Sarees

Top 9 South Cotton Sarees

Indie je centrem talentů a kultury zde jednoduše neustávají. V Indii existuje více než jedna kulturní koncentrace, přičemž kuchyně je první a druhá je bohaté etnické oblečení. Indie byla vždy jedním z nejbohatších míst, kde bylo možné předvést jejich etnický původ. Indie má opět různé talenty a různé kultury v různých částech, přičemž jih je nejvýznamnější, pokud jde o sarees a její sbírky. Dnes v tomto článku hovoříme o některých z největších jižních bavlněných sareů.

Nejoblíbenější jižní bavlněné sarey v Indii:

1. Silver Beauty:

sarees z jižní bavlny

Jedná se o nádhernou špičkovou trendovou saree v černé a třpytivé stříbře. Saree vypadá nádherně smíchaná s čistou černou, která tvoří tělo saree. Celá saree je vyhozena v základním omezeném pruhovém provedení se střídavými tenkými stříbrnými pruhy a černými částmi. Stříbrné a černé doplňky spolu s odpovídající blůzou dodávají vašemu vzhledu výrazné téma.

2. The Royal Gathering:

Jižní bavlněné sarey 2

Základní barva saree je saténová krémová bílá s hlubokým smaragdem, který z ní uniká bohatost. Vzhled je nazýván královským kvůli své majestátní barevné kombinaci, která se k saree tak dobře hodí. Na vnějších liniích je slabý náznak nóbl růžové, ale korunu potřebuje odvážná zlatá výšivka na smaragdu. Zlaté okraje na saree také vypadají bobtnat.

3. Dobře to promíchejte:

Jižní bavlněné sarey 3

Tato černá bavlněná saree má jednu z nejjemněji tkané bavlny, která dává saree nevysvětlitelný šifonový vzhled. Barva těla sárí je černá a vnější linie má širokou tučnou vermilionovou červenou hraniční čáru. Nyní v černé a červené je krásná zlatá výšivka s občasnými červenými a žlutými pruhy na konci pallu.

4. Chic in White:

Jižní bavlněné sarey 4

Bílá je barva čistoty. Bílá je barvou klidu a bílá zde vypadá naprosto bezchybně s touto vnější linií z měděného zlata nebo mosazi. Saree je docela pokorná, ale přesto silná prohlášení, kde je jednoduchá bílá plná nepatrných květinových vzorů. Hranice je položena v těžké mosazné práci zari s krásnými hroty s detaily mezi nimi. Ke konci byste viděli krásnou fialovou a zlatou hranici.

5. Chocolate Savvy:

Jižní bavlněné sárky 5

Barva saree je hluboká mléčná čokoláda. Toto je béžový odstín, který zobrazuje tmavě hnědou barvu a odpovídá hnědé nebo měděné červené, která tvoří pruhy pro vnější hraniční čáru. V celé saree, ke konci, se neustále střídá měď a hnědá s pruhy, ale zlatý okraj uzavírá dohodu. Mimo zlato je tenký okraj oděvu.

6. Bílá a zlatá:

Jižní bavlněné sárky 6

Saree je ve velmi krásném krémovém odstínu, který vypadá naprosto skvěle, když se spojí s měkkým kanárským zlatem. Jedná se o tradiční oblečení pro jižany, zejména pocházející z Keraly, kde je klasická bílá a zlatá rituální oblečení. Sareové jsou drženi svému pokornému já s hraničními čarami a palluovými předváděcími detaily ve zlatě.

7. Beige It In:

South Cotton Saree

Saree je zde v béžové barvě s černou hozenou směsí, která dodává výrazný kontrast. To je svůdná béžová se saténovou povrchovou úpravou, kde konce pallu definují zlaté pruhované linie. Horní část saree je v měkké černé barvě, která ladí s odvážností vzhledu.

8. Flower Galore:

Jižní bavlněné sarey 8

Základní barva sárí je opět světlá a pokorná v jemném béžovém krému, ale nejvíce obdivujeme jednoduchost vysvětlenou komplexním použitím kvetoucích rostlin, vinné révy a to vše ke konci drapérie. Pallu sárí je mimořádně krásné s občasnými těžkými vzory na dolním konci.

9. Mad A Bout Stripes:

Jižní bavlněné sárky 9

Zde je celá saree černobílá s občasnými černobílými detaily. Pokud jste fanouškem pruhů, určitě byste chtěli jeho vzhled.