Sarees

Krásný vzor mušelínu sarees, který dodá královský vzhled

Mušelínové sarees jsou prvotřídní saree dostupné z bavlněné tkaniny z hladké vazby. Jeho odkaz byl poprvé zaznamenán s původem v Bengálsku a později byl vyroben v Anglii a Skotsku. Někteří lidé věří, že mušelín pochází z Dháky v Bangladéši. Muslin je tedy v podstatě tkanina, přes kterou se údajně vyrábí mnoho oděvů.

Koncept Muslin sarees byl představen v pozdějších 19. letech, které měly mít v té době nejlepší kvalitu. Po 17. století bylo do mušelínu zavedeno mnoho odrůd. Sárinky z mušelínu jsou tedy starodávné sarey nejvyšší třídy, které pocházejí z Indie a později se dostaly do zahraničí. V současné době jsou tyto sarees k dispozici ve více než 500 odrůdách.

Muslin Sarees Význam:

Mušelínové sárí mají být královskými sarey starověku. Důležitost téhož spočívá v kvalitě a povaze. Je vyrobena z bavlněné tkaniny, která se také používá v medicíně, krejčovství a kulinářském umění. Nejlepší výhodou mušelínových sárů je, že mohou snadno vysušit texturu. V mušelínových saris jsou k dispozici různé barvy, které mohou zlepšit váš celkový vzhled a krásu. Od vzorů po kvalitu, všude jsou mušelínové sarey hodnoceny jako nejlepší.

Funkce Muslin Saree:

Mušelín je exotická tkanina a nejvíce fascinující tkanina. Některé z vlastností mušelínových sárí jsou,

  • Je smyslné se dotýkat.
  • Je extrémně lehký a má vysokou kvalitu.
  • Je také exotické na pohled.
  • Technika Jamdani se používá k výrobě tradičních květinových tkanin.
  • Vzory jsou jedinečné a roztomilé.
  • Muslinové sárí jsou dostatečně jemné, aby poskytly kompletní edici hedvábí a bavlny.
  • Poskytuje královský vzhled a zůstává za rozumnou cenu.

Které věkové skupiny Ženy jsou preferovány většinou?

Dokonce i mušelínové sarey přicházejí v řadě různých odrůd. Pro každou věrohodnost může existovat věková skupina. Obecně platí, že mušelínové bavlněné sárí mohou nosit ženy jakéhokoli věku. Bavlna je pro ženy obdivuhodná. Sarees z mušelínového hedvábí jsou kreativní s novými vzory; tyto sarey mohou nosit dámy ve věku od 22 do 40 let mezi nimi. Úžasné barvy hedvábných sárí jsou opravdu obdivuhodné. Celkově jsou mušelínové sárí vhodné pro věkovou skupinu 20 až 40 let.

Které ženy ve tvaru těla jsou upřednostňovány?

Většina kreativních mušelínových sárí dává kráse mimořádnou známku. Jak víme, tenký tvar těla je vhodný pro všechny druhy sareů. Případ je stejný jako u mušelínových sárů, kde ženy s štíhlým tělem doporučují nosit mušelínové hedvábné saree a dhakaiské mušelínové sárí. Ostatní mušelínové sárí navíc mohou nosit všechny postavy. Krása mušelínových sárí je taková, že není potřeba dokonalá postava.

Nejnovější návrhy Muslin Saris pro ženy a dívky s obrázky:

Podívejme se na nejlepší modely sarees s mušelínovou tkaninou.

1. Dhakai Muslin Saree:

Dhakai Muslin Saree

Dhakai muslin sari je jedním z nejvíce opotřebovaných mušelínových sareů. Jeho vlastnosti jsou dostačující k určení jeho hodnoty.

Saree Design a tkanina:

Saree Dhakai muslin je položena čistou tkaninou Dhakai s vrstvou krásných vzorů. Mušelínová saree je vyšívaná v krásném stylu, aby poskytla jasnou esenci bengálské saree. Rohy sárí jsou spojeny malým krajkovým okrajem. Některé návrhy mají některé kombinace zrcadel.

Příležitosti k nošení:

Podle návrhu je dhakaiský mušelín saree vhodný k nošení v náboženských funkcích, programech nebo svatbách.

2. Muslin Silk Saree:

Muslin Silk Saree

Muzelínové hedvábné sárí jsou špičkové sarey ze skvělé odrůdy hedvábí. Sarees z hedvábí jsou obecně opatřeny barevnými vzory.

Saree Design a tkanina:

Sárí z mušelínu je jednou z nejlepších možností pro dámy s jemnou tkaninou. Na sárí je tradiční vyšívaná příroda s krásnými vzory květin. Čisté hedvábí spolu s mušelínem zvyšují kvalitu látky. Saree má také tlustý okraj s tenkou vrstvou hodnotného šití a odpovídající blůzy.

Příležitosti k nošení:

Nejlepší místa k nošení mušelínové hedvábné saree mohou být formální funkce, večírky, jednoduché setkání, malé funkce atd.

3. Muslin Jamdani Saree:

Muslin Jamdani Saree

Mušelín Jamdani sari je známý od starověku a má královský vzhled jako Mughals.

Saree Design a tkanina:

Starověký model má nejlepší využití látky jako zlato. Mušelín Jamdani saree zahrnuje složitý proces tkaní s některými nápady na zdobení. Funguje to tak, že použití hedvábí a bavlněné nitě se silnými okraji poskytuje celkový vzhled starověkých Mughalů. Navíc je potažen a vylepšen některými krásnými květinovými vzory, které poskytují mimořádné bohatství.

Příležitosti k nošení:

Mušelínová sárí Jamdani je vhodná pouze pro královské funkce nebo svatby.

4. Muslin Cotton Sari:

Muslin Cotton Sari

Mušelínové bavlněné sárky jsou nejjednodušší formou mušelínu. Použití čisté bavlny je určeno k vylepšení jejího vzhledu.

Saree Design a tkanina:

Mušelínové bavlněné sárí mohou být obyčejné nebo tištěné saree. K návrhu interiéru je použita silná kvalita čisté látky, jako je stříbrná Zari. Okraje na konci mohou být silné nebo tenké, podle použití. Většinu času je vhodnější nosit obyčejnou mušelínovou bavlněnou saree.

Příležitosti k nošení:

Mušelínové bavlněné sárky lze nosit při každodenním používání nebo si je ponechat pro malé funkce nebo večírky.

5. White Muslin Saree:

White Muslin Saree

Bílé mušelínové sárí je obecně kombinací stříbra a bílé. Bílá barva poskytuje nejúžasnější pohled na štíhlá těla.

Saree Design a tkanina:

Bílá mušelínová saree je obecně orientována na tkaninu stříbrnou Zari. Některé z nich mohou používat zlatou tkaninu. Interiér je opatřen malou vrstvou stříbra. Tenké okraje bílé saree jí dodávají krásný vzhled. Malé návrhy jsou obecně určeny pro obyčejné bílé sarey. Řezby jsou zcela určeny pro vylepšený vzhled.

Příležitosti k nošení:

Bílý mušelín shari může existovat v rámci funkcí doma nebo na formální schůzce.

6. Bandhani Border Muslin Saree:

Bandhani Border Muslin Saree

Bandhani border muslin saree poskytuje bohatou povahu Zari Kota. Je to příhodná saree pro velké příležitosti. Pohraniční sarey jsou speciální ve smyslu speciální toužebné práce na hranicích.

Saree Design a tkanina:

Tkanina použitá v saree je Zari Kota. Bandhani hranice v červené a zlaté barvě dává esenci nejnovějšího modelu na trhu. Okraj je navržen jedinečnějším způsobem, aby vyhovoval jak tradičnímu, tak modernímu vzhledu. Bílá barva by byla opravdu úchvatná.

Příležitosti k nošení:

Tato mušelínová saree má být vychována pro královské funkce.

7. Sequin Work Muslin Saree:

Sequin Work Muslin Saree

Flitrová práce se obecně provádí ve dvou barvách. Vzhled tohoto mušelínového sárí na něm poskytne lesk nebo zlatý lesk.

Saree Design a tkanina:

Čistý mušelín je tkanina používaná při zlepšování práce flitrových sárí. Flitrová práce dává lesk malým oblastem saree. Tento lesk lze zaznamenat v podobě malé zlaté podšívky. Saree navíc vypadá transparentně a krásně ve všech formátech. Lze na něm vyzkoušet jakoukoli jednoduchou blůzu.

Příležitosti k nošení:

Valná hromada a malé párty jsou oblíbenými místy této mušelínské sárí.

8. Poloviční mušelín a napůl Khadi Saree:

Napůl muslin a napůl Khadi Saree

Perfektní směs Khadi a muslin saree lze zaznamenat v napůl mušelínu a napůl khadi saree.

Saree Design a tkanina:

Design sárí je rozdělen na dvě poloviny. Některé části ukazují barvu mušelínu, zatímco jiné ukazují povahu khadi. Zahrnutím obou z nich získáte úplný vzhled dokonalosti. Hlavní tkaninou je mušelín, který se používá v sárí. Nejžádanější saree jsou dokonce černé a zlaté motivy napůl mušelínu a napůl khadi saree.

Příležitosti k nošení: Některých bohatých a královských večírků se může zúčastnit stejný muslin shari.

9. Royal Blue Muslin Saree:

Royal Blue Muslin Saree

Modrá barva je považována za nejvyšší barvu královské rodiny. Stejnou barvu lze zaznamenat v špičkové mušelínové saree.

Saree Design a tkanina:

Tkanina může být mnoha typů ve stejné saree. Královská modrá barva dává úplnou esenci mušelínových sárí. Okraje jsou tenké a jemné. Na saree je zajištěno určité vrstvení s nádechem lesku. Ve stejném typu se také doporučuje mušelín khadi saree. Celkově je to cenná saree v mušelínové tkanině.

Příležitosti k nošení:

Královsky modrý mušelín shari je držen pro královská manželství.

10. Resham Jamdani Muslin Saree:

Resham Jamdani Muslin Saree

Jamdani saree je jednou z nejlepších odrůd mušelínových sareů. Design na saree poskytuje pocit bengálské kultury.

Saree Design a tkanina:

Tkanina Resham se používá k vytvoření úplného vzhledu saree. Nejlepší volbou ve stejné kategorii je papoušek zelený Jamdani saree. Tato mušelínová saree je navržena s prvotřídní tkaninou, která dává esenci papouška. Okraje jsou tenké a dost dobré pro dokonalý vzhled. Na sárí je vidět čistá mušelínová práce.

Příležitosti k nošení:

Obecně platí, že malé akce jsou zajišťovány sareem Resham Jamdani.

Jaká halenka je vhodná pro Muslin Sarees?

Blůza je obecně vybírána podle typu mušelínu saree. Obyčejné bílé mušelínové sárí lze kombinovat s jakoukoli barvou blůzy. Ale některé z návrhářských sarees jako Jamdani, hedvábí, dhakai mušelínové sarees vyžadují stejnou návrhářskou halenku. Halenka by měla být v souladu s designem sárí. Jednobarevnou halenku lze navíc použít pro jednoduché mušelínové sárí doma. Rukávy jsou volitelnou součástí blůzy, kterou si mohou ženy vybrat.

Jak stylizovat Muslin Sarees?

Styl muslin shari se obecně volí podle typu příležitosti. Jeden může vyzkoušet nějaký tradiční vzhled ve stylu seedha pallu. Pro některé bohaté příležitosti může být mušelín saree stylizován v souladu s bengálskou kulturou. Styl pallu a silné okraje lze upravit jako styl athpourey nebo nauvari saree. Sarely z mušelínového hedvábí mohou být prezentovány formálním způsobem pro malé příležitosti. V závislosti na materiálu a vzhledu mohou být sarees stylizovány pro extra bohatost.

Licence je zachována pouze z dávných dob a mušelínové sárí jsou toho dokonalým příkladem. Nejjemnější a hodnotné dokončení saree je dost jeho pýcha. Muslin sarees jsou k dispozici v mnoha odrůdách a stylech s nejnovějšími modely. Tyto nejnovější modely lze nosit na velké funkce i na svatby. Lepší materiál bavlněná tkanina je dominantní texturou bohatého mušelínu. Zdá se, že rostlina poskytuje živený mušelín, který se přímo používá k mnoha účelům. Jedním z hlavních krásných účelů jsou mušelínové sarey, které mají nejlepší kvalitu, vzhled, typ atd. Také jsou vhodné pro štíhlé dámy.