Sarees

Nová kolekce kostkovaných sárů pro okouzlující vzhled

Příběh sárí a různých typů, které v Indii máme, je pestrý a rádi si přečtete původ každého z nich. Checked saree je jedním z takových stylů designu saree, který fascinoval mnoho žen v průběhu věků. Počátky kontrolované sárí lze vidět na sárí Narayanpet. Ty mají kontrolovaný povrch, který má vyšívací práce a také design chrámu. Příběh kontrolované sárí začíná od vlády Chhatrapati Shivaji Maharaj. Jeho tkalci by cestovali s ním, ale někteří zůstali v Narayanpetu. Ukázali místním obyvatelům, jak s tímto složitým designovým stylem splétat kontrolované hedvábné sarey, a oni si to zamilovali.

Význam kontrolovaných sárí:

Zkontrolované sarey mají nádherný pocit a pohled na tělo. Mohou to být malé šeky nebo velké. Tyto zaškrtnuté mohou být se dvěma barevnými schématy nebo mnoha. Každá z těchto designových funkcí dodává kouzlu této nádherné sárí. Kontrolované sarey vám dávají původ svého místa a starého folklóru. Když znáte příběh za saree, jen to zvyšuje prestiž jeho nošení. Zkontrolované designové sarey jsou nádherné na pohled a také se nosí.

Kontrolované funkce Saree:

  • Hlavním rysem kontrolované saree je samotný design šeku. To lze provést na hranici a palla nebo po celé saree.
  • Nejnovější kontrolované sárky mají moderní styl, který milují mladé ženy tohoto věku.
  • Návrh šeku lze provést v práci se zlatým zari nebo dokonce v niti. Každý z nich přidává do saree glamour kvocient.
  • Zlato nebo stříbro je ideální pro sarees z hedvábí a kontrolované bavlněné sarey lze provádět také při práci s nitěmi.

Které látky byly použity v kontrolovaných sareech:

Tkaniny, které se používají v šarcích, zahrnují bavlnu, hedvábí a také měkké hedvábí. Každý z těchto typů tkanin vám dává jiný pocit saree. Bavlněné sarey jsou skvělé pro léto a běžné nošení. Tyto sarey nosí učitelé a profesionálové, aby získali také formální vzhled. Sarees z hedvábí jsou více slavnostní oblečení a pro příležitosti. Hedvábí může být jak čisté, tak měkké. Každý z nich je měkký a dává vám velmi majestátní vzhled.

Které ženy ve tvaru těla jsou upřednostňovány:

Abyste mohli nosit tyto krásné kostkované sárí, nemusíte mít konkrétní tvar těla. Jen se ujistěte, že velikost šeku odpovídá vašemu tvaru těla. Pokud jste krátcí, pak malé šeky budou vypadat lépe než velké šeky. Pokud jste vysoký, jděte na jakýkoli typ, jako jsou malé nebo velké šeky. Abyste vypadali vyšší a štíhlejší, můžete se také rozhodnout pro šeky, které jsou pouze na okraji a palla. Tímto způsobem získáte tělo saree, které je prosté, a to osobě dodá výšku.

Stylové šeky Design Sarees pro trendy ženy:

Zde jsou nejlepší Checked Sarees jsou moderní záběr tradičním způsobem.

1. Zkontrolovaná Silk Saree:

Zkontrolováno Silk Saree

Silk saree je nejlepší z nejlepších. Použitý materiál je vyroben z bource morušového, což mu dodává lesk a tkaninu, která vám vydrží roky.

Saree Design & Tkanina: Toto je jasná a barevná kontrolovaná hedvábná saree, která je pro vás ideální. Saree je vyrobena z červeného hedvábného materiálu. Saree z červeného hedvábí je pak sešitá zlatou nití, aby šek vypadal po celém těle. Okraj a palla saree jsou vyrobeny ze širokého zlatého okraje zari.

Příležitosti k nošení: Díky tomu je saree ideální pro zvláštní příležitosti a festivaly.

2. Kostkovaná bavlna Saree:

Zkontrolovaná bavlna Saree

Bavlna je dalším oblíbeným materiálem, který se používá po celé Indii. Schopnost látky dýchat z ní činí dobrou volbu pro indické vlhké klima. To je důvod, proč se v létě používají bavlněné sarey.

Saree Design & Tkanina: Kostkovaná bavlněná saree je také jedním z populárních designů, které se líbí většině žen. Tato saree má žlutý a platinový šek se zlatým okrajem zari a pallou. Hranice je tenká, takže kontroly jsou široké a velké.

Příležitosti k nošení: Tuto saree můžete nosit pro běžné nošení i pro formální příležitost, kdy můžete vyniknout v davu.

3. Zkontrolujte Pattu Saree:

Podívejte se na Pattu Saree

Sárety Pattu jsou také sarees z hedvábí, které pocházejí z jihu Indie. Jedním z nejznámějších je Uppada Pattu Sarees.

Saree Design & Tkanina: Tyto sarey mají délku a šířku 100 vláken, a proto jsou zcela jedinečné. Tato konkrétní kontrola pattu saree je krásná s rezavou barvou a zelenou kombinací. Toto je saree, kterou lze nosit pro důležitou příležitost. Kontroly v této saree jsou velmi tenké, a proto se zdá, že splývají s celkovým designem.

Příležitosti k nošení: V této saree můžete použít zlatý okraj zari pro speciální festival nebo jako součást svatebního trousseau.

4. Zkontrolovaná hedvábná bavlna Saree:

Zkontrolovaná hedvábná bavlna Saree

Bavlněný hedvábný materiál je nádhernou kombinací toho nejlepšího z každé látky. Výsledkem je skvělá kombinace prodyšné bavlny a bohatství a lesku hedvábí. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou obvykle mnohem levnější než hedvábí, ale přesto vykazují vznešenost.

Saree Design & Tkanina: Tato kontrolovaná hedvábná bavlněná saree má jasně zelenou a oranžovou v kombinaci se zelenou pallou. Tělo saree má mezi šekem zlaté kruhy zari. Práce na zlaté palle také obohacuje tuto saree.

Příležitosti k nošení: Můžete jej nosit při jakékoli slavnostní příležitosti nebo návštěvě chrámu.

5. Silk Saree s více barvami:

Hedvábné saree s více barvami

Není to jen jedna nebo dvě barvy, které získáte, když se rozhodnete pro kontrolovanou saree. Můžete také najít nádherné vícebarevné kontrolované hedvábné sarey, které mají dokonalý vzhled. Tyto hedvábné sarey mají jemný pocit a jasný lesk.

Saree Design & Tkanina: Sarey mají více barev, které jsou dobře koordinovány, a tak dávají celkové saree příjemný vzhled. Tuto hedvábnou sareu můžete nosit pro každou příležitost.

Příležitosti k nošení: Může být použit pro festival nebo formální příležitost. Svatby jsou také oblíbeným místem pro nošení těchto tradičních sárí. Vyberte si to nejlepší z dostupných vícebarevných barev.

6. Zaškrtnuto Border Saree:

Zkontrolováno Border Saree

Některé z kontrolovaných sareů mají design pouze na okraji saree. Tělo saree bude prosté a okraj bude mít design pro kontrolu kontrastních barev. To dává saree jedinečný vzhled.

Saree Design & Tkanina: Kontroly na hranici mohou být velké kontroly nebo to může být malá kontrola. Tělo má obvykle jasnou barvu v hedvábí nebo bavlně. Tato citronově žlutá saree má nádhernou černobílou kostkovanou hraniční saree.

Příležitosti k nošení: Lze jej nosit při všech příležitostech, jako jsou slavnostní nebo příležitostné. Hranice saree vypadá také moderně, protože černobílá barva není tradiční.

7. Zkontrolujte Print Saree:

Zkontrolujte Print Saree

Tištěné sarey jsou vždy součástí šatníku každé indické ženy. Tisk na saree vypadá velmi příjemně, a to od tradičních tisků po moderní. Sárí šeku je také velmi populární, protože je moderní i tradiční.

Saree Design & Tkanina: Saree lze vytisknout po celém těle a mít kontrolní okraj nebo naopak. Tato konkrétní saree má zaškrtnuté tělo a vytištěné ohraničení. Tento tenký okraj dává saree velmi elegantní vzhled. Materiál saree je také měkký a dobře teče.

Příležitosti k nošení: Lze ji nosit pro každou příležitostnou i formální příležitost, jako je kancelářské oblečení.

8. Zaškrtnuto Kanjeevaram Saree:

Zkontrolováno Kanjeevaram Saree

Saree z Kanjeevaram hedvábí jsou nejlepší z nejlepších. Tyto sárky pocházejí z jižní Indie a zejména z Tamil Nadu. Hedvábí je nejčistší formy, a proto se tyto sarey nosí pro nejlepší příležitosti.

Saree Design & Tkanina: Šeky Kanjeevaram saree jsou také velmi známé jak pro hedvábí, tak pro kostkovaný design. Zde má tato konkrétní saree široký design s více barvami. Palla je v kontrastu s jasně růžovým designem. Tok sárí je perfektní díky hedvábí, ze kterého je vyrobena.

Příležitosti k nošení: Lze je nosit na svatby, festivaly atd.

9. Černobílé šeky Saree:

Černobílé šeky Saree

Moderní pohled na tradiční kontrolovanou saree je černobílá šeková saree. Tato saree má barvy, které nejsou obvykle spojeny s tradičními sarees. Černobílá saree je kombinací dvou jasných barev, které spolu dobře ladí.

Saree Design & Tkanina: Saree má všude malé kontroly s malým okrajem černé. Okraje černé a bílé na saree také dělají krásné prohlášení. To může být nošeno s černou blůzou pro ten odvážný vzhled.

Příležitosti k nošení: Tuto saree noste na formální příležitosti nebo do kanceláře. Pokud jej spárujete s výrazným příslušenstvím, lze jej nosit také pro funkce.

10. Zkontrolované prádlo Saree:

Zkontrolováno Linen Saree

Len je jedním z přírodních vláken na světě. Látka, která je vyrobena, je proto velmi měkká a prodyšná. Je to perfektní přírodní oděv, který vám umožní volně plynout.

Saree Design & Tkanina: Zkontrolovaná lněná saree má měkký pocit a snadné zakrytí. To je ideální pro každé počasí, zejména v létě. Tuto saree budete moci snadno odnést. Barvy použité v saree jsou jasné s použitím šedé. To mu dává nádherný odstín, který je ideální pro každou příležitost.

Příležitosti k nošení: Můžete ho použít na běžné nošení i do kanceláře.

Jaká halenka je vhodná pro Checked Saree:

Saree je kompletní, když spolu s ní nosíte vhodnou halenku. Různorodá je i halenka a její provedení. S kontrolovanou sárí je vždy vhodné nosit jednobarevnou halenku. Tato halenka může mít kontrastní nebo shodnou barvu. Okraj a palla kontrolované saree obvykle také definují barvu blůzy. Vzor blůzy může být podle příležitosti, na kterou saree nosíte. Formální a tradiční blůzy jsou skvělé pro formální příležitosti, zatímco odvážné a stylové blůzy lze nosit na festivaly a svatby atd..

Jak stylovat zaškrtnuté Saree:

Styling saree je technika, která za ta léta zaznamenala mnoho změn. Tradiční způsob nošení sárí závisel na místě původu.

  • Saree je obvykle přehozena pallou na levé straně osoby. Tento tradiční styl můžete také změnit.
  • Gujarati styl přinášení palla vpředu.
  • Pomocí pasu můžete zvýraznit křivky a dodat saree stylový vzhled.
  • Ponechání pally uvolněné nebo připnutí je také prohlášení o stylu, které funguje dobře v obou směrech.

Saree je ztělesněním krásy indické ženy. Ráda se zakrývá v této nádherné kráse, která ji proměňuje v bohyni. Saree je jedním z takových oděvů, díky kterým vypadáte velmi sexy, i když zakrývá většinu těla. Kostkované sárky jsou jedním z takových designových prvků, které musí vlastnit všechny ženy. Díky kontrolnímu vzoru na okraji, palla nebo dokonce po celém povrchu vypadá saree úchvatně. Vybírejte z malých šeků, velkých šeků, tištěných šeků atd., Abyste získali to nejlepší z této nádherné látky. Nejnovější kontrolovaná saree je vhodná pro svatby, schůzky, kancelářské oblečení atd.