Sarees

North Indian Sarees-vyzkoušejte těchto 15 designů, které upoutají pozornost

Severoindičtí návrháři saree mají některé z nejlepších způsobů a technik pro výrobu sarees. Většina těchto sareů přichází s poutavými designovými vzory saree, zatímco jiné mají velmi atraktivní barvy. Celkově mohu říci, že North Indian je jedním z nejlepších dodavatelů stylových sarees. V tomto článku budeme diskutovat o některých takových sareech. Pokud vás tedy zajímají návrhy severoindických sárí, následující budou lahůdkou pro vaše oči.

Stylové a atraktivní severní Indie Sarees jsou následující:

Podívejme se na 15 nejlepších severoindických sareů.

1. Hustá práce North Indian Saree:

Hustá práce North Indian Saree

To je něco, co všechny ženy považují za lákavé pro sebe. Vzorec, že ​​tento sport saree je bezpochyby extrémně atraktivní a bude vypadat dobře na těle, jakmile jej budete sportovat. Nebeská modř je nejlepší barva, kterou by člověk mohl použít při zvýrazňování okrajů této saree, a přesně to bylo provedeno. Tato saree je opravdu zvláštní i z mnoha dalších důvodů. Vyniká starým školním květinovým vzorem, a to je jedna z nejlepších ukázek uměleckých žen, které dávají přednost vidění v saree.

2. Svůdná červená severoindická saree:

Svůdná červená severoindická saree

Tato konkrétní severoindická saree přichází s několika lákavými návrhy. Vzorec, který tato saree sportuje na hraniční části, je velmi svůdný a zjistíte, že je vhodný pro nošení při zvláštních událostech. Pokud jste ochotni příležitostně vypadat co nejlépe, je to jedna z nejlepších krásných věcí, díky kterým budete vypadat krásně. Stejně jako předchozí, i tento sportuje několik lákavých designů, které na něm byly provedeny podle květinového vzoru, který je velmi populární v indických sareech.

3. Pink India Pink Allure:

Severní Indie Pink Allure

Zde je růžová saree, kterou každý najde pro sebe výhodnější. Dodává se s jemnými vzory na okrajích, a proto je růžová barva ještě krásnější a celá saree se stává ještě lákavější. Pokud hledáte dobrou designovou saree, která sleduje trend severoindických sareů, pak tento design může být pro vás to pravé. Půjde to ruku v ruce s růžovou halenkou a je to něco, co bude milovat každá žena.

4. North Indian Heavy Work White Saree:

North Indian Heavy Work White Saree

To je opět jedna z nejlepších vlastností sarees, kterou budete v této sezóně obklopeni. Stala se velmi populární a mnoho žen sportuje saree podobného designu. Můžete také být jedním z nich a vypadat krásně vedle nich, jakmile se vám dostane do rukou tato saree přesného designu. Saree je něco, co všechny ženy budou preferovat sport na svém těle, a je to pravděpodobně jedna z nejlepších věcí, které pro sebe budete považovat za vhodné.

5. Béžová a kaštanová barva North Indian Saree:

Béžová a kaštanová barva severoindické saree

Jedná se o velmi dobře vypadající severoindickou saree. Vzor, který tato saree sportuje na spodní části s béžovou barvou, je něco, co budou chtít všechny ženy předvést. Pokud hledáte něco, co ostatní ohromí, může to být pro vás to pravé.

6. Černobílá severoindická sárí:

Černá a bílá severoindická saree

Zde je severoindická saree, kterou všechny ženy považují za vhodnější pro sebe. Saree přichází s velmi dobrým návrhářským vzorem. Černá barevná část v dolní části ukazuje některé složité vzory na ní provedené a je to něco, co budou všechny ženy chtít na svém těle.

7. Severoindická svatební sárí:

Severoindická svatební saree

Zde je saree, že ženy budou moci sportovat na svatbách a jiných příležitostech podobných těm prvním. Červená barva je hlavní atraktivní vlastností tohoto druhu sarees. Existují další lákavé funkce, které jako malé lákavé zlaté barevné vzory provedené na povrchu.

8. Heavy Sky Blue Designer Saree:

Heavy Sky Blue Designer Saree

Zde je nebesky modrá saree, díky které bude její nositel vypadat jako celebrita. Saree přichází s květinovými pracemi provedenými pomocí stříbrné barvy. Toto je nepochybně jedno z nejlépe vytištěných severoindických sareů všech dob a je to efektivní saree pro sportování na svatbách.

9. Neformální severoindická saree:

Neformální severoindická saree

Jedná se o příležitostnou saree, ale stále má něco, co přesvědčí ženy, aby ji sportovaly při zvláštních příležitostech. Design je tak atraktivní spolu s barvou, že ženy budou mít chuť sportovat tuto příležitostnou saree na narozeniny, večírky atd..

10. Svatební severoindická sárí:

Svatební severoindická saree

Bude z vás brzy nevěsta? Chcete na své svatbě sportovat v severoindickém stylu? To je něco, co by vás mohlo zajímat. Toto je saree, kterou budou všechny ženy milovat.

11. Modrá tradiční severoindická saree:

Modrá tradiční severoindická saree

Jedná se o saree, která má tradiční vzhled severní Indie. Bude vhodný pro všechny ženy, které chtějí bez váhání sportovat své atraktivní vzhledy na speciální akci.

12. Royal Red North Indian Saree:

Royal Red North Indian Saree

Neuvěříte, jak sebevědomě se stanete, když budete sportovat tuto sareu na svém těle. Tento vzor saree je docela působivý a podle stejného vzoru je tato saree vhodná pro nošení na svatbách.

13. North Indian Red Bridal Allure:

Severoindická červená svatební kouzlo

Zde je lákavá saree, kterou budou chtít všichni severní indiáni sportovat. Je to něco, co bude vhodné pro všechny ženy, které jsou ochotné sportovat něco severoindického.

14. Žlutá severoindická sárí:

Žlutá severoindická saree

Zde je docela dobře vypadající severoindická saree, která je naprosto vhodná pro sportování na svatbách a večírcích. Žlutá barva je hlavním rysem této tradiční indické trendy saree.

15. Záblesk severní indické sárí:

Zářící severoindická saree

S atraktivní růžovou základnou tato saree sportuje některé z nejlepších zářivých designů pro saree. Toto je poslední, ale jedna z nejlepších severoindických sareů na tomto seznamu.

To jsou některé z tradičních, ale trendově vypadajících severoindických sareů, ze kterých si můžete vybrat. Cílem je mít 1–2 z nich ve skříni, abyste měli při příští příležitosti ten nejlepší zážitek.