Sarees

Jak nosit saree v různých stylech

Saree je tradiční indický oděv, který ani v současné době nepřestal být důležitý. Žena v sárí stále vypadá nejlépe a to je důvod, proč je to nejpreferovanější oblečení, které se nosí při zvláštních událostech a příležitostech. Saree vás může vypadat elegantně a sexy současně. Chcete vědět, jak nosit saree v jiném stylu? Pokud ano, je to pro vás to pravé místo.

Saree nikdy nevyšla z módy a nikdy nevyjde. Nosíte rádi saree? Znáte různé styly nošení sárí? Pokud se účastníte mnoha večírků, oslav a večeří, pak je tento článek pro vás. Toto je čas ventilovat všechny vaše dobře vypadající sarees a využít je ve svůj prospěch svým stylem. Existuje tolik stylů drapění saree, odděleně od normální metody. Tato metoda může vytvořit stále jeden jediný vzhled saree odlišný po celém světě. V tomto článku vám tedy řeknu několik jedinečných způsobů, jak nosit saree.

Různé styly nošení saree:

Tato příručka vám vysvětlí, jak nosit saree v různých stylech spolu s obrázky, díky nimž získáte povědomí o různých stylech saree.

1. Nošení ve stylu Bollywood:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 1

Jako běžný Bollywood má obrovský vliv na saree draping jako jemné. Tento přístup je pro tu další sílu správný. Sárí má velmi malé záhyby a navíc jasně vysvětluje okraj, protože pokrývá přibližně pas. Pallu je extrémně tenký a pokrývá jen zlomek trupu, přičemž spojuje prsa a nechává většinu břicha holé. Funguje to nejlépe, pokud má člověk tónované tělo přesýpacích hodin.

2. Mumtaz Style Saree Draping:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 2

Mumtazský styl Saree drape byl vztekem, protože píseň „Aaj kal tere simply pyaar ke charche …“ se stala hitem. Tento přístup definuje eleganci, která ukazuje krásu dávných dob. Takže retro vzhled byl tak dramatický, že pokračoval ve vytváření stylu drapérie sám. Styl zahrnuje mnohokrát pevně zakrýt saree zhruba spodní část těla; proto co nejlépe zvýrazní vaši postavu. Ačkoli se to mnohým nemusí zdát příliš uvolněné, v klidu propůjčuje novomanželskému vzhledu styl a smyslnost.

3. Bengálský styl:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 3

Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak obléknout saree, zatímco konečný vzhled se může zdát protichůdný! Je to metoda, která spojuje dva široké záhyby plus velký kroužek na klíče pomocí klíčů k uchopení dvojitě zabaleného pallu. Tuto metodu nejlépe nosí ručně tkané sarey, jinak lehké bavlněné, i když můžete zkusit brokátové saree jako jemné. Jedná se o jeden z nejlepších a nejjednodušších stylů úhledného nošení sárí.

4. Saree Wear ve stylu Rajrani:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 4

Chcete vědět, jak nosit saree v rajrani Extrahujte své hedvábí a bohaté čisté sarey pro slavnostní příležitosti a oblékněte se jako královská královna tímto drapérským stylem. Rajrani je odlišnost stylu drapérie Gujarati saree. Jediným rozdílem v tomto stylu je, že různé ostatní, záhyby jsou vpředu směrem doprava. Pallu jsou také šaty ve tvaru mírného „V“ v obličeji.

5. Styl vzoru motýla:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 5

Metoda „Butterfly“, která je navíc uznávána jako bollywoodský způsob únavy sárí, představuje malý zvrat v běžném stylu nošení sárí Nivi. Jediným rozdílem zde je usnadnit, aby byl pallu připraven velmi tenký, takže je viditelný midriff, jinak pupek. Toto je jeden z nejpopulárnějších stylů saree v Indii.

6. Lehanga Style Saree:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 6

Kdo by nechtěl lehanga styly saree. Hledáte, jak nosit saree ve stylu lehanga. zde je postup pro vás. Pomocí řady záhybů zastrčených kolem pasu, které nabízejí iluzi lehenga, můžete jednoduše upravit normální saree na trochu oslavnější. Většina žen a mladých dívek ráda nosí tento typ stylových sár pro jakékoli funkce. Tento typ sarees ve stylu lehanga můžete vidět hlavně na severoindických festivalech.

7. Přístup k mořské panně:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 7

Toto je jeden z krásných stylů nošení sárí. Je však vhodný pro přibližně všechny typy těla, zakřivené mají sklon získat výhodu zde. Dolní část saree se obaluje tak, aby vypadala jako sukně, a navíc dává štíhlý vzhled nositeli. Tento styl je hlavně dobrý, pokud je pallu těžký, jinak je hranice nadhodnocená.

8. Maharashtrian Style:

Jedinečné způsoby, jak nosit saree 8

Tato metoda je odlišná od většiny ostatních, kterou upřednostňují indické ženy. Saree je navíc delší (9 yardů, jako alternativa k obvyklým 6 yardům) a navíc k jeho zakrytí není nutná žádná spodnička. Je to skok, abyste vypadali jedinečně mezi davy, pokud se k této saree připojíte kroužkem v nose a několika jasmínovými květy pro vaše kadeře! Tento typ nošení speciální saree ve střední Indii.

9. Gujarati Style Saree:

Různé způsoby nošení sárí 9

Toto je jeden z velmi tradičních stylů nošení sárí. Tento styl, známý také jako „siddha pallu saree rouška“, je nejčastěji k vidění na svatbách nebo jiných funkcích. U sárí ve stylu Gujarati je pallu vpředu a je zvýrazněna. Chcete -li nosit tento styl, začněte základním způsobem nošení saree, dokud nezasunete záhyby ve středu. Nyní proveďte záhyby na konci roušky asi 5-6 palců a otočte je kolem zad na pravé rameno. Nechte záhyby nyní spadnout dopředu, asi metr, protože většina práce ve vaší saree je zvýrazněna. Nyní zafixujte záhyby na rameni, vyjměte první ohraničení a přitáhněte jej k levé straně. Zastrčte konec v zadní části pasu na levé straně.

10. Otevřete Pallu Style Saree:

Různé způsoby nošení sárí 10

Jedná se o velmi pohodlný a elegantní styl nošení sárí na večírek nebo jiné příležitosti. V tomto stylu je pallu ponechán otevřený a vypadá velmi reprezentativně. Jeden z preferovaných stylů nošení sárí pro svou eleganci a jednoduchost. Chcete -li nosit otevřený styl pallu saree, začněte základním způsobem nošení saree, dokud nezačnete vyrábět pallu záhyby. V tomto stylu neděláte žádné záhyby a necháte saree volně pokrýt vaše přední tělo. Stačí upevnit horní okraj na levém rameni a nechat druhou stranu volně viset. Více než můžete vidět tento typ stylů pro nošení saree v jižní Indii.

11. Dhoti Saree:

Různé způsoby nošení sárí 11

Dhoti je další století starý kostým, který nosí převážně muži. Ale v současné době se ženy také staly svou preferovanou volbou tím, že ji nosily přes kurtis nebo drapaly saree ve stylu dhoti. Chcete -li nosit tuto dhoti saree, zakryjte si saree v pase a připněte konce. Přineste delší část saree zezadu dopředu a proveďte záhyb 2-3 palce. Zajistěte si pallu na rameni. Nyní držte pallu od výšky pasu a vytáhněte jej dopředu, přičemž zakryjte boky. Zastrčte to do středu. Vytvořte kryty z přední zbývající části saree, aby vypadal jako dhoti. Protáhněte tento konec mezi nohama a zastrčte ho vzadu špendlíkem. Plisuje visící část saree a úhledně se zastrčí do středního pasu.

12. Belted Saree:

Různé způsoby nošení sárí 12

Styl Belted saree je inspirován „kamarádbandh“, ozdobou v pase. Mírné přizpůsobení základnímu stylu nošení sárí. Noste saree jako obvykle. Nyní jen ozdobte svého složitého kamarbandha mírně pod nebo nad pasem. V případě, že nemáte kamaráda, můžete použít ozdobený kovový opasek nebo dokonce použít šátek jako opasek.

13. Obrácená hraniční rouška:

Různé způsoby nošení sárí 13

Tento styl nošení je inspirován Deepikou Padukone ve filmu „Yeh Jawani Hai Diwani“. Tento styl dokonce dělá jednoduchý saree vypadat smyslně a stylově. Velmi inovativní styl nošení sárí. Začněte tím, že nosíte saree základním způsobem, dokud nezasunete záhyby uprostřed, mírně směrem k levé straně. Nyní držte okraj saree a otočte horní okraj dovnitř způsobem, který směřuje dolů. Nyní nerovnoměrně sbírejte šířkovou část sárí a při připínání zezadu ji přeneste dopředu po průchodu pravou paží. Nyní ho vhoďte do zadní části levého ramene. Vytáhněte část zastrčenou dolů a protáhněte ji až k levému boku. Uspořádejte záhyby na rameni, které byly předtím nerovnoměrně hozeny. Upravte okraje na přední straně tak, aby se zdály být ve dvou rovnoběžných liniích, a nakonec jej na určitém místě zafixujte.

14. Styl Half Saree:

Různé způsoby nošení sárí 14

Chcete vědět, jak perfektně nosit saree ve stylu poloviční saree. Je to jeden z nejstylovějších stylů nošení sárí. Tento styl poloviční saree také poskytuje štíhlejší vzhled pasu. Saree noste základním způsobem. Vytvořte pallu záhyby a opravte je přes levá ramena a upravte okraje. Nyní přidržte jeden konec pallu a vytáhněte jej dopředu, obtočte ho kolem pasu ze zadní strany a pěkně ho tam zastrčte. Tento styl dává vpředu tvar písmene V; Jen se ujistěte, že vaše přední záhyby jsou zastrčené ve středu tohoto V..

15. Saree ve stylu kalhot:

Různé způsoby nošení sárí 15

Toto je velmi indo západní styl nošení vaší saree. Tento styl nejen, že vypadáte moderně, ale je také snadný a rychlý způsob, jak zakrýt saree. Nepotřebujete spodničku, ale musíte mít legíny nebo kalhoty po kotníky. Dobře padnoucí halenka je nutností. Vezměte konec saree pallu a udělejte záhyby a přehoďte ho přes levé rameno. Držte druhý konec saree a otočte jej z pravé strany zpět a zastrčte jej na levou stranu pasu. Vytvořte záhyby ze všech zbývajících volně visících sárí a zastrčte je do středu vašich legín nebo kalhot. Upravte své pallu záhyby tak, aby zakrývaly vaše přední tělo a zafixovaly se na rameni.

S těmito různými styly drapání saree můžete prezentovat svou jedinou saree různými způsoby. V tomto článku jste se tedy dozvěděli, jak perfektně nosit saree v různých stylech. Je načase vytáhnout své sarey a zakrýt je v těchto nových stylech pro vaše příležitosti. Unikátní styly drapení saree dodávají vaší saree glam faktor a vypadají stylově i v tomto tradičním indickém oblečení. S těmito inovativními styly zajisté zatočíte hlavou, ať jste kdekoli!