Sarees

Jak perfektně nosit bavlněnou saree?

Tradice, které jsou hluboce zakořeněny v naší kultuře, hovoří o světě, kde byla saree povinným oblečením pro ženy z kolonií. Naše tradice byly nastaveny tam, kde se kultury řídily svým tradičním vzhledem, ještě předtím, než Britové přišli a usadili se. Pro obyvatele Západu to byl oblek a kalhoty s šaty a kloboukem a tady to byli Dhoti a sarees.

Je stále úžasné vědět, že i dnes, po tolika letech modernizace a globalizace, Indie dnes stále slaví své tradiční kořeny tím, že každou chvíli nosí tradiční oblečení. Dnes v tomto článku budeme hovořit o tom, jak správně obalit bavlněnou saree těsně před příležitostmi.

Jak perfektně nosit bavlněnou saree s obrázky:

1. Přípravy:

1

Nyní, než budete nosit saree, ujistěte se, že máte spoustu času na revizi odpovídající blůzy, kterou byste nosili spolu s ní. Sari má dva nejlepší přátele, halenku a spodničku, což by v běžný den bylo při nošení sárí podmínkou. Bez spodničky můžete jít bez spodničky, pokud je sárí dostatečně silné a neprůhledné, ale bez blůzy se to obvykle nedoporučuje. Věc se saree je, že nemusíte jít pro stejnou barvu blůzy a můžete experimentovat s mixem a zápasy.

2. Začátek:

2

Začněte tím, že si vezmete blůzu, a poté zajistěte spodničku od pasu. Vyberte si příznivou polohu těsně pod pupkem, abyste pásku přivázali. Pokud se rozhodnete pro sarees s nízkým pasem, které spadají do jiné kategorie než normální, ujistěte se, že spodnička je svázána kolem vašich bederních pásů. Na základě saree si můžete vybrat otevřenou zadní blůzu nebo navrženou se střihy.

3. Obaly:

3

Začněte úplným otevřením saree a poté vezměte konec saree a držte jej vodorovně. Nyní kolem linií vaší svázané spodničky, v půli cesty trochu k vašemu pupku přivažte volný konec saree a začněte jej omotávat kolem pasu. Vezměte pouze jeden kruh obalení, aby nyní byla vaše spodnička zcela pokryta saree. Na konci balení by saree měla dobře skrývat vaši spodničku i zespodu. Volný konec sárí teď vyjde z vaší levice.

Jakmile je první zábal hotový, zastrčte saree spodničkou alespoň dopředu bezpečně, abyste získali vzhled. Nyní jsme dále s naší saree. Jakmile budete hotovi, zastrčíte si, všimnete si, že vám před nohama padala skvrna látky ze sárí. Seberte to a začněte to organizovaně plést. Ujistěte se, že záhyby jdou až na konec saree, kde jsou vaše nohy. Přijmout pomoc od někoho k vyrovnání záhybu nebo pomoci s řasením. Mělo by být asi 4 až 6 záhybů asi 5 palců nebo tak. Jakmile je záhyb vyroben, opatrně zastrčte celou strukturu do přední spodničky.

Nyní je třeba zbývající kus za vámi přenést dopředu a diagonálně přehodit přes vaše tělo, aby vytvořil pallu saree. Pallu je často ponecháno volné, aby zakrylo střední riff a žaludek, a jindy můžete použít záhyby v pallu a pak jej připnout blůzou.

Tipy pro Sarees 101:

51RafmkOUNL._SX450_

1. Pro jakoukoli kancelářskou párty nebo formální vzhled vždy jděte na skládaný pallu, který je mnohem úhlednějším přístupem. Pokud jde o večírky, mějte pallu volné, pokud nejste upřímní a formální.

2. Ujistěte se, že je vaše spodnička pevně svázána kolem pasu a řádně zajištěna. Totéž platí pro spodní záhyby, které můžete přidat špendlíkem, aby držely na místě.