Suché vlasy

Top 9 vlasových sér pro suché vlasy

Jedním z nejdůležitějších a nejúčinnějších vlasových produktů na trhu v tuto chvíli jsou vlasová séra. Séra na vlasy na vrcholu seznamu věder žen se suchými vlasy. Díky těmto výrobkům jsou vlasy lesklé a nemotané. Ženy, které procházejí problémy s vlasy způsobenými škodlivými slunečními paprsky, budou pro ně tyto vlasové přípravky vhodné. Účinek těchto produktů vydrží déle ve srovnání s jinými přípravky na vlasy. Nanášení vlasového séra po umytí způsobí, že vlasy budou lesklé a budou zářit jako nikdy předtím. Na trhu je mnoho vlasových sér, ale všechna nemusí být vhodná pro suché vlasy.

Séra na vlasy pro suché vlasy

Nejlepší sérum pro suché vlasy:

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších vlasových sér pro suché vlasy, které si v tuto chvíli můžete zakoupit.

1. Vlasové sérum John Frieda Frizz-Ease:

Séra na vlasy pro suché vlasy 1

Podle stylistů je to nejlepší sérum na vlasy pro suché vlasy. Přípravek funguje nejlépe na suché vlasy a pomáhá při odstraňování krepatých pramenů. Po použití tohoto séra budou vaše suché vlasy vypadat mnohem hedvábnější ve srovnání s předchozím stavem. Pokud žijete v suché a chladné zemi, tento produkt vám pomůže zbavit se poškození vašich vlasů drsnými povětrnostními podmínkami. Sérum je dodáváno také s UV filtrem, který

účinně chrání vlasy před škodlivými slunečními paprsky.

2. Intenzivní sérum na vlasy L’Oreal Paris:

Séra na vlasy pro suché vlasy 2

Ženy s nezvladatelnými a suchými vlasy mohou vyzkoušet toto vlasové sérum od L’Oreal. Výrobek úspěšně dělá vlasy hladké díky obsahu arganového oleje. Má lehký vzorec, který nezpůsobuje vlasy. Vědecký vzorec spíše pomáhá při regeneraci vlasů od kořínků.

3. Lesklé sérum z hroznových jader:

Séra na vlasy pro suché vlasy 3

To je pravděpodobně nejlepší řešení pro suché vlasy. Vlasy jsou zdravé od kořínků a dodává jim jedinečný lesk. Své suché vlasy můžete přirozeně proměnit na hladké a hedvábné vlasy během několika dnů po použití.

4. Hluboké vyhlazující sérum Matrix Biolage:

Séra na vlasy pro suché vlasy 4

Můžete jednoduše uhodnout podle názvu a zjistit, že toto sérum udělá vlasy hladké proniknutím hluboko do pokožky hlavy. Výrobek obsahuje dobrotu avokádového oleje, zkrocení polymerů a hroznového oleje. Všechny tyto přírodní prvky uzamknou vlhkost ve vlasech a udržují je zdravé a lesklé.

5. Kerastase Noctogenist Serum Nuit:

Séra na vlasy pro suché vlasy 5

Sérum funguje přes noc a eliminuje všechny druhy prvků, které by mohly způsobit vysušení. Rovněž bojuje proti suchému počasí a udržuje vlasy vyživené. Jedná se o nejlepší produkty pro péči o vlasy pro revitalizaci produktu.

6. Sérum Kerastase Nutritive Oleo-Relax:

Séra na vlasy pro suché vlasy 6

To je další úžasný produkt od Kerastase. Vyhlazující sérum je vyrobeno z účinné receptury, která odstraňuje krepaté vlasy a vlasy vyživuje.

7. Sérum Schwarzkopf OSIS Magic Finish Anti-Frizz:

Séra na vlasy pro suché vlasy 7

Sérum je tak dobré, že s ním budete chtít vyměnit své současné sérum na vlasy. Poskytne vám okamžité výsledky tím, že vlasy budou lesklé. Pokud řešíte roztřepené konečky, použijte tento produkt.

8. Sérum na výživu oleje Dove:

Séra na vlasy pro suché vlasy 8

Vyživující sérum pro péči o olej od Dove je nádherný produkt. Přináší výhody kokosového oleje, slunečnice, mandlí atd., Díky nimž jsou vlasy zdravé a lesklé. Rozlučte se se suchostí pomocí tohoto séra.

9. Organix Vanilkové hedvábné sérum:

Séra na vlasy pro suché vlasy 9

Výrobek má dobrotu vanilkových olejů, které rozčesávají suché vlasy. Také chrání vlasy před vysoušením a slouží jemným způsobem. Po použití tohoto produktu budou vlasy vypadat přirozeně lesklé.