Svatba

Květiny na svatbu – užitečné tipy pro svatební kytici

Kytice nevěsty svatební šaty

Květiny jsou někdy první věcí, které si svatební hosté všimnou. Proto je tak důležité, aby byly vybrány a uspořádány správně. Odborník na květiny Michael Gaffney z Amerických škol květinového designu má několik tipů, které vám s tím pomohou Květiny na svatbu Šetřit peníze.

Proporce květin pro svatbu – důvěřujte více zeleně

bílá lilie-červené květy-zelené

Dobrá a přijatelná volba pro Květiny na svatbu Úspora peněz spočívá v tom, že na oplátku použijete méně květin a více zeleně. Řezaná zelená není tak drahá jako samotné květiny. Vyberte prosím menší, ale nápadnější kytice. Čím větší a nešikovnější kytice je, tím je dražší. Pokud patříte k nevěstám, které si uvědomují cenu, měli byste zvážit výběr méně komplikovaně navržených květin na svatbu. Místo toho použijte květiny, jako je Zantedeschien, které působí silným dojmem.

Omezte dekorace na květiny na svatbu

bílá- Zantedeschia- méně- klenoty- svatební- kytice

Některé budoucí nevěsty rády přidávají do svých kytic peří, šperky a drahokamy, aby vypadaly okouzlující. To ale také zvyšuje celkovou cenu kytice. Abyste tomu zabránili, můžete použít Květiny na svatbu zdůrazněte levnějšími variantami, jako jsou mašle a stuhy ze saténu.

Zaměřte se na barvy

kytice bílých a růžových růží

Mnoho nevěst trvá na konkrétní květině, jako je růže, hortenzie nebo pivoňka, pro svatební kytici a květinové úpravy. Místo soustředění na květinu byste však měli věnovat více pozornosti různorodé barevné paletě. Zeptejte se svého květinářství, aby navrhlo vaše svatební květiny tak, aby vyhovovaly vašim preferencím i vašemu rozpočtu.

Péče o květiny na svatbu

růžová růže porcelánová váza kytice

Aby vaše květiny vydržely celý svatební den, musíte být dobře hydratované. Můžete je osvěžit namočením dnem vzhůru do vody, jakmile je obdržíte. Voda květy obalí, takže vydrží déle. Na svatbu dejte květiny co nejdříve do vody.

Užitečný tip na kytici

žluté lilie květiny na svatbu

Aby květiny zůstaly naživu a krásné co nejdéle, čistěte je a stříhejte každý den. Jakmile obdržíte květiny, ustřihněte 7 cm od stonků a namočte je do vody. Papír, do kterého jsou zabaleny, by neměl být odstraněn, dokud není nastaven.

Požádejte o radu svého květinářství

bílé růže žluté květy na svatbu Každá květina je jiná. Zeptejte se tedy svého květinářství, jak bylo s květinami zacházeno a co můžete udělat pro prodloužení jejich životnosti.

Podzimní svatba

světle hnědé květiny na svatbuJemná elegance

malá kytice-bílé květy

Letní čas

Louka-barevné-květiny-různé-velké-kytice

Stylové ve fialové barvě

Kytice květin ve svatebních nápadech ve fialových barvách