Strava

Pritikin dietní plán pro snadné a rychlé hubnutí!

Pokud jste v létě zatraceně odhodeni ztratit nějaké to kilo navíc, pak je dietní plán Pritikin pro vás ideální. Tato dieta se skládá ze zdravé nízkotučné stravy. Při srovnání dietního plánu Pritikin s ostatními dostupnými dietami bude lidem tato dieta obecně připadat docela snadná a také atraktivní. Vzhledem k tomu, že tato strava se skládá z obilovin, ovoce a zeleniny, je považována za jednu z nejzdravějších diet dostupných na trhu. Pokud analyzujete účinnost této diety, pak pochopíte, že tato dieta je technicky zaměřena na snížení příjmu cholesterolu v těle za účelem podpory zdraví jednotlivce..

Pritikin dietní plán pro snadné & amp; Rychlé hubnutí

Dietní plán Pritikin používají odborníci již několik let k dosažení různých účelů. Ve skutečnosti je dietní plán Pritikin skvělou volbou pro ty, kteří trpí cukrovkou a jsou ochotni stabilizovat kontrolu cukru bez použití inzulínu. A pokud hledáte dietu, která vám pomůže zhubnout velmi zdravým způsobem, pak je dietní plán Pritikin odpovědí. A na druhou stranu, většina dietologů také doporučuje tuto formu diety. Tuto formu diety lze snadno dodržovat, protože umožňuje spotřebitelům, aby se jí snadno přizpůsobili a také jim umožnila konzumovat tuk v rozumné míře, aniž by se od ní vlastně úplně osvobodili.

Pritikin dietní plán pro snadné hubnutí:

Zde jsme získali dietní plán Pritikin pro rychlé hubnutí. Pojďme se na ně podívat.

1. Počet kalorií:

Podle zastánců diety Pritikin by jedinci, kteří chtějí být zdraví a také zdraví zůstat, měli vybírat potraviny, které obsahují méně kalorií. Například konzumace ovesných vloček je povolena, protože umožňuje spotřebiteli naplnit jeho hlad, ale zároveň mu zabránit konzumovat příliš mnoho kalorií. Správně se říká, že jablko denně drží doktora stranou. Pokud budete konzumovat jablko každý den, nezůstanete jen zdraví, ale také budete konzumovat méně kalorií. Pro dosažení nejlepších výsledků se lidé také rozhodli konzumovat brokolici, která dává pouze sto třicet kalorií.

2. Potraviny, kterým je vhodné se raději vyhnout:

dietní plán pritikin 1

Není třeba říkat, že dieta Pritikin není jen o tom, jaké potraviny konzumovat, ale také o tom, které potraviny se konzumovat nemají. V rámci této dietní metody jsou jednotlivci povzbuzováni, aby se vyhýbali potravinám, které obsahují vyšší počet kalorií. Například konzumace čokolády nebo čipových sušenek se velmi nedoporučuje, protože obsahují až dva tisíce sto čtyřicet kalorií. Zásada Pritikin v zásadě dává lidem vědět o potravinách, které by měli konzumovat a o potravinách, kterým by se měli snažit vyhýbat, a také o množství kalorií v potravinách.

3. Povolené potraviny v rámci této diety:

dietní plán pritikin 2

Princip Pritikin obecně umožňuje jednotlivcům, aby dokázali uspokojit svůj hlad, a zároveň jim pomáhají shodit pár přebytečných kil. Lidé jsou vyzváni, aby konzumovali potraviny, které mají vysoký obsah sacharidů, ale nejsou zpracovány. A tím se odkazuje na ovoce, jako jsou banány, jablka a jahody. A pokud jde o zeleninu, dieta Pritikin vybízí ke konzumaci fazolí, dýně a brambor. Na druhou stranu zrna jako ječmen, oves a hnědá rýže patří mezi nejzdravější možnosti.

Pokud vás zajímá, zda je dietní plán Pritikin pro vás vhodný nebo ne, měli byste vědět, že tato dieta je dobrá pro většinu běžných lidí. Ale vždy je dobré nechat si poradit od odborníka, kterým je dietolog, lékař nebo odborník na výživu. Pokud tedy chcete jíst zdravě, vypadat mladší, zhubnout a také pročistit své tělo, pak je dietní plán Pritikin skvělou volbou diety.