Sandály

15 Nejlepší kolekce značkových sandálů pro ženy

Pokud jde o ženy, obuv byla také důležitou součástí jejich šatníku. Mít ve své sbírce sandály, které tvoří barevnou duhu, bylo snem téměř každé ženy. Značkové sandály jsou však velmi oblíbené, protože dodávají svému stylovému vzhledu jedinečné kouzlo. Ať už hledáte slavnostní vzhled nebo oficiální účel, mají celou řadu nových designů.

Nové návrhy značkových sandálů pro dámy s obrázky:

Pojďme se projít několika fantastickými designéry sandálů, které by vaše okolí určitě žárlily.

1. Značkové sandály s proužky a proužky:

Špičaté a proužkové značkové sandály

Designové dámské sandály v koženém provedení s páskem dodávají lesklý vzhled. Sandál má špičatou patu, ke které jsou připevněny proužky obklopující nohu až ke kotníku se stříbrnými kamínky.

2. Elegantní sandály na kotníkové boty:

Elegantní sandály na kotníkové boty

Nová kolekce návrhářských sandálů zahrnovala elegantní design kotníkových bot, které zakrývají nohu od prstu ke kotníku. Sandál je vyroben ze sametu a poskytuje příjemný pocit tepla.

3. Sandály Loafer Designer:

Sandály značky Loafer

Dámské sandály Loafer pro ženy byly přínosem pro ženy, které milují nosit něco trendového a přitom jednoduchého. Sandál je vyroben z kůže se sametovým povlakem a mírným podpatkem s ocelovým designovým potahem na konci.

4. Vintage návrhářské sandály:

Vintage návrhářské sandály:

Dámské návrhářské sandály dostanou nové zpracování v kůži známé jako vintage kolekce. Sandály dostávají vyvážené podpatky s designem rozevíracího pásku a zapínací sponou kotníku.

5. Sandály pro návrháře Animal Print:

Sandály s designem pro zvířecí tisk

Dámské sandály, které jim dodávají požadovaný vzhled divoké kočky, jsou běžně dostupné jako sandály se zvířecím potiskem. Sandály mají sametovou texturu s leopardím vzorem a vysokými plochými podpatky. Vypadá to trochu legračně, ale v pořádku pro každou oslavu.

6. Metalické značkové sandály:

Metalické značkové sandály

Dámské metalické sandály zcela odpovídají večernímu vzhledu. Sandály jsou vyrobeny ze lesklé kůže a mají metalický vzhled s proužkovým vzorem od chodidel po kotník ve svázané poloze. Tento styl většinou preferují korporátní dívky; používá se také na sukni nebo jakékoli džíny.

7. Sandály Curvy Gold Designer:

Designové sandály Curvy Gold

Zakřivené značkové sandály vyrobené ve zlaté a černé barvě dodávají svému nositeli ohromující vzhled. Sandál je vyroben z kombinace kůže, plátna a sametu, které poskytují oporu celému chodidlu až po kotník. Tento styl přichází se zlatavě zbarvenou vrstvou a určitě zaujme dobré recenze na váš outfit.

8. Wavy Dual Designer Sandals:

Vlnité dvojité návrhářské sandály

Styl duálních sandálů, to je design vyrobený v tmavých a světlých barevných odstínech s vnitřní vrstvou v kůži a vnější v sametu. Sandál dostává zvlněný vzhled s trojúhelníkovými střihy po stranách s tenkým špičatým kopcem. Hodí se pro schůzky v kanceláři nebo pro setkání s přáteli.

9. Tradiční návrhářské sandály:

Tradiční korálkové značkové sandály

Tradiční nádech je věnován designu moderních sandálů, kde jsou tmavě modré sandály potaženy sametem. Aby byly sandály rozkošnější, jsou navrženy s barevnými korálky na horním a dolním proužku. Většinou na indické tradiční sezóně dívky rády používají tento modrý designový sandál na tradiční oblečení.

10. Designové sandály Flip Flop:

Dámské sandály Flip Flop

Dámské dámské sandály v žabkách dostanou trvalý letní výběr s květinovým vzorem. Přední část žabek je opatřena květinovým vzorem vyrobeným ze síťoviny se stříbrným korálkem obklopujícím část kotníku jako otvor. Na jakékoli plážové večírky nebo jakékoli oslavy tento typ sandálů a designu jistě upoutá pozornost.

11. Sandály pro návrháře výšivek:

Sandály pro návrháře výšivek

Vyšívací sandály byly zásadní součástí návrháře sandálů. Jednoduché kožené sandály na podpatku mají zlaté pozadí s růžovou a bílou kamennou výšivkou na jedné straně sandálu. Tento druh sandálů, které používají ženy v domácnosti, rády zkouší tento typ sandálů pro jakékoli svatební nebo party funkce.

12. Butterfly Designer Sandals:

Butterfly Sandály

Ano, pokud vás fascinují motýli, tyto nové sandály by si určitě získaly vaše srdce. Sandály jsou vyrobeny z kůže s pravidelnou přední stranou. Zadní část sandálů má vysoké podpatky s designem motýlích křídel a podobným vzorem. Většinou tento typ designu upřednostňují vysokoškolské dívky nebo mladé dívky.

13. Sandály Prada Tail Designer:

Prada Tail Designer Sandály

Tento druh dámských sandálů je dodáván v kůži v červené a černé barvě. Sandál je vyroben s krycí přední částí se sametovým květem a zadní část má křídlo Prada. Pokud chcete jedinečný vzhled, pořiďte si tento designový sandál, který upoutá pozornost vašich drahých.

14. Sandály Leaf Designer:

Sandály značky Leaf

Tyto dámské sandály jsou vyrobeny z plátna a na bocích mají design šňůrky. Plátnu jsou také dány podobné výstřižky s dlouhou tužkovou patou, aby vypadal smyslněji. Tento sandál můžete vyzkoušet na svém kancelářském oblečení nebo na jakémkoli společenském oblečení.

15. Bubble Sandály:

Sandály na podpatku

Pokud hledáte návrháře sandálů pro vaši svatbu, sandály na vysokém podpatku jsou ideální pro vaši příležitost. Sandál v černé barvě má ​​různé diamanty a na něm ohraničené bílé perly. Můžete je použít podle vašich návrhářských šatů pro vaši svatbu; vyzkoušejte tento design na jakémkoli oblečení, které si vyberete.

Designové sandály obecně dávají vašim nohám jiný vzhled než běžné nošení. Jednoduché, většinou nošené na večírky, svatby, večerní schůzky a další podobné funkce, se nyní také začínají stávat ohromujícím oficiálním oblečením pro ženy. Pokud máte v plánu udělat dobrý obvaz pro jakoukoli funkci, pak oblékání není zásadní, potřebujete dobrý výběr sandálů. Pořiďte si krásně zpracované sandály podle svého výběru. Nakupujte z široké kolekce v provedeních a barvách.