jako neonové světlo je velmi populární, ne -li mezi variantami i oblíbené. A protože si můžete nechat neonový nápis individuálně navrhnout, je implementace také poměrně snadná. Své nové příjmení můžete hostům s hrdostí a třídou předvést v krásném kurzivním písmu a jakékoli barvě.

Skvělá a zábavná rčení pro neonové nápisy

Hrajte si se slovy, dokud nás smrt nerozdělí v extravagantní svatbě

Další možností je vymyslet zajímavou linii. Zda je to romantičtější, zábavnější nebo jen neformální, záleží na vás. Můžete si například vybrat citát z vašeho oblíbeného filmu, knihy nebo písně. Nebo možná máte společné přísloví (zasvěcených), které byste chtěli nechat zářit. Existuje také spousta citátů známých osobností, které mohou být použity buď sentimentální nebo humorné.

Neonový nápis

Minimalistický akcent pro svatbu v industriálním stylu se zářícím srdcem

Vhodné jsou i postavy. Znamená to znamení jako klasické srdce, hvězda, geometrické obrazce nebo cokoli jiného, ​​co vás napadne. Tyto postavy můžete buď zkombinovat s písmem, nebo je nechat být, což vypadá minimalističtěji. Menší značky můžete také použít, pokud chcete nastavit nebo zavěsit více než jen jeden nápis s neonovým písmem nebo nápisy.

Nápady na dekoraci neonovým písmem

Geometrické akcenty v podobě luceren a žlutého světla pro nápis

Pokud si opravdu chcete koupit neonové nápisy a použít je k výzdobě místa svatby, otázkou zůstává, jak to můžete udělat. Existují různé způsoby, jak umístit dekoraci neonových nápisů do záře reflektorů. Níže jsme pro vás sestavili některé z těchto nápadů.

Tip: Vzhledem k tomu, že jako přízvuk je použito neonové světlo s písmem, je zvláště vhodné jej použít pro určité oblasti nebo jím zvýraznit určitou oblast. Pokud neonový nápis visí nebo stojí někde uprostřed haly nebo mezi mnoha stoly, jednoduše se ztratí v mnoha dekoracích, což by byla samozřejmě škoda.

Neonové světlo s nápisem pro focení

Neobvyklé svatební fotografie s neonovým světlem a milostným písmem

Je to obzvláště zábavný nápad, protože pomocí nápisu nebo nápisu můžete pořizovat efektivní svatební fotografie. Ať už jako pozadí nebo držením pohromadě, výsledky jsou zaručeně originální. Zapojte fantazii a vymyslete zajímavé scény. Fotograf vám s tím určitě pomůže. Pokud je neonový nápis určen hlavně k focení, vyplatí se investovat do několika modelů a použít je různými způsoby pro svatební fotografie. A nejlepší na tom je, že později můžete tuto dekoraci použít pro svůj domov nebo ji rozdat jako dárek.

Foto budka

Několik nápisů s nápisy a nápisy z neonových trubic pro svatební fotografie

Fotografický stánek je další variantou. Pokud jste naplánovali speciální oblast, kde lze fotografovat hosty, je neonový nápis praktickým doplňkem pro okořenění fotografií. Neonovou lampu můžete také připevnit ke stojanu s kolečky, abyste ji mohli libovolně odtlačit. Možná ne každý chce fotografii s písmem, které si vybere.

Nápad na svatební oltář

Moderní s retro přízvukem - neonové písmo jako pozadí během svatebního obřadu

Neonové písmo je také skvělé jako pozadí pro svatební oltář, protože tam může zdůraznit jedinečný okamžik a dodat zbytku dekorace nádech retro. Vhodné přísloví by zde bylo „Dokud nás smrt nerozdělí“. Ale romantická poselství lásky jsou vhodná i pro tuto oblast.

Neonové nápisy pro bar

Nápad na design lišty s nápisem neonové trubice od názvu

Kde by mohl neonový nápis fungovat lépe než bar? Pokud jste si najali barmana s barem, můžete tam pověsit nebo připevnit svůj nápis. Vzhledem k tomu, že bar je více spojen se spoustou zábavy a humoru, jsou zde pravděpodobně nejvhodnější vtipné výroky. Alternativně lze zvolit iniciály nebo příjmení nevěsty a ženicha.

Stůl nevěsty a ženicha

Ozdobte stůl nevěsty a ženicha romantickým neonovým písmem a květinami

A protože právě zmiňujeme nevěstu a ženicha: Oddělený stůl nevěsty a ženicha je dalším dokonalým místem pro umístění nebo zavěšení neonového světla. Novomanželé tak budou zvýrazněni tak, jak by měli. I zde jsou vhodná jména, ale i vtipná rčení, neonový nápis „Mr. a paní “, stejně jako postavy.

Pro luk

Originální oblouk na svatbu s dveřmi a písmem pana Neona ve vintage stylu

Vzhledem k tomu, že oblouk lze na svatbě využít mnoha způsoby, můžete jej nejen hezky ozdobit neonovým písmem, ale pak také nastavit, kam chcete. Obvykle slouží jako pozadí pro oltář, ale často jej lze také nalézt na začátku uličky k oltáři. Nevítá tam nejen nevěstu. To se pak také ženichovi jeví jako v rámečku. Mašle je také ideální pro fotografování a další svatební fotografie. Při rozhodování o správném místě pro neonový nápis to tedy vezměte v úvahu.

Vytvořte si neonové nápisy sami

Stojan se závěsným neonovým nápisem ze skla a ozdobou z balónků

Nápisy z neonových lamp lze navrhnout a objednat jednotlivě, což samozřejmě zjednodušuje plánování svatby. Máte však také možnost vyrobit si neonová písmena sami. Tímto způsobem můžete nejen ušetřit peníze, ale také získáte originální dekoraci, na kterou můžete být hrdí. Pokud byste si chtěli neonové nápisy navrhnout sami, mnoho návodů k tomu najdete na internetu.

Zajímavé zrcadlo ve tvaru měsíce s neonovým světlem a květinovou výzdobou

Vytvořte neonové nápisy na zeď nebo nápis pomocí krásné tabule skla jako minimalistického pozadí. Takové svítící nápisy také vypadají velmi atraktivně na dřevě. Pokud si neonový nápis navrhujete sami, máte možnost vyzkoušet různé varianty, než se rozhodnete pro konkrétní design. Místo toho, pokud jste si objednali model, musíte doufat, že nakonec také splní vaše očekávání. Neonový nápis jako projekt DIY je dobrou a praktickou alternativou.

Jména nevěsty a ženicha jako pozadí pro různé oblasti

Takovou radostnou svatební výzdobu si můžete vyrobit i sami

Navrhněte oltář s nádechem retra díky neonové trubici

Okouzlující svatební dekorace ve zlatě s růžovým neonovým světlem v pozadí

Velký květinový věnec ve vintage stylu s visícím nápisem neonové sklo

Pozadí návrhu pro neonový nápis s exotickými listy

Pěkně řešený stojan pro svatební síň je vhodný jako fotostánek

Neonové nápisy na kamenné zdi na rustikální nebo středomořské svatbě

Neonové nápisy v růžové barvě na cihlové zdi Lepší dohromady

Neonový nápis Mr. to Mrs. pro nevěstu a ženicha v bílé barvě

Neonová světla jsou nejen velmi atraktivní ve tmě

Rustikální dřevěná deska s neonovým nápisem Love a vtipnou ozdobou dortu

Zkombinujte písmena a symboly pro ještě zajímavější design

Pořekadla a citáty dělají výzdobu neonovými trubičkami ještě zajímavější

Zkombinujte tropický a retro vkus pro svatební oslavu

Vertikální zahrada jako pozadí v zelené barvě s růžovým nápisem Idea Love on the Rocks

Vyberte si citáty pro neonové nápisy - vše, co potřebujete, je láska

Navrhněte neonový nápis na sklo a zavěste ho ve svatební síni

Neonové písmo je také ideální pro boho svatbu

Retro Schirftzug vyrobený z neonových světel je vhodný pro každý svatební styl

Iniciály v kruhu symbolizují snubní prsteny a věčnou lásku