Sandály

Top 9 dámských páskových sandálů s plochým designem a vysokým podpatkem

Sandály se ukázaly jako docela pohodlné pro snadné přenášení. Přicházejí s hladkou vrstvou a snadno se nosí. Mezi různými typy sandálů si ženy vybírají páskové sandály, které dodají jejich stylovému vzhledu naprostý nádech. Výška a provedení jí dodávají více prostoru v šatníku.

Moderní a stylové páskové sandály pro ženy:

Zde je několik trendových designů v páskových sandálech, které by vás mohly chytit za srdce.

1. Sandály s řemínky v pásech:

Tanga Sandály v pásech

Černé páskové sandály v kůži poskytují plochý design dokonalému a úplnému zakrytí nohou. Jsou k dispozici v provedení Hawaii, Zoris, Jandals, Žabky atd. S tenkou patou na zadní straně. Tato černá barva přitahuje pozornost diváků.

2. Sandály na řemínku:

Sandály na řemínku

Zlaté páskové sandály s designem spleteného T-popruhu dodávají svému nositeli jemný a přesto úžasný vzhled na večírky a funkce. Sandál poskytuje úplnou ochranu nohou s maximálním pohodlím. Dívky s krátkou výškou si mohou tento design vyzkoušet pro svůj večírek nebo v kanceláři.

3. Strappy Gladiator sandály:

Strappy Gladiator Sandály

Páskové černé sandály s řadou proužků obklopujících nohu s plochým a vysokým podpatkem jsou známé jako gladiátorské sandály. Sandál vypadá perfektně i pro malé šaty nebo krátké sukně. Získáte dobré sbírky v ručně vyráběných páskových sandálech s gladiátorem; vyzkoušejte tento jedinečný design pro použití v sandálech.

4. Sandály na klínku:

Sandály na klínku

Klínky, které dostanou design sandálů s hnědým páskem, když dostanou kompletní kožený nádech s plochými podpatky a křížovými proužky, dodávají nositeli pěkný vzhled. Dokonale se hodí téměř ke všem druhům šatů. Můžete použít i v tomto období dešťů.

5. Espadrilles Strap Sandals:

Espadrilles Popruh Sandály

Páskové sandály na platformě jsou představeny v novém designu se vzorem podobným myši. Espadrilky mají po stranách tkaný vzor, ​​na přední straně jsou připevněny diamanty. Design také dostává pevný vzhled pásu. Tenhle má pro tento vzor jinou barvu a jinou kolekci designu; získejte tento design pro svůj stylový a skvělý vzhled.

6. Designové tlusté sandálové popruhy:

Designové tlusté sandálové popruhy

Designový design sandálů se stříbrnými pásky je poset bílými diamanty s růžovým odstínem. Díky dlouhému podpatku a designovým tlustým popruhům je vhodný na svatby a jiné podobné příležitosti. Designové sandály jsou vždy slavnou volbou mezi dívkami.

7. Strappy Shoe Sandals:

Sandály na pásek

Bílé páskové sandály inspirované botami dávají svému nositeli vzhled džíny a capri. Bílé sandály jsou vyrobeny z kůže s vysokými tlustými podpatky a krajkou vpředu.

8. Sandály Jaipuri Strappy:

Sandály Jaipuri Strappy

Ploché sandály s páskem, pokud mají vyšívací nádech s designem Jaipur, perfektně ladí s tradičním oblečením. Sandály dostávají proužky, které pokrývají celé nohy zlatou a barevnou nití.

9. Sandály s ozdobným řemínkem:

Sandály s ozdobným řemínkem

Docela funky design v sandálech s popruhy je síťovaný design sandálu. Kaštanový sandál má dva popruhy na přední a zadní straně, které mají propracovaný čistý dotek s předním zapínáním vpředu a dobrou výškou.

Sandály s páskem se dodávají v plochém i patním provedení s lehkými a praktickými vzory ze sametu, plátna, látky a kůže. Podporuje vaše oblíbené funkce s designem na vysokých podpatcích a také vás doprovází na trekking s plochými vzory s dokonalým úchopem. Všechny sandály mají také tlumený efekt, který se stará o vaše pohodlí.