Sarees

20 nejlepších kolekcí Kota Sarees, které vyhovují všem příležitostem

Kota Doria je oděv používaný při výrobě sárů Kota a tyto oděvy poskytuje region Kota a odtud také pochází název. Tyto sarey jsou spleteny vzorem síťového typu se čtvercovými vzory. Tyto vzory se nazývají Khats a vypadají jako malé bloky na saree. Kota sarees přicházejí jak z čisté bavlny, tak z hedvábných materiálů. Jsou extrémně lehké a snadno se udržují sarey. Původně v Mysore, Kota sarees byly představeny Kota na počátku 18. století. Příze Kota sarees je zpevněna cibulovou šťávou a rýžovou pastou, aby vznikla jemná vazba. Pokračujte v průzkumu nových sárů Kota, které vás nechají fascinovat.

20 modelů Breezy Kota Saree pro drsné počasí:

Pokud máte také stejný pocit z těchto sareů, zkuste následující. Vezměte si kořist na následujících 20 nejlepších kota sarees s obrázky diskutovanými v tomto článku níže a určitě se vám budou líbit.

1. Světle žlutá designérka Kota Saree:

Světle žlutá designérka Kota Saree

Toto je jeden z nejlepších Kota sarees a sportuje na něm také skvělá malba. Skutečnost, že byla vyrobena lidskou rukou, ji činí ještě zvláštnější. Tato saree je pravděpodobně právě teď ideální pro ženy venku, které hledají něco lákavého a jedinečného zároveň. Tato saree sleduje docela dobrý vzor na hraniční části, kde zobrazuje design jako zlatá krajka, a to je jedna z nejlepších vlastností této konkrétní Kota saree.

2. Žluté čisté hedvábí Kota Saree:

Žluté čisté hedvábí Kota Saree

Hledáte dobře vypadající Kota saree? To by mohl být právě ten pro vás. Sportuje jednu z nejoblíbenějších barev žen, pokud jde o sarees, která je žlutá. Saree lze nazvat slavnostní a také takovou, kterou lze hrdě předvést na svatebních akcích. Za zmínku stojí také vzor provedený na hraniční části a bude se vám líbit, jak tato saree způsobí, že žlutá barva vypadá tak božsky.

3. Letní speciál Kota Saree:

Letní speciál Kota Saree

Tato saree má pohodlný odstín červené a také hnědé barvy. Stačí se dobře podívat na tento design a budete snadno zapůsobit tím, jak vypadá. Vzor provedený na okrajové části je také docela dobrý a hnědá barva se zdá být perfektní lákavou barvou pro zkrášlení okrajů a okrajů. Malý tečkovaný vzor provedený na této saree je také velmi chytlavý a ženám se určitě bude líbit způsob, jakým budou tyto saree vypadat, když je nosí.

4. Nejnovější design Kota Saree:

Nejnovější design Kota Saree

Jedná se o jednu z nejlepších ukázek tradiční módy indických žen. Vyznačuje se růžovou barvou a mnoha drobnými květinovými vzory. Oblast pattu má však jiný design a lze říci, že je to jeden z nejatraktivnějších vypadajících snímků této saree. Pokud chcete něco úplně krásného nosit při svatební příležitosti, pak to lze říci, že je jedním z nejlepších stylingových oděvních nástrojů pro tento účel. Noste ji a budete zářit jako růžový diamant.

5. Pune Made Kota Cotton Saree:

Pune Made Kota Cotton Saree

Jedná se o jednu z nejsladších barev, které uvidíte v saree. Rozhodně je to jeden z nejlepších Kota sarees všech dob. Vzorec, který tento saree sportuje, je docela poutavý a lidi snadno zaujme tímto návrhářským materiálem.

6. Vícebarevná bavlna Kota Saree:

Vícebarevná bavlna Kota Saree

Pokud chcete v této sezóně sportovat něco barevného, ​​pak je tato saree něco, co pro vás bude zcela vhodné. Bílý vzor této saree je dále ozdoben červenou barvou na okrajové části.

7. Black Kota Silk Saree:

Black Kota Silk Saree

Zde je něco, co milovníky saree úplně nadchne. Jedná se o Kota saree, která má hedvábný materiál spolu s neutrální barvou a budete ji moci nosit téměř s jakoukoli blůzou, kterou chcete. Prostě se hodí ke všemu, co chcete, bez stížností.

8. Black And Golden Kota Saree:

Black And Golden Kota Saree

O této konkrétní saree lze říci, že je pro tvůrce Kota saree novým krokem a docela módním. Černý transparentní vzor v této bavlněné saree bude tím, co lidi nadchne z tohoto designového materiálu.

9. Šedá a zlatá Kota Saree:

Šedá a zlatá Kota Saree

Toto je bezpochyby jedna z nejlepších šedých sareů všech dob, která sportuje trend Kota saree. Je to docela jednoduché a je to jeden z těch sarees, které mohou být krásné s návrhářskou blůzou. V případě, že hledáte něco naprosto lákavého, pak bude tato saree pro vás ideální.

10. Off White and Blue Kota Saree:

Off White And Blue Kota Saree

Zde je něco, z čeho se všichni milovníci saree zblázní. Je to tak jednoduché a přitom tak atraktivní. Vzhledem k tomu, že není příliš fantazijní, mohou ji pohodlně nosit zralé ženy nebo dokonce starší. Zajistí, že budete stále držet krok se stylem.

11. Heavy Printed Kota Saree:

Tištěný Kota Saree

To lze prohlásit za jednu z nejlepších sárí, které žena může nosit téměř kdekoli. Bude nejvhodnější nosit s barevnou halenkou. Bílá je dobrá barva ke sportu s touto saree. Šedobílý vzor dokonale ladí se zeleným a růžovým vzorem provedeným na této saree.

12. Bledě žlutá čistá Kota Saree:

Světle žlutá síť Kota Saree

Pravděpodobně jste neviděli krásnější Kota saree vyrobenou z materiálu sítě. Saree má světle žlutou barvu a je dále zkrášlena bílými květinovými vzory.

13. Umělecká těžká žlutá Kota Saree:

Umělecká těžká žlutá Kota Saree

Zde je něco, co téměř každý uzná za vhodné. Návrhy provedené na této saree jsou hlavní atrakcí této saree. Díky jemné oranžové barvě saree s kaštanově zdobeným okrajem budete vypadat jako sluníčko!

14. Totally White Kota Saree:

Totálně bílá Kota Saree

Toto je prostě bílá saree, která přichází s bílou barvou. Je to docela jednoduché a lze jej nosit při slavnostních událostech. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd v Kota sarees, která přichází s půl a půl odrůdou modrého a bílého materiálu kota.

15. Sky Blue Kota Saree:

Sky Blue Kota Saree

Nebeská modrá barva je možná nejlepší barvou pro sportovní tak lákavý design saree. Má vytištěné hudební nástroje po celé saree, díky čemuž chcete tančit s radostí! Unikátní saree je také ozdobena tištěným okrajem a pallu pro dokončení vzhledu.

16. Tie and Dye Kota Silk Sarees:

Tie and Dye Kota Silk Sarees

Podívejte se na toto krásné hedvábné Kota saree, které přichází ve stylu kravaty a barviva. Krásná kombinace mořské zeleně a modré je zápas vyrobený v nebi. Je extrémně lehký a umožňuje snadné zavěšení saree. Nejlepší částí saree je okraj zari, který je vhodný pro tradiční příležitosti.

17. Vyšívané růžové bavlněné bavlny Kota:

Vyšívané růžové bavlněné sárky Kota

Tato královská růžová bavlněná saree způsobí, že každá žena vypadá úchvatně. Extrémně nízká hmotnost a elegantní růžová bavlněná saree kota přichází s krásnou výšivkou. Tato saree je ideální pro každodenní nošení, když chcete vypadat výjimečně, a zároveň nosit něco jemného a pohodlného. Toto je jeden z nejpopulárnějších nejlepších kota sarees.

18. Rajasthani Kota Saree:

Rajasthani Kota Saree

Tato krásná Rajasthani kota saree přichází v autentickém modelu kota. Žlutá a červená kombinace je ideální pro každou příznivou příležitost. Je také kombinován se vzorem kravaty a barviva Leheriya pro krásný efekt. Tento lehký indický design kota sarees upřednostňují nové nevěsty jako alternativu k těžkým hedvábným sareům.

19. Zari Kota Sarees:

Zari Kota Sarees

Pokud hledáte vznešenou verzi pokorného Kota saree, podívejte se na toto úžasné oranžové a růžové zari pure kota sarees. Zlatá saree běží po celé saree a je utkána ve formě šeků. Uvnitř těchto šeků můžete vidět malá buta. Tento nový design kota sarees je ideální pro svatby a jiné důležité příležitosti.

20. Čistá Kota Sarees:

Čistá Kota Sarees

Tato ohromující zeleně zbarvená čistá kota saree může změnit váš vzhled. Vypadá úžasně elegantně a žensky. Saree přichází v pěkném bílém vyšívaném okraji, který vypadá jako nádherné bílé popínavé rostliny rostoucí na saree. Spárujte s bílou halenkou a připravte se na krádež mnoha srdcí!

Tyto sárky Kota jsou extrémně oblíbené u žen všech věkových kategorií. Zejména pro dámy, které do práce dávají přednost nošení sárí, jsou Kota sarees tou nejlepší volbou. Jsou pohodlné, vzdušné a extrémně snadno se udržují. Kota sarees jsou velmi univerzální a přicházejí v řadě barev a vzorů. Lze je také snadno zakrýt a zůstat na místě delší hodiny. Jednoduchá Kota prošla dlouhou cestu tím, že ji spojila s jinými technikami tkaní, jako jsou styly Leheriya, Zari a Buti. Doufáme, že se vám tento článek Kota sarees líbil a plánujete si ho přidat do svého šatníku.