Sandály

9 nejlepších doporučených sportovních sandálů pro muže a ženy

Sandály jsou v zásadě otevřenou obuví, skládající se z podešve držené k noze popruhy procházející přes nárt, klenutou částí mezi prsty a kotníkem nebo kolem kotníku. Sportovní sandály se používají v horkém a tropickém podnebí, obvykle mají robustní gumovou podrážku a měkčí pěnovou stélku. Sportovní sandály jsou obvykle tvarovány tak, aby podporovaly tvar klenby chodidla.

sportovní sandály

Nejnovější značkové sportovní sandály pro chlapce a dívky:

Popruhy jsou vyrobeny z polyesteru nebo nylonu s popruhem pro rychlé sušení po aktivitě nebo nadměrném pocení. Zde se podíváme na nejlepších 9 návrhů sportovních sandálů.

1. Černé sportovní sandály:

černé sportovní sandály

Klasické černé sportovní sandály jsou jedny z nejlepších na sport mužů všech věkových skupin. Jsou pohodlné se širokými popruhy pro lepší úchop a pohodlí a také se opravdu snadno nosí. Mohou být spárovány s pěkným nákladem, třemi čtvrtinami nebo obyčejnými kalhotami pro jakýkoli sport nebo outdoorovou aktivitu.

2. Adidas Red and Black Floaters:

adidas-red-and-black-floaters

Tyto sportovní sandály známé značky Adidas, známé také jako floaters, jsou pro muže. Jsou barevně ohraničené červenou podrážkou a černými vnitřky. Vypadají opravdu robustně a popruhy jsou také docela pevné a kromě správného odpružení poskytují uživateli příjemný úchop..

3. Slide Sports Sandals:

Slide Sportovní sandály

Nejsou to běžné sportovní sandály, ale liší se stylem a vzorem. Neexistují žádné samostatné popruhy držící nožní klenbu, prsty a kotník, ale pouze posuvný popruh v nožní klenbě pro snadné použití sandálu. Ty mohou být pro děti, mládež a také pro seniory. Jelikož mají sandály jezdec, je snadné a pohodlné pro každodenní nošení i pro jiné aktivity.

4. Sandály Puma Green Sports:

Zelené sportovní sandály Puma

Pocházejí ze známé mezinárodní značky, jako je Puma, tyto světle zelené barevné trojité páskové sportovní sandály jsou pro muže nutností pro všechny outdoorové aktivity nebo jiné sportovní aktivity. Ty jsou na pohled opravdu robustní a popruhy jsou bezpečně sešité k podešvi, což dává uživateli lepší přilnavost.

5. Nike White Beach Sandals:

nike-white-beach-sandals

Pro plážové a jakékoli mořské aktivity jsou tyto nedotčené bílé značkové plážové sportovní sandály od společnosti Nike perfektní. Mají sprchovou rohož jako vanu pro lepší přilnavost ve vodě a písku, a protože jsou nazouvané, jsou velmi pohodlné na používání.

6. Růžové sportovní sandály Teva:

teva-pink-sports-sandals

Mohou ženy zůstat opomenuty, pokud jde o sportovní sandály? Tyto super úžasně vypadající růžové sportovní sandály Teva jsou výhradně pro ženy. Jsou jedinečně navrženy s ohledem na tvar ženských nohou, a proto jsou pohodlné zevnitř. Tyto růžové sportovní sandály lze použít téměř pro všechny outdoorové aktivity.

7. Thong Sports Sandals:

tanga-sportovní-sandály

Sandály s tangy jsou mezi ženami velmi oblíbené díky pohodlným páskům a dobrému pocitu, že je nosí i nohy. Tanga zabudovaná do sportovního sandálu mají popruhy ne příliš silné a těžké, ale opravdu tenké, ale pevné pro skvělý úchop a lehký pocit z chodidel.

8. Sportovní sandály Puma pro ženy:

puma-sportovní-sandály-pro-ženy

Tyto mezinárodní značkové sportovní sandály Puma v jasně červené barvě, které jsou ideální pro všechny outdoorové aktivity, musí mít každá žena, která miluje venku a sport. Nevypadají přesně jako sandály, ale jsou ve formě sandálu pro sportovní boty s krytem na patě, který navíc poskytuje lepší přilnavost nositeli při hraní jakéhokoli sportu.

9. Sportovní sandály pro dívky:

sportovní sandály pro dívky

Tyto jedinečné sportovní sandály jsou pro víceúčelové použití na pláži, venku, na procházky, turistiku, jízdu na kole atd. Tyto sportovní sandály mají vzhled boty, ale nejsou zcela zakryté. V sandálech je několik pásků pro lepší přilnavost pro dívky, aby se nezakopávaly nebo neměly ošklivý pád. Přicházejí v různých barvách a vypadají stylově i na mladé dívky. Jsou velmi pohodlné i na letní nošení, protože sandály jsou prodyšné.

Sportovní sandály jsou v dnešní době velmi v módě kvůli pohodlí s nimi spojenému a snadnému nošení. Přicházejí v různých provedeních a vzorech a člověk si může vybrat podle svých požadavků a účelu. Muži, chlapci, starší, ženy i dívky a teenageři se v dnešní době chlubí vzhledem sportovních sandálů a vytvářejí v nich módní trend.