Sarees

Populární kolekce brokátových sareů, díky nimž budete vypadat luxusně

Brocade sarees jsou v Indii velmi populární a hlavním důvodem je použití stříbrného a zlatého zari s hlavní tkaninou brokátu sari. Tato vlákna jsou velmi považována za těžká a bohatá, svým stylem a také návrhářskou prací. Tento typ práce sari z červeného brokátu na sareách lze vysledovat až do středověku. Typ brokátové práce nosily většinou královské rodiny, jako Řecká říše, Čínská říše, Japonská říše, Byzantská říše atd. Styl byl představen indickým tkalcům saree prostřednictvím Hedvábné stezky, díky čemuž se obchod mezi Čínou a Indie. To je důvod, proč jsou indické ženy brokátové sarees tak vysoce hodnoceny.

Brocade Sarees Význam:

Vzhledem k tomu, že růžová brokátová saree je považována za velmi bohatě vyrobenou; proto se používají pouze při formálních příležitostech, jako jsou festivaly, svatby a jiné formální události. Tyto druhy sárí jsou stylizované a doplněné různými druhy šperků. To dělá z brokátových sarees velmi běžné oblečení v dámském šatníku. Jeden může snadno nosit hedvábné černé brokátové sárí se zahrnutím brokátu nebo brokátových sareů vyrobených z georgette. Na výběr je opravdu mnoho různých brokátových sárí.

Funkce Brocade Sarees:

Nejdůležitějším rysem bílého brokátového sárí je použití zari, neboli běžně známých jako zlatých nebo stříbrných nití, které jsou velmi tkané látkou, za účelem získání různých typů vzorů na těle saree a také jeho také hranice. Tyto látky zari jsou velmi tkané ručně a také pomocí tradičního tkalcovského stavu, který pomáhá při konečném vytváření těchto brokátových sarees tím nejlepším možným způsobem.

Která věková skupina žen je preferována většinou:

Neexistuje žádná tak odlišná věková skupina pro ženy, které by začaly nosit zlaté brokátové sárí. Všechny ženy jakékoli věkové skupiny mohou nosit brokátové sarey. Důvodem je, že brokátové sarees jsou samy o sobě velmi precizně vyrobeny a také vypadají honosně. Proto všechny ženy, které nosí tento druh sárí, budou samy o sobě bezpochyby vypadat velmi elegantně, bez ohledu na její věk. Pokud tedy máte rozpočet, který můžete utratit za brokátovou saree, jednoduše si ho kupte, aniž byste přemýšleli o své věkové skupině.

Který tvar těla ženy jsou upřednostňovány:

Brokátové sarey budou vypadat skvěle na jakémkoli typu těla, a to je největší výhoda nošení. Když žena bude nosit zelenou brokátovou saree, hlavním lákadlem by byla výzdoba a elegance saree. Všechny ostatní faktory se stanou sekundárními a na očích diváka příliš nezáleží. Ať už jste štíhlí nebo baculatí, brokátové sarey na vás budou vypadat fantasticky a vůbec si nemusíte dělat starosti s tvarem těla..

Nejnovější a krásné brokátové sarey s obrázky:

Nejlepší způsob, jak se pochlubit svým stylem, je nošení následujících typů Brocade Sarees.

1. Brocade Silk Saree:

Brocade Silk Saree

V tomto typu brokátového hedvábného sárí je hlavním vláknem, které se zde používá, hedvábí, spolu s brokátem, což je stříbrné a zlaté zari. Brokátová práce se provádí nejen na těle sárí, ale také na hranicích.

Design: V brokátové hedvábné saree se používá směs různých barev spolu s vzory na těle saree.

Tkanina: Tkanina, která se zde používá, je kombinací hedvábí a tkaní zari.

Příležitost: Tuto saree můžete snadno vyzkoušet na většině formálních a poloformálních akcí a stále bude vypadat skvěle.

2. Banarasi Brocade Saree:

Banarasi Brocade Saree

Pokud jde o brokarovou saree Banarasi, je to jedna z nejvíce kuriózně vyrobených vyrobených saree. Tato saree je vyrobena společně s kombinací banarasi vazby a zahrnutím známého zari.

Design: Banarasi sari má největší množství návrhářských výtisků, stejně jako zari práce na hlavním těle sari.

Tkanina: V Banarasi brokátové saree se používá banarasi vazba v kombinaci se zlatými a stříbrnými nitěmi.

Příležitost: Banarasi brokátová saree je vyrobena pouze pro velmi formální příležitosti, jako jsou svatby a manželství, nebo dokonce různé druhy obřadů.

3. Brocade Bridal Sarees:

Brocade Bridal Sarees

Brokátové svatební sarees jsou věnovány nevěstě, která je připravena na svatbu, nebo ji obstarává. V tomto případě je saree vyrobena takovým způsobem, který je smíchán s normální výzdobou a oslavami svatebního obřadu.

Design: V tomto typu brokátové saree je nejlepší, pokud jsou četné designy provedeny na pallu saree, zatímco zbytek těla saree je udržován velmi minimalistický.

Tkanina: Svatební sárí Brocade lze vyrobit z jakékoli látky, jejího hedvábí nebo jiné látky. Poté se přidá zari, aby saree vypadala nádherně.

Příležitost: Je to jen pro svatební příležitost.

4. Brocade Kanjivaram Saree:

Brocade Kanjivaram Saree

Brocade Kanjivaram sari se skládá ze dvou tkanin – jednou je hedvábí Kanjivaram a druhou tkanina zari, která se skládá z hedvábí a zlatých nití. Tento typ sárí je velmi známý ve státech jižní Indie.

Design: V této sárí Brocade Kanjivaram je hlavním lákadlem použití různých barev a jejich přechodů spolu s použitím uměleckých tisků a návrhářských tisků pomocí zari.

Tkanina: Zde se používá hedvábí Kanjivaram spolu se zahrnutím zari pro tisky.

Příležitost: Tuto saree můžete použít pro poloformální příležitosti.

5. Brocade Work Sari:

Brokátová práce Sari

Pracovní saree Brocade je téměř navržena se zlatými a stříbrnými nitěmi na celém těle saree. Většina povrchu sarees má brokátovou práci, s velmi minimálními rozdíly v barevné kombinaci.

Design: Není pochyb o tom, že tato sárí z brokátu má nejvíce návrhů ze všech ostatních brokátových sárí. Návrhy jsou vyrobeny se zari, a proto se stávají vrcholem saree.

Tkanina: Tkanina této saree může záviset na tkalci, ale vazba zari je zde povinná.

Příležitost: Tuto sárí Brocade lze použít pro jakoukoli formální příležitost.

6. Georgette Brocade Saree:

Georgette Brocade Saree

S brokátovou saree Georgette získáte nejlépe vypadající brokátovou saree v kombinaci georgette a zari. Tato saree bude bezpochyby vypadat nádherně a elegantně.

Design: Design, který se používá v brokátové saree Georgette, je velmi jednoduchý, s velmi minimálním designem na těle saree, zatímco návrhy zari jsou soustředěny pouze na okrajích saree.

Tkanina: V Georgette brokátové saree se vazba zari používá s georgette hedvábím.

Příležitost: Georgette brokátová saree je skvělá pro příležitostné příležitosti nebo dokonce na večírky. Můžete jej také nosit na semiformální akce.

7. Brocade Paithani Saree:

Brokát Paithani Saree

Hlavní atrakcí brokátové paithani saree je použití mnoha druhů uměleckých tisků s použitím zari nebo brokátu na hranicích saree. Zbytek těla saree má většinou plné barvy.

Design: Hlavní design se točí kolem použití uměleckých návrhů na okrajích saree a pallu, s velmi minimálním designovým potiskem na těle saree.

Tkanina: V případě brokátového paithani sari je hlavní použitou tkaninou převážně hedvábí a navíc přidání zari.

Příležitost: Tuto saree můžete použít převážně pro poloformální a příležitostné příležitosti.

8. Brocade Silk Saree pro svatbu:

Brocade Silk Saree na svatbu

Svatba brokátového hedvábí saris je hlavním druhem saree používaným pro manželství a svatby a je zcela vyrobena z hedvábí v kombinaci s nádechem zlaté a stříbrné vazby.

Design: Design je proveden velmi složitě, ale na těle saree se pracuje pomocí stříbrné a zlaté vazby. Tím na těle sarees vytvoříte silnější a mnohem podrobnější povrch.

Tkanina: Pro svatbu brokátového hedvábí sarees je hlavní použitou tkaninou hedvábí, zatímco druhou tkaninou je zari.

Příležitost: Tato saree je skvělá pro svatební obřady.

9. Brocade Pattu Sarees:

Brocade Pattu Sarees

Pokud jde o brokátové pattu sarees, hlavní atrakcí je obrovská detailní práce zari provedená buď na těle nebo na hranici saree. Když má saree plné barvy, práce se provádí na okraji a někdy se práce zari provádí na těle i na okraji.

Design: Má docela jednoduchý design, buď s plnými barvami, nebo s barevnými přechody, s krásnou prací zari na okrajích a tělem saree.

Tkanina: Brokátové pattu sarees jsou vyrobeny z hedvábné látky a pro návrhy jsou zahrnuty zlaté a stříbrné vazby.

Příležitost: Fantastické nošení pro semiformální příležitosti.

10. South Indian Brocade Sarees:

Jihoindický brokát Sarees

Jihoindické brokátové sárí jsou inspirovány především jihoindickou kulturou a také uměleckými díly a stylem. Designérské tisky spolu s prací se velmi shodují s historií jižní Indie.

Design: Hlavní práce zari se provádí na hranicích saree a pallu, zatímco tělo saree má barevný gradient s minimálním množstvím uměleckých děl nebo návrhů.

Tkanina: Jako obvykle je zde jako hlavní tkanina použito hedvábí, práce se zari a detaily.

Příležitost: Tuto saree můžete snadno nosit v poloformálních obřadech nebo také na příležitostné výlety.

Jaká halenka je vhodná pro Brocade Sarees:

Jakýkoli typ blůzy se bez problémů vejde do souladu s modrou brokátovou saree. Ať už jde o vysoký nebo lodní krk-stačí to pojmenovat. Brocade saris jsou svým vzhledem velmi univerzální, a proto v nich bude skvěle vypadat jakýkoli typ blůzy. Také se ujistěte, že saree vlákno a vlákno, pomocí kterého je blůza vyrobena, jsou stejné. Pokud spárujete hedvábnou brokátovou saree s georgetovou blůzou, bude to vypadat prostě divně a zvláštně.

Jak stylovat brokátové sarees:

Brokátové sárí lze jednoduše nosit samo o sobě a stejně bude vypadat skvěle jako obvykle. Pokud však potřebujete něco dalšího, s čím byste mohli brokátovou saree stylovat, nezapomeňte přidat nějaké šperky. Několik běžných příkladů šperků, které se budou hodit k brokátovým sárím, jsou sady Polki nebo sady Kundan. Lze také spárovat její brokátovou saree s vysokými podpatky, které mají formální vzhled. Bez ohledu na to bude styl určitě hodně vynikat.

Proto lze snadno vidět, že v Indii jsou k dispozici různé druhy brokátových sareů. Od pouhého hedvábného brokátu až po jihoindický brokát – prostě to pojmenujete. Také je také vidět, že hlavní složkou všech sarees je zari, což je velmi běžná používaná tkanina. Použití zari činí celkový vzhled velmi úhledným a elegantním, což samo o sobě dává saree vyniknout také z davu. Co si tedy myslíte o našich návrzích a který se vám líbí nejvíce? Dejte nám vědět se všemi vašimi názory a návrhy.