Sarees

Floral Sarees – těchto 15 krásných designů je trendy v roce 2021

Pokud jde o původ květinových vzorů saree, bylo sarees poprvé zjištěno, že se nosí v 15. století. Tento typ saree je znám pod různými názvy v různých indických státech, jako jsou Jamdani sarees, Phulkari sarees, tercha work sarees, Patola atd. Priory, květinové umění v sarees, bylo představeno na bavlněných sareech, kde byl tisk prováděn přírodními barviva, zatímco pro manželství to samé připravil kumkum. Na druhou stranu, v Bengálsku byl saree s květinovým vzorem ručně tkaný z různých mušelínů v době Mughalů.

Tradičně byla indická květinová saree věnována květinovému umění pouze na saree’s pallu, protože to byla jediná část saree, která byla populárně vidět. Se změnou času to však bylo provedeno v úplné saree a dnes jsou k saree přidány různé motivy, perly, diamanty atd..

Význam květinových sárí:

Už jste někdy prošli nějakými květinovými obrázky sarees? Každá saree by vám poskytla jiný vzhled s různými úrovněmi energie. Podle hinduistické dharmy jsou sarees s květinovým potiskem důležité pro výchovu a zachování hinduistické kultury. Saree symbolizuje božstvo, sebevědomí, kshatravrutti, skromnost, mateřství a mnoho dalšího, které odhaluje sílu žen. Saree učí ženy zůstat silné, duchovní a doplňovat se v každé situaci, která zneklidňuje negativitu z okolí a snižuje extroverzi.

Vlastnosti Floral Sarees:

Příroda nám poskytuje různé dary a květiny patří k nejdůležitějším a život podporujícím darům na Zemi. Dokonce i nejnovější květinové sarees by přišly s funkcemi jako,

 • Nejlepší design pro pořádání festivalů jako Pethar Amavasya, Durgashtami, Mahalaya Amavasya atd. Modlících se za štěstí a pohodu
 • Saree snižuje dezinformace pokory.
 • Květinové práce sarees často pomáhají při zvyšování stability mysli a soustředění Chitty.
 • Kromě toho všeho jsou sárí s květinovým potiskem spojeny s různými náboženskými a modernizovanými prvky.

Která látka se používá převážně pro květinové sarey?

Ať už hledáte tradiční a jednoduché saree nebo nejnovější sarees s květinovým designem, můžete si vybírat z různých tkanin saree. Ať už je to georgette, hedvábí, bavlna, polyester, šifon, síť, bavlněné hedvábí, samet nebo jakýkoli jiný materiál, květinové potisky v sarees vždy poskytovaly saree nádherný vzhled, který dokáže popadnout oči jediným pohledem. Tam, kde převorství dostalo pouze palus květinové vzory, nyní je celá saree zdobena rozmanitým designem různých květin.

Které ženy s tvarem těla jsou upřednostňovány pro květinové sarey?

Ať už vymyslíte tvar těla jablka, smyslný, hruškový, vysoký a štíhlý nebo dokonce drobný tvar těla, sarees s květinovým potiskem vždy dávají svému nositeli dokonalý vzhled. Výběr halenky také hraje důležitou roli spolu s materiálem saree. Žena s těžkým tělem musí jít se šifonovým materiálem, květinovým sárím nebo jiným sareem z tenkého materiálu, aby měla štíhlý vzhled. Tímto způsobem by byly různé materiály vhodné pro různé velikosti těla pro získání požadovaného vzhledu.

Nejnovější a stylové květinové sarey pro ženy s obrázky:

Oživte se nejnovějšími sarees s květinovým potiskem a získejte nádherný vzhled.

1. Saree s květinovým potiskem:

Květinové sarey

Chcete svému sárí s květinovým potiskem dodat stylový vzhled? Zde je jiný design kombinující dva materiály a jemné potisky v téměř bílé barvě. Tato krásná saree je vyrobena ze saténu a síťoviny a je navržena s krajkovým lemováním a výšivkou. Saree dostane pallu s barevnými květinovými potisky, zatímco patli dostane síťovinu s květinovým reliéfním designem. Bílá květinová saree má také zlatý okraj a tkaničky pro lepší vzhled.

 • Design: Off White and Pink Flower Work Saree s krajkovým okrajem
 • Tkanina: Satén a síť
 • Příležitosti k nošení: Párty oblečení, svatby

2. Designer Floral Saree:

Návrhář Floral Saree

Designové květinové sárí jsou v dnešní době trendy. Oblíbené pro různé designy, které nesou, návrhářské sarees dodávají nový nádech příležitosti, o které si myslíte, že ji budete nosit. Tato saree s květinovým potiskem Kalamkari je navržena z hedvábného materiálu s béžovou nebo hořčicovou barvou. Jednoduše hořčičné sárí je na obou koncích dále lemováno květinovým potiskem. Pallu jsou opět věnovány květinové potisky v designu Kalamkari. Blůza sárí je také navržena podobně jako pallu.

 • Design: Kalamkari Saree z Mussard a béžové s potisky květin
 • Tkanina: Hedvábí
 • Příležitosti k nošení: Předsvatební funkce, malé večírky

3. Floral Chiffon Saree:

Květinový šifon Saree

Květinové šifonové saree byly velmi žádané, rozdávaly úžasné kombinace, jemné potisky a zářivé barvy, aby vašemu postoji dodaly trochu ladnosti. Tento krásný design je proveden na oranžové šifonové tkanině. Kompletní sárí má květinové potisky v růžové a zelené barvě, zatímco celý pallu je ponechán prostý. Sárí také dostane zlatý okraj s růžovým lemováním. Pro kontrast je halenka vybavena kontrastní tmavě oranžovou bavlněnou hedvábnou tkaninou.

 • Design: Šifon saree s oranžovým květinovým potiskem
 • Tkanina: Šifón
 • Příležitosti k nošení: Večírky a denní akce

4. Floral Georgette Sari:

Květinová Georgette Sarees

Hledáte jednoduchou, ale módní saree, která by vám dala rozkošný vzhled? Proč nevybrat to nejlepší ze sbírky květinových georgette sarees? Tento design je považován za nejobdivovanější sárí s květinovým potiskem. Tato saree tiskne velké i malé květiny ve světlé barvě. Tato jednoduchá saree dodá vašemu vzhledu jinou eleganci, a to bez dodatečného lemování, okrajů návrhářů atd.

 • Design: Žlutý velký květinový tisk Saree
 • Tkanina: Georgette
 • Příležitosti k nošení: kočičí večírky a malá setkání

5. Floral Net Saree:

Floral Net Saree

Čisté saree byly vždy oblíbené pro každou dívku pro každou příležitost. Saree bez květů dodává elegantní a přitažlivý vzhled. Toto černé květinové sárí vyrobené z nylonové síťoviny je navrženo s výšivkou, která vylepšuje jeho vzhled. Sárí má opět tečkovaný okraj, který jí dodává na vzhledu. Kromě okraje jsou vyražené vyšívané květiny také dány diamantem mezi designéry.

 • Design: Černé květinové vyšívané sárí se zdobeným okrajem
 • Tkanina: Síť
 • Příležitosti k nošení: Svatby, koktejlové večírky

6. Sabyasachi Floral Saree:

Sabyasachi Floral Saree

Hledáte značkový vzhled pro svatbu? Proč nezkusit Sabyasachi saree? Sabyasachi zůstala populární v poskytování jednoduchých, ale módních sarees, které kombinují jednoduchost v designérských návrzích. Tato růžová květinová saree je vytvořena kombinací síťového a sametového materiálu. Saree má čisté dno s reliéfními malými květy, zatímco pallu je vyrobeno ze sametového materiálu, který má těžký vzhled s vyšívanými květinovými vzory.

 • Design: Světle růžová a vínová květinová půl na půl saree
 • Tkanina: Síť a samet
 • Příležitosti k nošení: Svatby, oceňování, módní přehlídky

7. Floral Kota Saree:

Květinová Kota Saree

Jste fanouškem Kota sarees? Co když saree dostane květinový design? Ano, v řadě jednoduchých, ale klasických květin má Floral Kota Saris své vlastní místo. Tato hotová saree, vyrobená z jemného hedvábného materiálu, dostává umělecké dílo z tkané práce zari, resham a zari vytvořené za účelem zvýšení krásy saree v květinových vzorech. Sárí je také věnována zlatá tlustá hranice s uměleckým designem Kota v tmavém odstínu pro zvýšení její krásy.

 • Design: Pare Color Floral Zari Work Saree
 • Tkanina: Kota Silk
 • Příležitosti k nošení: Funkce, festivaly, večírky

8. Floral Cotton Sarees:

Květinové bavlněné sarey

Bavlněné sárky a květinové potisky dávají úžasný design, který můžete provádět bez ohledu na to, jaká je příležitost. Bavlněné sárky se během léta dobře nosí, aby ženám místo pocení poskytly prostor k užívání funkcí. Tato žlutá saree s jemnými květinovými potisky je vyrobena z čistě bavlněného materiálu. Saree dostává světlé květinové potisky. A aby toho nebylo málo, sárí je také věnován zlatý okraj se správnou tloušťkou.

 • Design: Sari se žlutým květinovým potiskem se zlatým okrajem
 • Tkanina: Bavlna
 • Příležitosti k nošení: Předsvatební funkce, večírky, náboženské funkce

9. Floral Half Saree:

Floral Half Sarees

Zrcadlová práce, květinové vzory a silný okraj. Zkombinujte to vše a určitě získáte jednu z nejlepších květinových polovičních sareů s autentickým vzhledem. Tato úžasná modrá květinová saree má dvojí vzhled s jednoduchým jednoduchým pallu a spodními patli s květinovými vzory v oranžové barvě. Saree, vyrobené z materiálu georgette, má také zrcadlový pracovní okraj spolu se zlatým okrajovým okrajem. Kombinace saree se zlatou blůzou také zlepšuje její vzhled.

 • Design: Modré květinové saree se zrcadlovým pracovním okrajem
 • Tkanina: Georgette
 • Příležitosti k nošení: Večírky a denní akce

10. Silk Saree s květinovým potiskem:

Sarees s květinovým potiskem

Chcete mít sofistikovaný vzhled s krásně navrženou sárí? Sarees s hedvábným květinovým potiskem vždy poskytovaly jedinečný styl, který je třeba provádět při zásadních příležitostech. Tato zelená květinová saree je vyrobena z hedvábného materiálu, který má květinové vzory v různých barvách. Sárí opět dostává hrubý zlatý okraj s jiným prostým okrajem, aby se zvýšil vzhled sárí. Okraj saree je na konci opatřen tmavě zeleným lemováním.

 • Design: Zelené a béžové květinové pracovní saree
 • Tkanina: Hedvábí
 • Příležitosti k nošení: Festivaly, svatby

11. Floral Crepe Sarees:

Květinové krepové sarey

Chcete jít trendy s jasnými barvami a nejnovějšími designy? Vyzkoušejte květinové krepové sarey s různými odstíny a jemnými potisky pro elementární a módní vzhled. Tato elegantní saree je vyrobena z umělého krepového materiálu. Saree dostane jasně královskou modrou barvu, která zahrnuje různé odstíny modré. Saree také obsahuje květinové potisky v různých světlých barvách. Kompletní saree má podobný design.

 • Design: Krepový sari s modrým květinovým potiskem
 • Tkanina: Krep
 • Příležitosti k nošení: Pravidelné nošení, malá setkání

12. Saténová květinová saree:

Saténová květinová saree

Krásná, krásná, elegantní. To byste poslouchali, když budete mít saténové květinové sárí. Jedná se o perfektní saree pro ženy s jakoukoli postavou nebo tvarem těla. Tato saree je vyrobena ze saténového materiálu a má barvy jako růžová růžová a purpurová na okraji. Sárí tohoto jevu dostávají květinové výtisky spolu s ptáky, které mu dodávají zahradní vzhled. S potisky v různých barvách má saree podobnou blůzu.

 • Design: Růžově růžová a fialová květinová tištěná saree
 • Tkanina: Satén
 • Příležitosti k nošení: Večírky, události, funkce

13. Květinová výšivka Saree:

Květinová výšivka Saree

Chcete si na svatbu obléknout něco módního, etnického, ale střízlivého? Vyzkoušejte těžkou saree s tradiční prací a trojicí barev. Tato tradiční květinová výšivka saree je vyrobena z krepového hedvábí a materiálu georgette v jasných barvách, jako je žlutá, zelená a růžová. Saree dále dostává tradiční nádech s krajkovými hraničními pracemi, výšivkami v reshamu a kamennými zari. Saree je také věnována květinová hranice, která zvyšuje její vzhled.

 • Design: Žlutá a zelená květinová vyšívaná saree

 • Tkanina: Georgette

 • Příležitosti k nošení: Svatební funkce, festivaly

14. Rose Flower Saree:

Rose Flower Saree

Je růže vaší oblíbenou květinou? Proč nenosit totéž ve své oblíbené saree? Ano, růžová saree s různými barvami je v dnešní době velmi žádaná. Zde je jeden takový design velmi žádaný. Tato černá květinová saree je vyrobena z nylonové síťoviny. Saree dostane černou barvu s červenými růžemi a zlatým okrajem a výšivkou. Saree pallu je navrženo s krásnými červenými růžemi ve výšivce, zatímco saree vpředu a má zlaté vodorovné čáry.

 • Design: Black Saree s prací Red Rose Embroiderd Work
 • Tkanina: Síť
 • Příležitosti k nošení: Svatby, společenské oblečení

15. Květinová Lehenga Saree:

Květinová Lehenga Saree

Chcete na své svatbě vypadat jinak? Vyzkoušejte designovou květinovou lehenga saree, která vám poskytne jiný a úchvatný vzhled. Tato srdce pulzující růžová květinová saree lehenga je vyrobena z hedvábí, georgetu a síťoviny. Dupatta v růžové barvě má ​​květinový okraj podobný lehenga se šedým tlustým okrajem, zatímco lehenga v šedé je navržena s téměř bílou částí s květinovou výšivkou, zlatou krajkou, perlovým okrajem atd., Aby vypadala oslnivě.

 • Design: Lehenga Saree s šedým a růžovým květinovým potiskem
 • Tkanina: Silk, Georgette, Net
 • Příležitosti k nošení: Svatby, náboženské funkce, Sangeet

Jak stylizovat květinové sarey?

 • Indickou květinovou saree lze nosit v mnoha stylech. Lze jej nosit ve stylu Kanjivaram, bengálštině, stylu Gujarati pallu a mnoha dalších.
 • Tradiční saree s květinovým vzorem v zásadě přicházely s pallu potisky, a proto se nosily způsobem jako otevřený pallu, gudžarátský styl atd., Ve kterém byl pallu viditelný.
 • Dnes však může designérský design saree květiny provádět různými způsoby, aby získal stylový vzhled, který návrhářským blůzám umožní ukázat se.

Květinové sarey nebo lehengy jsou vzory, které vždy zůstávaly v trendu. Díky měnícím se stylům, designům a práci sarey vždy chytily za srdce. Ať už hledáte běžné oblečení nebo něco těžkého pro důležité funkce, nejnovější sarees s květinovým vzorem vám nabízejí širokou škálu designů, ze kterých si můžete vybrat. Květinové vzory, často sestavené ve světlých barvách, se také provádějí v jasných barvách, které dodávají jedinečný vzhled. Chcete tedy přidat něco osvěžujícího a stálezeleného na každou sezónu, jakoukoli příležitost? Vyzkoušejte některý z výše uvedených návrhů a zkrášlete se.