Svatba

Dekorace stolu jako svatební dekorace z ovoce

ovoce-složení-stůl-dekorace-svatba

Pro tohle Dekorace stolu jako svatební dekorace Potřebuješ:

  • Zlatá barva ve spreji
  • Talíř na dort
  • ovoce
  • Horká lepicí pistole

Pěkná Dekorace stolu jako svatební dekorace vyrobit ze zlaceného ovoce

dvoustupňová-kutilská-myšlenka-svatební dekorace

Použití spreje na svatební dekorace je skvělý nápad, protože vypadá skvěle. Je také snadno použitelný a skvělý pro ty, kterým se líbí trochu méně pracné, když ho mají Dekorace stolu jako svatební dekorace chcete navrhnout sami. Stačí postřik dobře protřepat, nastříkat předmět, nechat zaschnout a zjistit, zda je nutná druhá vrstva. Nejlepší ale je, že metalický sprej vypadá opravdu efektivně a málokdy potřebuje opakování.

Dekorace stolu jako svatební dekorace se sezónním ovocem

DIY-zlaté-ovocné-granátové-jablko-ozdobte-sami

Pro tohle Dekorace stolu jako svatební dekorace bylo zvoleno uspořádání ovoce, které připomíná podzim. A protože jablka a hrušky jsou k dispozici po celý rok, můžete výzdobu provést kdykoli. Pokud je ale hodláte udělat trochu rozmanitějšími, je k dispozici také mnoho dalších druhů ovoce jako vzorky. A důrazně se doporučuje předsvatební zkouška. Koneckonců se chcete ujistit, že všechno bude dokonalé.

Příprava

diy-stůl-dekorace-design-svatba

Tak se do Dekorace stolu jako svatební dekorace tvarovat nějaké ovoce a postříkat je jakoukoli metalickou barvou. Pokud si myslíte, že stříkání skutečného ovoce barvou je plýtvání, protože ho nelze následně sníst, můžete místo toho použít plastové ovoce. Je to zcela na vás.

Vyberte kontejner

ovoce-stůl-dekorace-svatební-dekorace-nápad

Měli byste také mít vhodný kontejner pro Dekorace stolu jako svatební dekorace Vybrat. V tomto příkladu byl na to jednoduše použit pěkný dortový talíř. To však může být těžší realizovat, pokud chcete vytvořit více dekorací, jak je tomu obvykle u svatby. Z tohoto důvodu si můžete také vybrat hezké misky nebo koše, které také poskytují skvělý efekt. To také závisí zcela na vašem vkusu a tématu svatby.

Určete počet dekorací a kompozic

hruška-zlato-oficiální-svatební-dekorace-nápad

Poté musíte odhadnout, z čeho budete mít prospěch Dekorace stolu jako svatební dekorace potřeba zaplnit tabulku. Příklad byl vyfotografován na stole, který je mnohem menší, než by byl na svatbě. U kulatého stolu je nejlepší vybrat skupiny po 3 ovocích. Skvěle ale bude vypadat i na delších stolech k distribuci misek, desek stolu nebo i delších krabic. Další skvělou možností je ozdobit talíře sami barevným ovocem, pokud se chcete během rodinné schůzky obejít bez jediné dekorace stolu pro větší jídelní stoly.

Tento stylový Dekorace stolu jako svatební dekoraceje tak snadné, že ani nepotřebujete pokyny. Bavte se kopírováním!

Nápad na vázy  

Metalická-ovocná-váza-citron-nápad-svatba

Nápad na svatbu ve zlatě

DIY-Metalická-ovocná-váza-nápad-svatba

 Pěkná kompozice s pocukrovaným efektem

Zlato-bílá-dekorace-cukr-kutilství-nápad na stůl

 Rozeta ve tvaru růžice

zlaté ovoce-nápad-stůl-dekorace-svatba

 Zlaté jablko – symbol z pohádek

zlato-dekorace-stůl-svatba-kov-ovoce