Sarees

9 nejnovějších vzorů malířských návrhů Saree – 2021

Sarees jsou tu od nejranějších civilizací, kdy by existoval svět, kde by ženy musely nosit saree jako každodenní utrpení. Západoameričané žijící v naší zemi si vybrali svůj kulturní styl, splývavé šaty a krásné sluneční klobouky a Indii proslavenou bohatou hedvábnou tkaninou a autentickými technikami tkaní, které nám zanechaly některé z největších umění zpracovaných na látkách, které jsme se rozhodli nosit.

Saree Painting Designs

Šariš jsou jednodílné oděvní položky jako kus prostěradla, které strategicky obepínáme kolem těla a tvoří jeden kus. V poslední době byly přidány dvoudílné oděvy, ale barva a obrazy jsou dovedně nakreslené na tkanině, zůstávají stejné.

Ohromující galerie designů malby Saree:

Podívejme se na 9 nádherných designů Saree Painting pro ženy v Indii.

1. Stříkání barev:

Saree maluje návrhy barevných cákanců

New-gen již nevěří v každodenní pevné odstíny nebo odstíny, ale nyní novější odstíny zahrnují některé z nejlepších barev, které se v novém stylu nedbale stříkaly po tkanině. Nový styl zde implementuje barevné odstíny máty zelené a šafránu s dětskou růžovou a trochu hlubšími odstíny zelené. Saree je zde plná nejlepších barevných šplouchání kolem.

2. Lord Shiva Saree Painting:

Saree maluje návrhy Lorda Shivy

Saree je sama o sobě docela pokorná s nejjemnějším oranžovým odstínem, spárovaná dobře s půlnočním černým okrajem. Avšak ke konci sárí, ve skutečnosti ke konci pallu, je rozsáhlý malovaný design mocného lorda Shivy, který zdobí konec pallu. Kresba malovala gely dobře s odstínem saree, což jí dodávalo přirozený vzhled.

3. Složitá kmenová barva:

Saree maluje složité kmenové vzory

Tribal byl vždy hlasitou inspirací pro tradiční oděvy a zde barvy zaplnily prostor tím nejkrásnějším způsobem vůbec a další použití složité kmenové práce na obličeji zlepšilo vzhled saree. Saree obsahuje hlasité saténové barvy duhy, kde je nejvíce barev vidět živé zelené, červené, modré a žluté.

4. Malba Flower Saree:

Saree maluje návrhy květinového útoku

Obvykle, když se chcete vypořádat se střízlivostí, ale elegantním způsobem, vždy existuje design, ke kterému se můžete vrátit. Bílá definuje čistotu; bílá je jednou z nejlepších ženských barev, které se hodí téměř ke všemu, a proto se při opravě vždy uchýlí k bílé. Nyní přidejte trochu barvy do své jinak monotónní bílé s těmito nádhernými květinovými vzory.

5. Růžové záležitosti:

Růžové záležitosti

Pink ve vás vyvolává feministku, ale je pokorná růžová dostatečně silná, aby definovala vaši osobnost? Odpověď na tuto otázku je ne, a proto je třeba váš feminismus vyslovit co nejlépe. K tomu je prvním požadavkem patro plné různých odstínů vaší oblíbené barvy. Pokud milujete růžovou, tato saree v aztéckých potiscích bude plavat na vaší lodi.

6. Rushing Flames Saree Painting Design:

Saree maluje návrhy planoucích plamenů

Po celou tu dobu plameny zdobily pouze vaše předloktí nebo vaše kolo a je načase, aby vaše přítelkyně získala chuť těchto plamenů. Toto je rozhodně nový špičkový trend určující vzhled, kde nejlepší ze vzorů nemůže jednoduše konkurovat tomuto krásnému ručně malovanému plamennému sárí. Toto je skutečně svého druhu.

7. The Chiffon Chic:

Saree maluje chiffonový design

Chiffon chic dostal své jméno podle krásného šifonu pallu saree, který je vyroben z nejkrásnějších miniaturních vzorů řezaných květin. Saree je v krémově bílém odstínu s krásnými dětskými růžovými pruhy tvořícími hraniční čáru. Hlavní detaily a krása spočívají v kráse vodních tiskových květových značek v černé barvě.

8. Pohled na spirálu:

Saree maluje návrhy spirálových pohledů

Spirály jsou také novým vzorem, který zaznamenal nedávné povstání, kde se v tkanině vytváří iluze, kterou lze použít k tomu, abyste vypadali hubenější nebo méně zdraví. To je prakticky výhodná látka, která skrývá ty dětské tuky.

9. Vyzdobený vzhled:

Saree maluje návrhy zdobeného vzhledu

Každá saree má o sobě jeden elegantní faktor, díky kterému vynikne v davu. Během slavnostní svatební roušky na této zdobené kamenné práci v nahé béžové a modré a aby se hlavy otočily.