Strop

10 jednoduchých a moderních návrhů kulatých stropů s obrázky

Falešný strop je první věcí, které si lidé u vás doma všimnou. Přispívá také k celkové vizuální přitažlivosti místnosti. Ačkoli je na trhu k dispozici řada provedení, nejoblíbenější jsou návrhy kulatých stropních podhledů. V místnosti ve tvaru čtverce nebo obdélníku má konstrukce střechy ve tvaru kruhu silnou geometrickou shodu.

Moderní návrhy kulatých stropů

Zaoblené figury na stropě mohou také sloužit jako dokonalá kulisa pro vaše fanoušky, lustry nebo dokonce dekorativní závěsy. Nejenže skrývají ošklivé dráty a tyče, ale také vyzdvihují jejich krásu. Tyto designy jsou extrémně univerzální, takže se můžete rozhodnout pro jeden velký kruhový prvek uprostřed nebo hromadu kruhů v různých uspořádáních.

Abychom vám to usnadnili, vybrali jsme pro váš vysněný domov 10 nejlepších designů stropů kulatého tvaru.

Nejlepší návrhy falešných stropů s kulatými tvary v Indii:

Přečtěte si a nechte se inspirovat naší jednoduchou a nejnovější kolekcí kruhových návrhů stropních designů s obrázky:

1. Nejnovější design kulatého stropu pro dům:

Nejnovější kulatý stropní design pro dům

Podívejte se na toto omračování stropu, které může vašemu pokoji dodat půvab. Obdélníkový strop je zvýrazněn třemi kruhovými kapkami uprostřed. Kolem jsou přidána světla na pozadí, která navozují živou náladu. Všimněte si, jak jsou umístěny těsně nad posezením, kde si nemusíte dělat starosti s další dekorací.

2. Kulatý strop se světly:

Kulatý strop se světly

Podívejte se na tento design stropu, který je inspirován krásou úplňkové noci. Jinak základní stropní vzor má středový kus v kruhovém tvaru. Pro vytvoření tohoto vzoru jsou uspořádány dva kulaté kapky a uvnitř jsou upevněny LED žárovky. Když tedy zapnete světlo, můžete získat nebeský pocit, aniž byste museli vystoupit ze své komfortní zóny.

3. Pop Round Design stropu:

Pop kulaté stropní designy

Zde je futuristický design falešných stropů vyrobený pomocí sádrokartonových desek. Velkolepý vzor je vytvořen s hlavním kruhem, který vyskočí ze stropu a obklopuje umělecký vzor. Na strategických pozicích jsou přidána ztlumená světla, která zvýrazňují celý design, aniž by to vypadalo přes vrchol. Můžete buď pro fanouška, nebo kolem Lustru uprostřed.

4. Sádrové kulaté stropní konstrukce:

Sádrové kulaté stropní konstrukce

Proměňte celý vzhled svého domova s ​​tímto úžasným designem kulatého stropu. Je ideální pro váš obývací pokoj nebo osobní divadla. Sádrový strop je rozdělen na části pomocí kruhových kapek a jsou přidána zelená světla, která dávají efekt galaxie. Můžete dokonce jít kolem kulatých závěsných světel kolem hlavního dílu, abyste napodobili hvězdy.

5. Návrhy kulatých stropů pro obývací pokoj:

Kulaté stropní designy pro obývací pokoj

Zde je jednoduchý, ale umělecký design falešných stropů. Do středu je přidána kulatá kapka, odkud tři nástavce vybíhají do rohu. Z úhlu to vypadá jako slunce a jeho paprsky. Můžete nastavit různé styly světel a přidat barevné drama. Také ponechání zbytku světla v bílé denní barvě může rozjasnit váš pokoj.

6. Design kulatého stropu pro ložnici:

Kulatý stropní design pro ložnici

Pokud hledáte pro svou ložnici úhledný a funkční falešný strop, pak je zde design pro vás! Kulatý strop je uměle řezán, aby vytvořil celý tento nový vzor. Epicentrum je ponecháno pro štěrbinu ventilátoru, zatímco okraje tekoucí po kruhu drží sloupky lamp. Není to tak inovativní? Místo barev to nechte jednoduché v bílé a krémové.

7. Nejlepší návrhy kulatých stropů pro Hall:

Nejlepší návrhy kulatých stropů pro Hall

Pokud je třída to, co chcete, nic se nemůže přiblížit kráse čistě bílého stropu! Půlkruhový střih mu dodává jedinečný vzhled, jaký tu ještě nebyl! Drobné žárovky jsou přidány mezi sebou pro jiskru a okraje jsou zvýrazněny jasnými LED žárovkami. Hodí se do haly nebo obytné střechy a je ideální do místností s celočerným motivem.

8. Moderní kulaté stropní designy pro pokoj:

Moderní kulaté stropní designy pro pokoj

Pokud máte výjimečně velkou místnost, jako je tato zasedací síň, můžete se pokusit vytvořit kupolovitý efekt pomocí kulatého falešného stropu. Sada soustředných kruhů může váš pokoj vypadat velký a objemný. Poskytuje také vzdušný pocit, když se šíří směrem ven. Jednoduše přidejte jasné LED žárovky a jste seřazeni!

9. Barevný design s kulatým stropem:

Kulatý stropní barevný design

Pro ty, kteří milují barvy, je tento strop ideální volbou! Vícebarevný kruhový vzor uprostřed je tvořen čtyřmi kruhy různé velikosti namalovanými v zářivých odstínech. Má výrazný účinek na naše oči a s přidáním žárovek je krása trojnásobně zvýšena. Tento vzor vyhovuje dětským hernám a vytváří živé prostředí.

10. Dekorace kulatého stropu:

Kulatá stropní dekorace

Zde je skvěle provedený design, speciálně vyrobený pro dlouhé místnosti. Vícevrstvý styl tohoto falešného stropu dává této oblasti pocit ceny, aniž by vypadal nemotorně. Má kruhový pokles se třemi dřevěnými panely, které pokračují až do šířky místnosti. Světla jsou umístěna v rozích a podél řezu stropu, aby tento jasně osvětlený vzhled.

Nyní, když jste viděli těchto 10 inspirativních kruhových návrhů falešných stropů, který z nich se vám nejvíce líbil? Kruhy jsou nejjednodušší tvary, se kterými lze pracovat, a lze je upravit tak, aby vytvářely fascinující vzory. Ať už si vyberete pop nebo sádru, kulaté kapky mohou fungovat jako inteligentní příčky na střechu, aniž by to vypadalo příliš zjevně!