Sarees

Top 15 velkolepých Assam Silk Sarees s obrázky

Ženy, které si jsou vědomy sárí a různých materiálů používaných při jejich výrobě, jako je bavlna, hedvábí, síť atd., Budou o hedvábí Assam evidentně vědět. Assamské hedvábí je jednou z nejslavnějších a snadno rozpoznatelných odrůd hedvábí. Lze jej snadno určit podle jeho jemné a naprosto čisté kvality a lesku, který sarees poskytuje.

Krásné a nejnovější Assam Silk Sarees s obrázky:

Pokud víte o hedvábí Assam, v tomto článku budeme diskutovat o několika dobře vypadajících hedvábných sareech, které pro vás budou vhodné. Seznam 15 nejlepších hedvábných sareů Assam je následující.

1. Muga Color Assam Silk Saree:

Assam hedvábné sarey

Toto je jeden z nejlépe vypadajících hedvábných sareů Assam všech dob a vypadá to tak zvláštně hlavně kvůli barvě. V pallu části má opravdu lákavý vzor a design na něm není tak fantastický, a proto jej mohou sportovat mladé i zralé a staré ženy. Umělecký vzor je celkem střízlivý a místo toho, aby byl tak jednoduchý, má schopnost zapůsobit na masové publikum. Tečkovaný zelený vzor na něm provedený je docela lákavý a určitě ho budete zbožňovat.

2. Designer Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 2

Jedná se vlastně o návrhářskou saree vyrobenou z jedné z nejlepších odrůd hedvábí, které existuje z hedvábí Assam. Barva je opravdu atraktivní a malé a složité vzory na ní jsou velmi lákavé a budete milovat, jak jsou v této saree navrženy okraje. Saree bude vhodné nosit při slavnostních příležitostech a lidé vás budou doslova obdivovat a oceňovat za to, že nabízíte tak jemné zobrazení hedvábí, ke kterému se člověk nedostane každý den. Další zajímavou skutečností o této saree je, že se jedná o ruční sárí.

3. The Dark Aqua Blue Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 3

To je pravděpodobně jedna z nejlepších odrůd Assam hedvábných sarees, které přicházejí v takové pohodlné barvě. Horizontální vzory provedené na pallu části saree pomocí více než jedné barvy jsou docela působivé a určitě jsou jedním z nejatraktivnějších rysů těchto sareů. Pokud budete pečlivě sledovat skutečný design této saree, uvědomíte si, že na této saree toho moc není. Díky jednoduchému zobrazení brilantního materiálu si snadno získá srdce.

4. Trendy Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 4

Tady máme další lákavou sárí z Assamského hedvábí. Jedná se o jedno z těch sareů, které lze bez váhání sportovat a lze je nosit téměř kdekoli. Šedobílý vzor je dále zkrášlen vzorem modré přímky a malou aplikací zlaté barvy. Šířka zlatého vzoru je také poměrně malá a člověk bude tento design plynule sportovat a vypadat krásně. Je to jeden z nejnovějších a nejtrendovějších návrhů Assam hedvábné saree, který bude vytvářet titulky.

5. Sofistikovaná Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 5

Tato saree vás udrží jako osobnost před všemi ženami, které sportují sarey. Budete vypadat jako nejkrásnější žena, ať už tuto sárí nosíte kamkoli.

6. Design exotických vláken Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 6

Jedná se o jednu z nejlepších hedvábných sárí Assam, která má opravdu jedinečný design vláken. Vzor použitý při výrobě této saree je tak fascinující, že vás lidé ocení za to, že jste to vytáhli z truhly s pokladem krásy a dali to na ukázku.

7. Světle béžová Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 7

To je něco, co lze nosit příležitostně a také při zvláštních událostech. Tato saree přichází s velmi krásným designem provedeným po celém těle a to je hlavní lákadlo tohoto designu. S touto sárí na vás budete vypadat jako naprostá božská krása.

8. Ručně tkaný Buff Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 8

Zde je něco, co ženy ocení. Určitá skupina žen upřednostňuje ručně tkané sarees, a toto je určitě něco, co budete milovat, pokud jste jednou z těchto žen. Je stylový, pohodlný a upřímně jej lze nosit při zvláštních příležitostech.

9. Beige Assam Silk Handloom Saree:

Assam Silk Sarees 9

Tato ruční sárí je jedním z nejlepších hedvábných materiálů Assam. Malé složité oranžové barevné vzory na přední části saree a složité přímé linie provedené na pallu části jsou také něco, co se vám bude líbit.

10. Designer Red And White Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 10

Pokud potřebujete hedvábnou saree z Assamu, bude to jeden z nejlépe vypadajících návrhářských materiálů všech dob. Vzorec použitý při výrobě je docela krásný a žena jej určitě bude moci sportovat při zvláštních událostech, jako jsou svatby.

11. The Glossy Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 11

Jedná se o krásnou Assam saree, která má lesklý vzor spolu s mnoha dalšími jemnými vzory. Pokud jste ochotni sportovat něco z čistého nebe a zcela nové, bude to účinný oděvní materiál, který bude zobrazovat novou indickou módu.

12. Nejnovější Assam Silk Design Saree:

Assam Silk Sarees 12

Jedná se o dobře vypadající hedvábnou saree Assam, která sportuje nejtrendovější vzor letošního roku pro tradiční béžovou barvu saree.

13. Slavnostní Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 13

Assamské sarey jsou poměrně těžké a materiál použitý k jejich výrobě je poměrně hustý. Tato saree přiměje milovníky saree, aby se zamilovali do složitého vzoru provedeného téměř po celém těle, a proto ho budou chtít nosit téměř kamkoli.

14. Assam Silk Mekhla Saree:

Assam Silk Sarees 14

To je pro Mekhla sarees něco úplně nového. Tato saree přichází s lákavým vzorem provedeným uprostřed a pallu a spodní část saree jsou provedeny s lesklou tmavě zelenou barvou.

15. Béžová barva Assam Silk Saree:

Assam Silk Sarees 15

Zde je naprosto lákavé a bude zcela vhodné pro všechny milovníky saree, které jsou pravděpodobně všechny indické ženy.

Toto jsou některé z nejlepších designů Assam hedvábné saree, ze kterých si můžete vybrat, aniž byste o tom přemýšleli. Cílem je vypadat co nejlépe na další funkci, které se účastníte, a toto hedvábí Assam to určitě zvládne!