Svatba

Jak naplánovat její narozeniny po zasnoubení/svatbě

Ženy milují hýčkání a překvapení se zdá být výstižné. Nyní, když se stane vaší manželkou, nebo pokud jste si ji nedávno vzali, je načase jí ukázat, že stále myslíte na její štěstí a jak to lépe ukázat, uspořádat večírek.

Zlatíčko !! Za pár dní má narozeniny a vy chcete, aby její první narozeniny byly výjimečné. Zvláštní, protože je teď žena, vdaná za tebe a tady říkáš výstřely. Překvapte ji tím, že nezapomenete, že je to její speciální den, ale tím, že ji uděláte výjimečnou. Zde je několik tipů, jak naplánovat její narozeniny po zasnoubení/svatbě.

Tipy:

1. Naplánujte si tajnou dovolenou pro dva. Ve většině případů připadají narozeniny na všední den, což znamená, že by neměla čas na večírek, protože práce láká další den. Co byste mohli udělat, je mít na mysli exotický víkend pro dva. Zavolejte nejbližší cestovní kanceláři nebo vyhledejte takové možnosti online. Odejděte v pátek večer a v neděli v poledne buďte zpět, odpočiňte si v náručí do půlnoci a probuďte se svěží, abyste se v pondělí mohli vrátit do skutečného života. Přitom by byla překvapená a nadšená, byly by to perfektní narozeniny a vy si můžete navodit romantiku a vášnivou vášnivou lásku, zatímco vy dva popíjíte drink a pozorujete zapadající slunce. Požádejte resort, aby zahájil aktivity pro romantické páry, setkávejte se s ostatními páry na chatě, dejte jí lahodný dort, sežerte to z ní, začněte být romantický a dobrodružný, je celá vaše a byla by vám tak vděčná

2. Dalo by se také tajně nazvat jejími nejbližšími přáteli a členy rodiny. Pozvěte je všechny, aby se připojili k obědu nebo večeři v den jejích narozenin. Dejte všem vědět, že je to tajemství, a do uší by jí nemělo zasáhnout ani slovo. Nechte někoho naplánovat jídlo a víno, někoho, kdo vám pomůže vyzvednout si její oblíbené oblečení, a ještě někoho, kdo vám pomůže vyzdobit místo, než dorazí dáma dne. Clichéd, jak to může znít; je to vzorec, který se nikdy nepokazí. Na konci dne by byla ráda, kdybys byla její spřízněná duše, někdo, kdo se stará o vše, co ve svém životě potřebuje.

3. Zabalte pro ni celodenní lázeňskou léčbu. Hned od rána do večera; pořiďte jí tolik potřebnou manikúru, pedikúru, masáže těla a terapie, které by ji přivedly zpět k životu. Připojte se k ní; existuje mnoho lázní, které umožňují párům společné ošetření. Užijte si čas strávený s ní a ona by to také ocenila. Řekněte vedoucímu lázní, že je to speciální den pro vaši dámu, určitě by přišli s překvapením nebo dvěma. Udělejte z lázeňské relace kouzelné s jejich pomocí. Postavte kolem místa aromatické svíčky, nechte ji v ní relaxovat, zatímco budete hrát na Kongo bongo a bavit ji.

4. Udělejte něco zlobivého a divokého, když jste dva sami. Buďte mužskou barovou tanečnicí, ukažte jí pár žhavých pohybů, pusťte si pepřovou hudbu, otevřete si láhev vína a užijte si noc venku.

Jste to jen vy dva:

Pokud byste ji ten den chtěli mít jen pro sebe, naplánujte si něco, co by ji udrželo šťastnou. Pamatujte si, že v den jejích narozenin je pravděpodobné, že jí bude chybět v blízkosti a v okolí. Dejte jí trochu prostoru a umožněte jí přijímat hovory, kdykoli přijdou. Je to její den a teď, když s tebou zůstane, by jí určitě hodně chyběl její mateřský domov.

Nechte ji cítit, jak skvělého manžela má, tentokrát jí to dokažte!!