Svatba

9 jednoduchých svatebních snubních prstenů ve zlatě a diamantu

Sady snubních prstenů pro ženy jsou krásně dostupné v mnoha provedeních. Sada dvou nebo tří a dokonce čtyř je vyrobena pro sady svatebních snubních prstenů. Jeden z nich je hlavní a zbytek jsou podpůrné prsteny, díky nimž celý vzor vypadá úžasně.

Dámské prstenové sady na svatbu:

Zde je seznam 9 tradičních a krásných návrhů snubních prstenů pro ženy.

1. Sada krásných vyřezávaných snubních prstenů:

Krásná vyřezávaná sada snubních prstenů

Velkolepý vyřezávaný snubní prsten z platiny je přínosem pro svatební pár nejen díky drahé sadě prstenů, ale také díky vzácnému milostnému životu, který začne poté. Diamant krásně zapíchnutý uprostřed čtyř markýzových diamantů a podobný prsten nepravidelného tvaru posetý diamanty.

2. Sada svatebních diamantových prstenů s dělenou stopkou:

Sada diamantových prstenů s dělenou stopkou

Sada diamantových prstenů pro nevěstu s dělenou stopkou pro nevěstu vypadá stejně nádherně jako nevěsta oblečená v ten zvláštní den. Dokonale kulatý diamant ve středu prstenového pásku navrženého s rozštěpenými konci, z nichž jeden je posetý dlažební diamanty a druhý obyčejnou platinou. Podobný tenký prsten ladící s velkým velmi dobře podporuje design.

3. Sada svatebních prstenů Marquise Diamond:

Sada svatebních prstenů Marquise Diamond

Zlaté prsteny s diamanty v nich posetými v uměleckém designu budou pro ni tím nejlepším snubním prstenem. Prsten je posetý markýzovým diamantem s malými dokonale kulatými diamanty osazenými na prstenovém pásku. Podobný zakřivený a vytvořený prsten je podřízen hlavnímu prstenu.

4. Princess Cut Three Sided Diamond Bridal Set:

Sada diamantových svatebních diamantů princezny

Sada diamantových prstenů se třemi obroučkami pro princezny je jen rozkošným designem prstenů. Prsteny jsou navrženy s bílým diamantem broušeným ve středu a modrými safírovými diamanty na bocích, pokud se jedná o prsten. Podobný prsten s modrými kulatými safírovými diamanty ve středové linii a bílými diamanty na obou stranách je dokonalým párem dámských snubních prstenů.

5. Exkluzivní sada snubních prstenů:

Exkluzivní sada snubních prstenů

Exkluzivní designový prsten s jedním kruhovým diamantovým cvočkem v horní části prstenu a podpůrným prstenem podobného vzhledu posetým růžovými diamanty uprostřed prstenového prstenu. Sada dvou tak úžasných designů se ukáže být perfektní volbou pro sadu svatebních snubních prstenů.

6. Sada snubních prstenů Filigree Pink Sapphire:

Sada snubních prstenů Filigree Pink Sapphire

Růžová safírová dámská snubní prstenová sada tří velmi krásně vytvořených prstenů bude na jejích rukou nádherně vypadat úžasně. Prostřední prsten je navržen s růžovým kulatým safírem ve středu a filigránským uměním kolem něj s platinovým prstenem. Podobné dva prsteny na obou stranách prstenu vypadají jako skvělá kombinace.

7. Sada snubních prstenů Black Diamond in Black Gold:

Sada snubních prstenů Black Diamond in Black Gold

Černá kráska není nikdy považována za méně než bílé a žluté zlato. Černý diamantový prsten posetý černým zlatem je velmi zřídka vybírán pro svatební obřady. Ale se vzácnou chutí zkrouceného stylu vypadají černé sady snubních prstenů jako z modrého stylu.

8. Sada snubních prstenů pro ženy:

Sada snubních prstenů Trio

Sada snubních prstenů v trio provedeních je velmi krásná kolekce sad snubních prstenů pro dámy. Krásná diamantová práce na zlatém prstenu vypadá zcela jedinečně a vzácně. Dlažební diamantová práce se provádí pomocí tří částí, které na třech prstencích vytvářejí různé bloky.

9. Snubní prsten při západu slunce pro ni:

Sada snubních prstenů při západu slunce

Jednoduchá sada snubních prstenů s jedinečným jednoduchým designem, která je však svými vlastnostmi zcela odlišná, potřebujete na svou svatbu zapůsobit. Designový prstenový pás a jeden obyčejný prstenový pásek s diamantovým cvočkem způsobem, který se soustředí na druhé dva prsteny, takže vypadá jako jeden, je nádherný design.

Sady snubních prstenů pro nevěstu jsou výrazným způsobem, jak udělat z vaší manželky radost spoustou krásných prstenů dohromady. Zde jsou některé nádherné designy, díky nimž se můžete podívat na sady snubních prstenů.