Salwarské obleky

9 Stylové a pohodlné legíny Salwar Kameez

Legíny Salwar kameez jsou dnes široce přijímány. Legíny typu salwar se staly snadným a příjemným na nošení. Přiléhá k tělu a pevně sedí na nohou. Dokonce i hotové legíny jsou k dispozici v pěkné tkanině. V legínách získáte jakoukoli barvu, kterou chcete. Je k dispozici jak v rovině, tak ve vzoru. Můžete si dokonce vytvořit svou vlastní módu tím, že budete kurtu ladit s legínami a dostanete odpovídající dupattu. Bude to jedinečný tisk. Dokonce i kurty jsou k dispozici jako šité. Takže nemusíte čekat, až vám krejčí ušijí váš salwarový oblek. Mějte vše připravené a okamžitě na sobě.

Nejnovější a módní návrhy legín Salwar Kameez pro ženy v trendu:

Pojďme se podívat na top 9 salwar kameez s legínami.

1. Samwarové legíny Salwar Kameez:

legíny salwar kameez

Toto salwarové legíny jsou ze sametu, která je poněkud silná a lesklá. Toto červené sametové legíny jsou příjemné v chladné atmosféře. Pokud má váš kameez design v červené barvě, můžete toto sametové legíny sladit s kamíz a mít trendy vzhled.

2. Bavlněné legíny Salwar Kameez:

Bavlněné legíny Salwar Kameez

Tento salwar kameez s legováním má úžasný design s růžovou základní barvou a bílým květinovým potiskem. Toto legování vypadá skvěle díky tištěnému kameezu a obyčejné dvoubarevné dupatě. Tyto legíny jsou z měkké tkaniny, která vám nedráždí pokožku.

3. Tištěné legíny Salwar Kameez:

Tištěné legíny SalwarKameez

Tento legovací salwar je v tištěné podobě s fialovou a červenou barvou. Můžete s ním spojit obyčejnou kurtu. Toto legování je v rovném střihu bez záhybu ve spodní části. Legíny mají moderní umění jako tisk, který vypadá jedinečně a váš salwarový oblek bude vypadat odlišně od ostatních.

4. Legíny Salwar Kameez s délkou ke kotníkům:

Legíny SalwarKameez po kotníky

Toto legíny salwar kameez mají délku po kotníky, což znamená, že je až po kotník a na konci nevytvoří okvětní lístky. Vzhledem k tomu, že je v černé barvě, můžete jít s jakoukoli kurtou. Legíny s délkou po kotníky jsou v současné době velmi žádané a přiměly dámy k šílenství.

5. Spodní výstřih Salwar Kameez Legíny:

Zpět výřez SalwarKameez Legíny

Tento design v legínách je zcela nový se zpětně vystřiženým vzorem. Na zadní straně černé legíny je křížový vzor. Mějte kurtu o délce kolena, abyste ukázali tento zpět vystřižený vzor. Tyto legíny mají vysoký pas a skvěle přiléhají ke kotníku.

6. Legíny ze třmenu Salwar Kameez:

Legíny Stirrup SalwarKameez

Toto salwarské legíny vypadají jako ponožky. Je to málo tenký materiál a má třmenový design. Pokrývá i vaše nohy. Otevřený je pouze prst na noze. Je to výhodné v každé sezóně, protože chrání vaše nohy před teplem i zimou. Na těchto legínách je rovná podšívka.

7. Lesklé legíny Salwar Kameez:

Lesklé legíny SalwarKameez

Je to tak lesklý salwar a legíny. Je vysoký v pase a celé legíny se lesknou jeho látkou. To dává vašim nohám dobrou přilnavost a tvar. Tenké nohy vypadají v lesklých legínách žhavě. Kotník obsahuje malý záhyb a lesk legín je okouzlující.

8. Vyšívací legíny Salwar Kameez:

Vyšívací legíny SalwarKameez

Jedná se o nádherné salwarové legíny s výšivkou na jedné straně. Na tomto zeleném legování je vícebarevný klikatý design. Různé další typy designů jsou také k dispozici s vyšívanými legíny, díky nimž budete vypadat krásně.

9. Bavlněné legíny Salwar Kameez:

Bavlněné legíny SalwarKameez

Jedná se o jednoduchý a jednoduchý legínový salwar v zelené barvě. Je to nejžádanější bavlněná tkanina, takže bude bezpochyby pohodlná. Některé dámy raději nosí pouze bavlněné legíny. Protože legíny neobsahují design, lze je použít s jakoukoli designovou kurtou.

Legování Salwar kameez je jako nezbytnost pro každodenní potřebu. Jednoduché legíny mohou splnit účel spojení s 2 a více kurtami. Dámy si stále vybírají barvy pro vyzvednutí, které snadno sladí s mnoha kurty. Šetří to i jejich peníze. Legování je něco, co můžete nosit denně. Dokonce i mnoho barevných tónů je k dispozici ve značkových legínách.