Svatba

Dieta nevěsty před svatbou

Nehladovte!

Existují ženy, které vědí, že se blíží svatba, a postupně začnou hladovět až do velkého dne. To není dobrý nápad. S největší pravděpodobností budete zasnoubeni do jednoho roku od vaší svatby.

Možná budete chtít zhubnout, to určitě. Možná budete chtít dietu, samozřejmě. Pokud se ale zdržíte čehokoli, nic vám nezbude, než hltat tukové zásoby ve vašem mozku, a pak budete v obtížných situacích méně myslet.

Podívejte se co nejlépe na to, co může být váš nejlepší den-2

V ideálním případě můžete jíst potraviny, které nejsou plné chemikálií, pesticidů, konzervantů nebo jiných nepřirozených potravin. Chcete non-GMO, přírodní možnosti v kombinaci s přirozenou aktivitou. Vypracovat přebytek může být problém, ale budete se muset neustále snažit, dokud nedosáhnete ideálního cíle.

Určitě můžete dosáhnout cílů bez cvičení nebo bez diety; kombinace těchto dvou dává největší smysl, pokud jde o dosažení vašeho plného rozkvětu. S ohledem na to bude prozkoumáno několik dalších strategií, které vám pomohou ve velkém dni vypadat tak, jak chcete.

Specifické stravovací strategie:

Pravděpodobně už víte, čeho se vyvarovat: sacharidy, cukry a tuky. Ale ne všechny sacharidy, sladkosti a tučná jídla jsou pro vás špatné. Ty, které jsou syntetické, rozhodně jsou, ty přirozené mohou být s mírou v pořádku. Klíčem ke zdraví je vyvážená strava, která obsahuje množství všeho, co vaše tělo potřebuje. Vitamíny, minerály, energie a bílkoviny jsou značné.

Hledáte to nejlepší v den, který může být vaším nejlepším-1

Začněte den něčím silným a plným vlákniny, jako jsou ovesné vločky – nejezděte na cukr. Pokud jste tak tvrdý případ, můžete místo toho použít med nebo žádné sladidlo. Poté se vydejte na krátký běh. K obědu si dejte ovoce, zeleninu a toasty bohaté na minerály. Pokud jíte maso, delikátní maso je dobrý způsob, jak jít; nedostávejte jídlo, které je příliš přepracované. Případně za úvahu mohou stát luštěniny, mandle, arašídy, vlašské ořechy, slunečnicová semínka a podobně. Po těchto jídlech jděte ještě jednou večer.

Můžete také vynechat oběd a udržet si velké jídlo až do druhého tréninku té noci. Tady je věc: pokud spálíte 2 000 kalorií, pokud jde o cvičení každý den, pak můžete jíst tolik a nepřibírat. Ve skutečnosti vaše tělo spálí více kalorií, než se ztratíte konkrétně cvičením. To znamená, že spalování 2 000 kalorií denně vám umožní jíst až do limitu a přitom snížit váhu.

Jako dáma pravděpodobně nebudete potřebovat tolik kalorií jako 2 000 denně. Stejné efekty můžete vidět bez výrazného nepohodlí při 1 000 kaloriích denně. Poraďte se se svým lékařem, abyste se ujistili, že se neohrožujete přílišnou ambicí.

Úvahy o šatníku a kosmetice:

Něco jiného, ​​co byste mohli chtít udělat, když se připravujete na svůj velký den, může zahrnovat konkrétní výběr šatníku navržený tak, aby vám a vašim družičkám poskytl ten nejčistší a nejatraktivnější vzhled. Také, pokud se vám podařilo hodně zhubnout, není na škodu to předvést! Říká se, že žena je ve svatební den nejkrásnější; maximalizovat tuto příležitost!

Krátké svatební šaty můžete sladit s krátké šaty pro družičku, nebo poskytnout kontrast mezi nevěstou a družičkami; jděte s těmi možnostmi, které nejlépe vyhovují vašim návrhům pro daný den. Mnoho nevěst také rádo zvažuje dnešní kosmetické možnosti, jako např prsní implantáty. Nedělejte hlouposti a pořiďte si takové rozšíření, aniž byste o tom dali vědět svému budoucímu manželovi.

Hledáte to nejlepší, co může být váš nejlepší den:

Svatební obřad by měl být radostnou událostí, která v životě člověka vynikne. Připravte se na své a uvidíte, že se vaše sny splnily a v některých ohledech dokonce překročily. Určitě mohou přijít lepší dny, ale nemusí.

Nakonec ne všechny svatby probíhají podle plánu. Pokud ale před velkým dnem zvážíte věci jako dieta, cvičení, šatník a kosmetické možnosti, pravděpodobněji uvidíte, jak vše půjde, jak jste zamýšleli, a určitě se lépe přizpůsobíte neočekávaným obtížím..