Sluneční brýle

15 různých typů barevných slunečních brýlí, které vydrží navždy

Hledáte perfektní letní sluneční clony, na kterých se můžete povalovat na pláži nebo v horkých lepkavých ulicích, a pak si užít dech beroucí a absolutně nízkou hmotnost a výraz, který vytváří retro elegantní chladné barevné sluneční brýle. Sluneční brýle nejen ochrání vaše okouzlující oči před škodlivými ultrafialovými paprsky ze slunečního světla, ale také rozzáří vaši tvář hřejivou září s pastelovými rámečky a odstíny retro zrcadlového lesku.

Ať už jsou to růžové a purpurové červené nebo horké červené a lesklé blues. Od neonových třpytivých odstínů po matné barvy vám barevné specifikace poskytnou perfektní retro vzhled, ve kterém můžete strávit frajerské chvilky na pláži v letním dni volna. Ultra-glam sunniest s bílými silnými rámečky nebo extra prohlášení vytvářející bejeweled rámy s motivy květin nebo diamantů vypadá úžasně.

Různé typy barevných slunečních brýlí v trendu 2017

Ohromující oblečení, jako jsou skvělé bundy a šortky nebo krátké sukně s vysokým pasem a ohlávky, vypadá skvěle s těmito Dino-taktickými odstíny. Super chladné barevné odstíny nejen změní vaši mimiku, ale také vám poskytnou zcela nový obraz. Ve skutečnosti vás lidé dokonce přicházejí soudit podle oblékání a osobnosti podle toho, jak vystupujete.

Sluneční brýle s barevným sklem pro různé tváře:

Zde je seznam některých nejlepších značkových slunečních brýlí s různými barevnými skly pro muže a ženy v Indii.

1. Sluneční brýle Ultra Cool Red Shaded Mirror Lens:

Ultra cool červené stínované zrcadlové čočky sluneční brýle

Extrémně chladné sluneční brýle v červených odstínech vypadají skvěle na muže i ženy. Skvěle vypadá velký půlkruhový objektiv. Zlatý rám na červených odstínech doplňuje dvojici k nejlepším.

2. Sluneční brýle The Black Shades:

Sluneční brýle The Black Shades

Stále zelené černé sluneční brýle jsou pár, který musí mít každý na výlet. Černý matný odstín s černým rámečkem vypadá exoticky. Extra černý tón také nejlépe vyhovuje světlejší pleti. Jasný slunečný den se rozhodl pro takové okouzlující sluneční clony.

3. Stříbrné sluneční brýle Mercury:

Sluneční brýle ve stříbrné barvě Mercury

Barva rtuťově stříbrných slunečních brýlí je pro nádherný vzhled pro ty, kteří chtějí velkolepý dopad na ostatní. Stříbrná zrcadlová čočka poskytuje dostatečnou ochranu před slunečními paprsky a poskytuje ochranu před ultrafialovými paprsky před škodlivými slunečními paprsky. Kromě toho poskytuje vysokou úroveň ostrosti barev a kontrastu.

4. Brunetově zelené sluneční brýle:

Brunetové zelené sluneční brýle

Nechte své léto zazářit s tmavě zelenými zrcadlovými stínidly. Brilantní kulatý střih a zlatý rám se slunečními brýlemi se zelenými brunetami vám přinese elegantní a elegantní retro obraz.

5. Sluneční brýle Šedé odstíny:

Sluneční brýle Grey Shades

Retro efekt super cool obrázku lze přinést s šedými slunečními brýlemi barevnými zrcadlovými stíny, které můžete udělat na ostatních. Vynikající střihy brýlí pokrývající celé oči a téměř šik a obočí ve specifikacích vám dodají dokonalý trendový vzhled.

6. Růžové sluneční brýle:

Růžové sluneční brýle

Nejpůsobivějšími růžovými odstíny pro muže může být růžový zlatý rám a růžové sluneční brýle s barevnými čočkami, díky nimž vypadáte trochu svěží z pravidelného bledého vzhledu. Stylový out of the blue look bude také dynamicky ladit s vaším růžovým cvičebním tričkem.

7. Průhledné sluneční brýle:

Průhledné sluneční brýle

Získejte trochu profesionálního vzhledu s nejbohatšími a nejtradičnějšími brýlemi, ale transparentní a nahé jsou sluneční brýle s průhlednou barvou. Chrání před slunečními paprsky škodlivými pro oči a zároveň vypadají neuvěřitelně vhodně pro dojem podnikatele.

8. Sluneční brýle Photo Chromic Brown Lens:

Photo Chromic Brown Lens sluneční brýle

Podívejte se na svět s novým odstínem hnědé, díky kterému je váš pohled fascinující chladný a měkký na oči. Čokoládově hnědé matné sluneční brýle vypadají nádherně. Půlkruhový skleněný broušený a doplňující rámeček vypadá úžasně.

9. Žluté módní sluneční brýle:

Žluté módní sluneční brýle

Tyto jantarově žluté sluneční brýle s barevnými skly vypadají okouzlující a ohromující. Tlusté žluté rámečky zvýrazňují obličej a dodávají vašemu obrazu módní vzhled. Grandiózní vzhled se stejným barevným obvazem a otevřenými vlasy vám poskytne modelový obraz.

10. Barevné červené sluneční brýle:

Barevné červené sluneční brýle

Vysoce tónované červené sluneční brýle s kontrastním černým rámečkem vypadají přitažlivě. Muži s působivou povahou mohou získat skvělý vzhled s těmito červenými a černými senzačními brýlemi pro elegantní vstup na oslavu.

11. Fialové nadměrné sluneční brýle:

Fialové velké sluneční brýle

Aby byla velkolepost super přirozeného, ​​ale působivého dívčího vzhledu, sluneční brýle s nadměrnými purpurovými barvami vypadají na sexy dívkách docela pěkně. Vysoká letní den volá po těchto odstínech, aby vynikly vaší kráse.

12. Modré pánské sluneční brýle:

Pánské sluneční brýle v modré barvě

Hledáte pro svého pohledného partnera perfektní malebný vzhled? Jemně vypadající modré sluneční brýle pro něj nemají chybu. Zlatý rámeček a modré zrcadlové čočky vypadají jako dokonalá a neporovnatelná volba pro perfektní slunečný den s vaší láskou.

13. Sluneční brýle se stínovanými zlatými zrcadly:

Zlaté zrcadlové stínované sluneční brýle

Když se svět zazáří elegantním slunečním zářením, proč nezářit den více zlatým nádechem perfektně kulatých slunečních brýlí zlaté zlaté barvy. Dokonalý rám z růžového zlata se perfektně hodí k odstínům.

14. Stříbrné růžové sluneční brýle:

Stříbrné růžové sluneční brýle

Bledě růžový a trochu bronzový odstín brýlí vypadá za jasného slunečného dne na pláži neuvěřitelně a neporovnatelně. Působivý model jako vzhled s dokonalým vysoko visícím tvarem odstínů krásně ladí se stříbrnými růžovými zrcadlovými slunečními brýlemi.

15. Černé fialové sluneční brýle:

Černé fialové sluneční brýle

Díky úžasnému odvážnému vzhledu barvy černých fialových slunečních brýlí bude váš vzhled ohromující. Velké brýle pokrývají váš obličej pingem glamour. Dokonalý odvážný vzhled s tmavými odstíny je nejlepší volbou pro odvážný a krásný obraz.

Zrcadlové lesklé brýle se hodí stejně jako barevné brýle. Když se rozhodnete pro retro dojem, neonové barvy a dynamické rámečky vám poskytnou dokonalou kombinaci s probíhajícím trendem. Můžete dokonce přeskočit zrcadlovou verzi jiskřících brýlí a vybrat si čočky inspirované Beatles, které odrážejí duhové barvy. Způsob, jakým se oblékáte s brýlemi, je také nejdůležitější, protože retro vzhled barevných slunečních brýlí dává funky rovnou stojící vzhled.

Tvar brýlí také hodně záleží na barvě odstínů. Auburn a mod tvary a odvážné extra velké tvary vypadají poutavě a výjimečně. Zatímco mini kulaté barevné brýle vyhovují malým obličejům a vypadají nejlépe pro profesionální výlet. Pouliční styl žlutých a hnědých odstínů vybírá vykřičené odstíny.

Dokonalá kombinace barev pro vaše dokončení vám poskytne dojem, který udává trendy; proto zvolte extrémně opačnou hlasitou barvu, abyste měli v létě perfektní změnu, kterou chcete.