Salwarské obleky

Stylové designy oranžových obleků Salwar s obrázky

Salwarské obleky nebo obleky Punjabi, jak je někteří lidé znají, jsou tradičním designem indického oblečení. Tento druh nošení pochází původně ze státu Paňdžáb v severozápadní části Indie. Skládá se ze salwar nebo salwar, což jsou úzké kalhoty spárované s kameez nebo kurta, což je horní část obleku. Obecně se k těmto oblekům nosí šátek nebo dupatta, aby ženy dotvářely tradiční vzhled. Existuje mnoho barevných a designových kombinací, které lze nosit, pokud jde o salwarové obleky. V tomto článku vám přinášíme různé designy a kombinace oranžových salwarových obleků, na které se můžete podívat.

Tradiční a nejnovější oranžové salwarové obleky pro ženy v trendu:

Tady je 9 nejlepších obleků Orange Salwar pro dívky.

1. Design krku s klíčovou dírkou Orange Salwar Suit:

oranžové salwarové obleky

Tento oranžový salwarový oblek je klasického designu s uzavřeným výstřihem na klíčovou dírku. Tento design nikdy nevyšel a nikdy nevyjde z módy. Nejlepší na tom je, že to bude vypadat dobře na jakémkoli typu postavy.

2. Anarkali Style Orange Salwar Suit:

Angrakha style designorange salwar oblek

Styly ve stylu Anarkali se střední délkou lýtek rozšiřující Kameez a úzké salwars jsou nyní populární volbou. Kupte si to v oranžové a růžové kombinaci salwar kameez a jste připraveni okouzlit jakoukoli svou běžnou tradiční činnost. Oranžové a černé designy salwarových obleků v tomto stylu jsou také velmi hezké a oblíbenou volbou.

3. Patiala Orange Salwar Suit:

Patiyala Orange Salwar Suit3

To je další populární volba, pokud jde o oranžovou a růžovou kombinaci salwar kameez. Roztomilá vyhlížející krátká kurta spárovaná s rozšířeným palácovým salwarem vypadá hezky, spárujte ji se síťovou dupatou a vypadáte připraveni na přehlídkové molo!

4. Oranžový salwarový oblek ve stylu Churidar:

Oranžový salwarový oblek ve stylu Churidaar

Churidarský styl salwarových obleků oranžové barvy je dalším ze vždy v designech, pokud jde o styly salwar kameez. Salwar má spoustu stylových vrásek na kotníku, díky nimž vaše nohy nejen vypadají štíhlejší, ale také vypadáte vyšší!

5. Design přímého obleku Oranžový oblek Salwar:

Rovný oblek Design Orange Salwar Suit-5

Rovný design obleku s uzavřeným nebo lodním krkem ve stylu dlouhé kurty nebo kameez s kontrastním nebo sladěným barevným salwarovým stylem je krásný a oblíbený oranžový salwar kameez design, který právě probíhá. Spárujte je se síťovou nebo bavlněnou dupatou a zvyšte nádheru, kterou vám tento styl dává.

6. Vyšívaný oblek Kameez Orange Salwar:

Vyšívaný salwarový oblek Kameezorange

Další oranžový salwar kameez design, který je nejvíce kupovaný v posledních týdnech, je bílá výšivka na oranžové dlouhé kameez. Nejlepší na tomto stylu je, že k němu nepotřebuje ani dupattu!

7. Angrakha Style Design Orange Salwar Suit:

Oranžový salwarový oblek ve stylu Anarkali

Styl stylu angrakha je další velmi populární volbou mezi severozápadní částí Indie. Díky dlouhým a tenkým kurtím a úzkým salwarům je tento design obleku salwar v oranžové barvě ještě hezčí! K nim pár náušnic a můžete vyrazit!

8. Kombinace barev Georgette Orange Salwar:

Kombinace barev Georgette oranžová salwar

Oranžové salwar kameez designy vyrobené v textuře Georgette jsou nejen hezké, ale také pohodlné na nošení. A vypadají ještě nádherněji, když si je koupíte v černo -oranžovém designu salwarového obleku! Vyzkoušej to!

9. Oranžový salwarový oblek ve stylu Palazzo:

Oranžový salwarový styl ve stylu Palazzo9

Dalším trendovým stylem, který nedávno přišel do módy, je styl Palazzo. Kombinace stříbrného kurti a oranžového salwaru v tomto designu bude vypadat úžasně, dámy! Tak si to jdi pro to!

Tradiční design salwarového obleku vypadá ještě lépe, když se nosí v honosných barevných kombinacích a rozmanitost dostupných stylů je nekonečná. Tento styl oblečení je jedním z nejoblíbenějších trendů, které jsou v Indii v současné době nejméně dvě desetiletí.