Sarees

Lace Sarees – tyto nejlepší designy k vyjádření vašeho trendu

Pro dámy je to všechno o trendu a oblečení, které se nosí podle aktuálního trendu a stylu. K tomuto seznamu trendové kolekce saree by první na grafu byly krajkové saree. Krajkové saree upřednostňují mladé dívky a dámy středního věku před svým atraktivním designem a složitým designem nití.

Historie krajky sahá až do šestnáctého století, kterou našli Italové, Vlámové a později se krajkový design rozšířil do evropských zemí. V těchto dobách se běžně používal krajkový materiál, kde se prádlo, zlato, stříbro a poté, co se popularizovala bavlněná nit, vyráběly krajky z bavlny obecně..

Během průmyslové a francouzské revoluce kolem 19. století došlo v módním a designovém průmyslu k dobrým změnám, pokud jde o výrobu a navrhování tkanin. Díky těmto změnám se investice do navrhování krajkového materiálu stala dostupnější a snadnější při tkaní bavlněného krajkového materiálu. Přítomnost krajky prostřednictvím saree byla zavedena kolem 19. století, protože módní průmysl rostl spolu s novými a nejnovějšími krajkovými tkaninami saree.

Význam Lace Sarees:

Krajková saree je vyrobena z bavlněné látky, jejíž pohodlnost a snadné nošení zvyšuje hlavní důležitost krajkové saree. Existuje jiný typ vytváření krajkových vzorů. Nejčastěji používanými vzory jsou jehlové krajky a druhy paličkované krajky, za kterými následují další typy háčkování, vázání, střih, pletená krajka.

  • Manipulace se saree je důležitým know-how pro dámy před vázáním a přenášením saree. V závislosti na designu Saree a barvě lze halenku sladit.
  • Vzhledem k designu a materiálu odlehčujícímu kůži je tento typ saree nejvhodnější pro večírek nebo během svatební hostiny.
  • Přidání k druhům krajek, barva krajky také dodává kráse designu saree.

Funkce Lace Saree:

Vzhledem k jeho jemnému designu je čas při vytváření krajkových vzorů opravdu znatelný, což vedlo k jeho největšímu významu při dlouhodobém zachování saree tím, že saree nosíte spořádaně s minimem bobby pinů připojených k saree.

Existuje celá řada krajkových designů, které zahrnují průhlednou krajku, průhledný design, plně vzorovanou krajku, která je částečně podšitá, a pružnou krajkovou tkaninu, která má krajkový vzhled s pružným pocitem. Vzhledem k jeho různým poplatkům a vzhledu je důležitější od ostatních sareů.

Většinou preferovaná věková skupina mezi ženami:

Jak se říká „Věk není limit“, ale v tomto případě může krajkové sárí stanovit dámám hranice, když přemýšlí o věku a stylu navrhování a smyslu. Pokud jde o to, jaké věkové skupiny, je to rozhodně mezi mladými dívkami do poloviny 40. let. Jak rok plyne, dámy ve středním věku si více uvědomují zdraví a dietu, vypadají mladě a moderně s krásně složitou krajkovou sárí. A je velmi dobře známo, že mladé dívky rozhodně milují moderní dobře navržené krajkové sárky.

Který tvar těla ženy jsou upřednostňovány?

To je rozhodně ošemetná otázka, na kterou by měly dívky a dámy odpovědět. Vzhledem k tomu, že tato saree je docela jemná a méně poddajná než jiná saree tkanina, existuje určitě omezení, pokud jde o preferovaný tvar těla. Nejvhodnější tvar těla by rozhodně mohl být štíhlé až střední postavy. Kvůli nedostatku pružnosti by nadměrně tučně stavěné tělo bylo obtížné nosit a udržovat saree a pro velmi hubený tvar těla je krajková tkanina méně nápadná než štíhlá až středně velká postava.

Nejnovější modely krajkových sárů s obrázky:

Zde jsou top 10 krajkových saree návrhů pro vzhled celebrit.

1. Chantilly Lace Saree:

Chantilly Lace Saree

Chantilly je název, pokud město ležící v severní Francii, proto se této krajkové saree říká francouzská Chantilly lace saree. Tento typ krajkového sari je elegantní na nošení díky vysoké kvalitě krajky použité při tkaní tohoto barevného krajkového sari. Krajkový materiál je vyroben ve Francii; kvalita proto hovoří jasem barvy a také trvanlivostí sari.

Použitá tkanina: Tkanina používaná při skicování této saree je obvykle bavlněný materiál, který lze také kombinovat s jiným syntetickým materiálem, aby se přidal další výhled.

Příležitost k nošení: Tento typ saree pro tvarování těla je nejvhodnější pro párty a také pro jakoukoli modernizovanou párty s tradičními verzemi.

2. Lace Net Saree:

Krajková síť Saree

Síťovaná krajka sari je druh průhledné textilie, které je dosaženo pečlivou prací s nitěmi a vytvářením průsečíků mezi nitěmi, což dává čistý tvar. K tomuto čistému materiálu je krajka provedena tak, aby poskytovala bohatý vzhled. Barva nitě může být buď podobná síťovému materiálu, nebo kontrastní vůči síťovému materiálu.

Použitá tkanina: Použitý síťový materiál je syntetický materiál ohraničený bavlněnou nití pro vytvoření krajky podél saree.

Příležitost k nošení: Tento typ saree odlehčující kůži je absolutním oblečením pro kulturní, kancelářské večírky nebo jakékoli rodinné večírky.

3. Svatební krajka Saree:

Svatební krajka Saree

Svatební krajková saree je typická saree, kterou během křesťanského svatebního dne nosí nevěsta. Typická barva použitá při této příležitosti je čistě bílá až světle růžová nebo dokonce špinavě bílá. Použitá barva je obecně mírná, aby se zvýraznily svatební šperky i účes. Svatební krajková saree má toto jedinečné krajkové zpracování, které probíhá podél rohů i na pallu straně s hladkým tělem. Tělo saree může být z jakéhokoli syntetického materiálu saree.

Použitá tkanina: Použitá tkanina je bavlněná krajka s kamením vloženým do krajky. Použitý materiál saree může být z jakéhokoli lehkého syntetického materiálu.

Příležitost k nošení: Jak naznačuje název, jedná se o typickou saree pro nevěstu. V dnešní době nosí družička také kontrastní barevné krajkové saree.

4. Béžová krajka Saree:

Béžová krajka Saree

Béžovou krajkovou saree lze považovat za univerzální barevnou saree, která bude vyhovovat jakémukoli odstínu pleti. Dominantním faktorem může být okraj a barva blůzy. Podle něčeho takového lze vybrat barvu ohraničení a halenku.

Použitá tkanina: Tato béžová krajková saree je vyrobena z bavlněné nitě zpracované spolu s patchworkovým okrajem.

Příležitost k nošení: Tento typ jednoduše a elegantně vypadající saree lze nosit od formálního kancelářského oblečení až po příležitostné oblečení na setkání s kávou.

5. Fancy Lace Saree:

Fancy Lace Saree

Tato fantastická krajková sari je oblíbená pro všechny vysokoškolačky až do středního věku díky svému dvojbarevnému designu saree s efektní krajkovou prací podél rohů, pokud saree, když je jednoleté, krajka padá přes tělo saree, což dělá outfit vypadá oku chytlavě.

Použitá tkanina: V této dvoubarevné saree je použitým materiálem lehký šifon, který je v rozích doplněn zlatavou lesklou krajkou.

Příležitost k nošení: Tento typ saree bude určitě poloformální na oblečení na párty.

6. Lustr Lace Saree:

Lustr Lace Saree

Lustrová krajková saree je delikátní lehký oděv, který je díky designu saree nejlepší pro štíhlé vysoké dívky. Tato saree má práci s 3D sekvencí a kamenické práce. Rohy saree mají vroubkovaný tvar, což dodává této černé krajkové saree krásu.

Použitá tkanina: Tato čistě černá krajková saree je vyrobena ze syntetického materiálu spolu s kamením. Kamenické práce mohou být buď syntetické kameny, nebo skutečné křišťálové kameny.

Příležitost k nošení: Jedná se o typický oděv pro mládež na party s indo-západním moderním tématem.

7. Georgette Lace Saree:

Georgette Lace Saree

Georgette je jedním z oblíbených materiálů saree, které nosí dámy všech věkových kategorií. Když návrháři spojí tento georgette krajkový materiál saree s krajkovým zpracováním, je to rozhodně poutavá práce. Krajková práce je vidět podél rohů saree, která krásně padá podél záhybu, což dává atraktivní výhled.

Použitá tkanina: Jedná se o světle oranžovou barvu saree používanou s kombinací materiálu Georgette spolu s krajkovým zpracováním. Krajková práce je složitý design spolu s květinovou prací.

Příležitost k nošení: Tuto krajkovou saree Georgette mohou nosit mladé dámy až ženy středního věku pro jakoukoli příležitostnou funkci i pro formální oblečení do kanceláře.

8. Floral Lace Saree:

Květinová krajka Saree

Floral lace saree je okouzlující design saree, který si získal pozornost vysokými školami od mladých až po ženy středního věku. Vzhledem k tomu, že v dnešní době si všechny dámy ve věku od 30 do 45 let udržují svoji postavu, díky čemuž je toto tvarování těla saree s květinovým potiskem úžasným oblečením. Květinový potisk může být jednobarevný až vícebarevný, což dává jiný design.

Použitá tkanina: Látka použitá pro toto červené květinové krajkové sárí je kombinací síťového materiálu a potisku flóry dosaženého krajkovým zpracováním.

Příležitost k nošení: Tato saree je rozhodně oblečení na párty, stejně jako oblečení pro rodinu.

9. Velvet Lace Saree:

Sametová krajka Saree

Velvet lace saree je typ saree, který určuje trend, pokud jde o průmysl Saree. Krajkové sárí je samo o sobě úžasný typ saree. Aby to bylo zajímavější, návrháři spojili krajky se sametovým materiálem. Umíš si představit? Ano, je to úžasné kombo, které všechny dámy chtějí vlastnit. Tělo saree je vyrobeno ze síťové a krajkové kombinace a rohy saree jsou kompletně lemovány sametovým materiálem zvýrazněným patchworkem.

Použitá tkanina: Tato kombinace sametové saree v šedé a černé barvě je převážně vyrobena z krajky spolu se síťovým materiálem viditelným podél záhybu s černým sametovým materiálem připevněným po stranách saree.

Příležitost k nošení: Večírek, hudební akce je ideální příležitostí k nošení této úžasné sárí.

10. Celebrity Lace Saree:

Celebrity Lace Saree

Inspirováno oděvním designem použitým herečkou ve filmu nebo při jakékoli párty? Pak je zde perfektní oblečení, které si mohou vyzkoušet mladé dámy a ženy středního věku. Toto je slavné krajkové sari, které je vyrobeno z kompletní krajkové práce spolu s drahým kamenem nebo kamenem Kundan. Vrcholem této saree je to, že tok krajkové saree, která vhodněji doplňuje postavu a barvy žen.

Použitá tkanina: Materiál použitý při vytváření krajky z originálního bavlněného materiálu a pro bohatý vzhled návrháři používají kombinaci zlaté nebo stříbrné nitě.

Příležitost k nošení: Vzhledem k tomu, že toto číslo je komplimentem saree, tento typ saree se nejlépe hodí pro událost celebrit. Jste pozváni na otevření obchodu? Pak zkuste tuto celebritovou krajkovou saree.

Jaká halenka je pro tuto krajkovou saree vhodná?

Pro dámy to rozhodně není jen výběr nejlepší saree, ale také výběr vhodné blůzy. Aby to bylo pro dámy snadné, v dnešní době jsou k dispozici hotové halenky. U šifónové krajkové saree mohou dámy kombinovat sametovou halenku bez rukávů. Stejně tak pro žlutou krajkovou saree, zelenou krajkovou saree černý samet nebo blůzu z brokátového materiálu Banarasi je úžasná kombinace. Pro čisté krajkové saree je to satén, surové hedvábí, návrhářská blůza Poly hedvábí je dobrá kombinace. Celebrity krajka saree přichází s připojenou blůzou, která může být navržena jako blůza bez ramínek nebo límec.

Jak stylovat krajkové sarey?

Vzhledem k tomu, že většina krajkových sárí je průhledná, nejlepší kombinací pro předvedení krajky a doplnění sárí by mohla být použití sametové dlouhé sukně odpovídající krajkové saree. Poté lze saree svázat tradičním vzorem saree, kde je pallu ponechán bez skládání. Krajkové sarees jsou docela těžké kvůli plné práci s bavlněnými nitěmi, díky čemuž si dámy vybírají tento typ saree pouze na krátkou příležitost, jako je večerní večírek nebo poloformální kancelářská párty, nebo dokonce jako hostitel párty.

Krásná krajková saree, která získala vliv na Evropu díky evropskému vlivu, si nyní krajková saree udržela svoji přítomnost tím, že získala jméno indická krajková saree. Tato silná přítomnost krajky pracovala saree prostřednictvím různých úžasných designů. Vázání krajky saree je pouze časově náročný postup kvůli jemné jemné práci, ale později je saree snadno ovladatelná, jakmile je nosí. Aby byla zachována barva a jas saree, je nejlepší provést ruční praní a saree zavěsit svisle, aby voda úplně odtékala.

Nyní, když čtenáři získají stručné znalosti o krajkách a krajkových sárí spolu s přidruženým designem halenek a obrázky krajkových sárů, nastal čas na nějaké nákupy. Podívejte se do nejbližšího obchodu u vás a vyzkoušejte krajkovou saree a podělte se o své zkušenosti při zkoušení krajkové saree.