Strava

Zhubněte na obličeji – tipy a cvičení pro štíhlejší kontury obličeje

zhubnout na tváři nápady diety tipy orchideje bílá žlutá

Mnoho lidí má od narození trochu příliš plné tváře nebo malou dvojitou bradu a chtěli by to změnit a zhubnout na obličeji. Jedinou problémovou oblastí často nejsou jen baculaté tváře. Nadváhu mohou mít i jiné části obličeje, zejména u geneticky predisponovaných lidí. Problém s kulatým obličejem může záviset také na celkové nadváze. Pak je nutná celková ztráta hmotnosti. Existuje několik způsobů, jak získat tenkou tvář. Podívejte se na naše tipy!

Zhubněte na obličeji: lze to udělat rychle?

zhubnout na obličeji tipy výživa svěží vzhled

Je možné, že problémová oblast obličeje vytváří pocit méněcennosti. Kyprá tvář je ve skutečnosti velmi atraktivní! Lidé s kyprými tvářemi jsou v zásadě ceněni mladší, než jsou! Nenechte se však odradit, pokud nezačnete hned držet dietu zhubnout na obličeji. Nepospíchej! Dříve nebo později hubnutí také přinese požadované výsledky na obličeji. Kulaté kontury obličeje se stávají elegantnějšími a protáhlejšími a tváře vypadají méně plné.

Hubněte na obličeji dietou bez hladovění

zhubnout na obličeji salát zdravé stravování jíst pomalu

SZO zhubnout na obličeji by měl věnovat pozornost jeho stravě. Sacharidy, tuky a cukry je třeba omezit. Vytrvalost je zde velmi oblíbená. Nízkosacharidová dieta bude mít pozitivní vliv nejen na vaši tvář, ale na celé tělo. Musíte jíst hodně ovoce a zeleniny a pít hodně vody. Dobrými urychlovači metabolismu jsou chilli, rozmarýn, zázvor. Postupem času bude váš obličej štíhlejší a elegantnější. Geneticky určení lidé s kulatým obličejem nepotřebují na tvářích hubnout.

Gymnastika pro plné tváře a kulaté tváře 

zhubnout na obličeji cvičení diaet oční linky kontaktní čočky

Obezitu lze snížit pravidelným cvičením a cvičením. Hubnutí na obličeji je podpořeno také tréninkem (například HIIT – vysoce intenzivní intervalový trénink). Cvičení zvyšuje spotřebu kalorií. S nějakou obličejovou gymnastikou můžete udělat něco dobrého pro svůj obličej. Střídavě nafoukněte tváře, jako byste do nich schovávali pingpongový míč – stačí 10krát opakovat. Masáž obličeje také stimuluje krevní oběh.

Zhubněte pomocí drenáže

tipy pro péči o zrcadlo na zeštíhlující obličej

Problém může být v tom, že vaše tělo ukládá více vody než obvykle. To je dáno dietou – cukr a sůl v potravinách podporují hromadění vody v obličeji. Vyřaďte ze svého jídelníčku všechny potraviny s vysokým obsahem cukru a slané. Adios, kulaté lícní kosti!

Tipy pro hubnutí na obličeji

Tipy na kulatou dietu na hubnutí obličeje

Obličejová gymnastika, jak zhubnout na obličeji jako drzé baculaté špičky na tváře

Tlusté tipy pro hubnutí- rychlá drenáž stravy

Pohyb Obličejové gymnastické triky Redukce váhy

Dieta pro tipy s nízkým obsahem uhlohydrátů s dvojitou bradou- cvičení na hubnutí