Sarees

9 Krásných sárů Kosa Silk s obrázky

Kosa hedvábí se vyrábí hlavně v indickém státě Chhattisgarh. Tento druh hedvábí se získává z bource morušového indického. Champa, oblast v Chhattisgarh, je považována za nejlepšího producenta kosa hedvábí na celém světě. Kosa hedvábí se používá nejen k výrobě tradičních oděvů, ale také k výrobě různých návrhářských oděvů. Kosa hedvábná saree je považována za ideální pro každou zvláštní příležitost a má tradiční nádech. To bylo přijato v různých jiných zemích pro svou krásu.

Krásné sosa Kosa Silk s obrázky:

Zde jsou naše top 9 krásných kosa hedvábných sareů s obrázky, jak je uvedeno níže.

1. Krémová a rajčatová barevná Kosa Silk Saree:

Kosa Sarees-krémová a rajčatově zbarvená hedvábná sosa Kosa

Krémové a rajčatově zbarvené kosa hedvábí vypadá díky své hedvábné struktuře živé a lesklé. Díky jemné a vysoce kvalitní tkanině je tato velmi lehká. Pallu je převážně jednoduchá rajčatová červená s elegantní stříbrnou podšívkou. Tato kombinace saree je vhodná pro ženy všech věkových kategorií. Vypadáš naprosto stylově.

2. Yellow Kosa Silk Saree s motivem a okrajem:

Kosa Sarees-žlutá Kosa Silk Saree s motivem a okrajem 2

Navržené vícebarevné motivy s touto žlutou kosa hedvábnou sareou poskytují vynikající vzhled. Pokud se vám líbí tento vzor tištěných hedvábných sárí, je tento typ kosa hedvábí se zářivou žlutou tkaninou vhodným obvazem. Skládaný pallu vám nabízí formální a okouzlující vzhled.

3. Tmavě hnědá Kosa Silk Saree s geometrickými vzory:

Kosa Sarees-růžová Kosa Silk Saree s geometrickými vzory 3

Velkolepost je zvláštním rysem této kosa hedvábné saree. Tištěné návrhy periodických bloků pouze podél okraje a na pallu jsou nádherné. Tato působivá saree má modrý kontrastní efekt s růžovou základnou. Na této párty oblečení saree s lesklým efektem prostě vypadáte senzačně. Toto je jedna z nejlepších party saree v kosa hedvábných sareech.

4. Zelená ručně tkaná čistá Kosa Silk Saree:

Zelené ručně tkané čisté koso hedvábné saree

Tento kus saree je ručně tkané čisté kosa hedvábí. Zlatý okraj s tímto odstínem zelené oslavuje vaši krásu. Aby tomuto jednoduchému zelenému odstínu dodaly barvu, jsou v širokých pásech sečteny tři barvy, díky nimž vypadá kontrastně. Zlatá halenka a zlaté ozdoby doplní váš oblékání. Budete centrem přilákání tohoto stylu kosa hedvábí.

Vidět víc: Chikankari Sarees

5. Maroon and Cream Kosa Silk Saree:

Kaštanová a smetanová Kosa Silk Saree

Tato kosa saree má smíšený a zápasový výhled. Horní polovina má trojúhelníkové vlnité vzory v kaštanové a krémové barvě. Zatímco v dolní polovině je základní barva krémová spolu s kalka střídavě v kaštanové a černé barvě. Pokud lžete, abyste se rozhodli pro design s vysokým krkem nebo límečkovým blues, můžete do toho jít.

6. Kosa Silk Saree se žlutým a bílým potiskem:

Kosa Sarees-žlutý a bílý potištěný Kosa Silk Saree 06

Hlavní základní barva této sosa z hedvábí kosa je bílá se žlutými a zelenými pruhovanými okouzlujícím okrajem. Skládá se z výrazných tisků na okrajové podšívce. Bílá je barva, která doplňuje ostatní barvy. Toto kosa hedvábí má příjemný i elegantní vzhled. Toto je jedna z dobře vypadajících tištěných saree v kosa hedvábných sareech.

Vidět víc: Obrázky Tussar Silk Sarees

7. Modrý a šedý design chrámu Kosa Silk Saree:

Kosa Sarees-modrý a šedý design chrámu Kosa Silk Saree 07

Lesklý lesk vylepšuje toto modře zbarvené kosa hedvábí. Tato modrá barva jde souběžně s šedými okraji chrámového designu. Můžete se obléknout do šedé lesklé nebo třpytivé blůzy.

8. Saree z červené a šedobílé hedvábí Kosa s Warli potisky:

Kosa Sarees-červená a šedobílá Kosa Silk Saree s potisky Warli 8

Potisky Warli jsou široce používány v sareách, oděvech nebo jiných materiálech. Pro tento styl se můžete rozhodnout pro kosa hedvábí. Černé výtisky mají na špinavě bílou základnu kosa saree zářivý efekt. Chcete -li tomuto kousku přidat nějaký odstín, můžete jít na jednoduchou červenou barvu pro druhou polovinu saree. Tato saree má černé a červené pruhy podél okraje.

Vidět víc: Designer Crepe Sarees

9. Béžová a hnědá ručně tkaná saree Kosa Silk:

Ručně tkané saree Kosa Sarees-béžové a hnědé hedvábí Kosa

Béžově zbarvená základna na tomto kosa hedvábí poskytuje tomuto kusu saree jutový efekt. To lze nosit při jakékoli formální příležitosti. Tato jednoduchá saree má vícebarevné pallu, aby vypadala ještě atraktivněji.

Tyto kosa hedvábné sarey poskytují lesklý efekt, což je specialita této saree. Jedná se hlavně o jakékoli konkrétní události, které nejsou pro každodenní použití. Textura je velmi měkká a lesklá. Lze je kombinovat s moderním designem, aby vypadal pozoruhodně.