Salwarské obleky

9 nových a stylových designů Salwar s krkem na lodi

Salwar kameez nikdy nebyl zastaralý. Jen to stále improvizuje krok za krokem a zahrnuje různé vzory a vzory. Módní móda mění svůj styl v délkách rukávů a střizích a v designech krku. Vzory krku pravděpodobně způsobují, že celý design vypadá přitažlivě odlišně, i když jsou všechny materiály a stehy podobné. Ze všech velkolepých vzorů krku je trendovým designem krku vzor krku ve tvaru lodi. Široký střih od ramene k rameni a dlouhý steh u krku dodávají celému designu působivý pocit. Tvar lodního krku lze také ozdobit bordurou nebo patchworkem, které krásně doplní celé šaty.

Nejnovější a krásné lodní krk Salwar Kameez designy pro ženy v trendu:

Zde jsou některé z nejlepších modelů blůzy s lodičkovým výstřihem.

1. A-Line Straight Cut Boat Neck Pakistani Salwar Suit:

lodní krk salwar

Pákistánské salwarové obleky řady A rovného střihu jsou mezi ženami stylové oblečení na párty. Design lodního krku salwar kameez prošitý zeleným plně třpytivým třpytivým materiálem a designový churidar vyšívaný salwar s churi rukávy vypadají jako mysl vyfukovaná ze stylu slov.

2. Oblek pro návrháře horkého červeného oranžového člunu:

Návrhářský oblek horké červené oranžové lodi

Tento návrhářský oblek salwarového krku s blůzou nikdy nepřestane oslňovat ve stylu, a když je steh outfitu také exkluzivní a pobuřující, pak vám celý oblek poskytne fantastický vzhled. Žhavá červenooranžová dvojitě vzplanutá kameez se vzorem lodičkového výstřihu vám poskytne společenské šaty

3. Současný oblek Blue Flare Suit:

Moderní oblek s modrým odleskem

Svět okouzlující módy potřebuje neobyčejný vzhled pro úchvatný obraz. Krásný inkoustově modrý barevný síťový anarkali současný oblek s designem lodního krku salwar kameez je jednou z nejlepších voleb pro párty. Nášivka funguje na choli části s hrdlem ve tvaru lodi.

4. Rovný střih lodního krku Salwar oblek:

Salwarový oblek s rovným rukávem a plným rukávem

Rovno střižené návrhářské salwarové obleky s churi rukávy a salwarem potřebují krásně tvarovaný vzor krku lodi. Čistý modrý materiál prošitý dokonalými rozměry vám rozhodně poskytne úžasný vzhled a zároveň se vkrádá do nejlepšího designového lodního krku.

5. Cigaretový kalhotový lodní krk Kaftan Salwar oblek:

Cigaretový kalhotový lodní krk Kaftan Salwar Suit5

Krásná kombinace obleku kaftan salwar s designem lodního krku bude působit ohromujícím dojmem. Krásně vypadá krk ve tvaru lodi se vzorem s ohraničeným designem. Úžasně vypadá také stylový vzhled volných rukávů kaftanu a široký střih lodního krku.

6. Nádherný oblek Anarkali Salwar s krkem na lodi:

Nádherný Annarkalisalwar oblek na lodičkový krk

Salwarový oblek s délkou podlahy anarkali a nádherně vyřezávaným designem krku ve tvaru lodi vypadá úchvatně. Úžasný je designový patchwork na části choli a krásný potisk leherya na sukni.

7. Průhledný salwarský oblek s lodním krkem:

Průhledný salwarový oblek s lodičkovým krkem

Stylem out of the box odlišným od běžné salwar kameez tradice je naprostý materiál dvoudílných obleků. Čistá tkanina kameez v horní části vnitřku s exkluzivním vzorem s designem lodního krku je jeden krásný stylový oblek.

8. Paňdžábský oblek Lodní krk s bez rukávů:

Paňdžábský oblek, lodní krk s bez rukávů8

Tradiční pandžábské obleky nikdy neztratí svůj designový vzhled na žádných ženách. Krásný pandžábský přízvuk sešitý salwar kameez se vzorem lodního krku vypadá exkluzivně. Zlatavě růžová kombinace s ohraničenými konci také dodává obleku působivější vzhled.

9. Kombinace běžného a tiskového lodního krku Salwarův oblek:

Kombinace lodního a salwarového kombinovaného lodního krku

Obyčejný materiál v kombinaci s návrhářským vyšívaným salwarem vypadá úchvatně. Designový bílo-černý kombinovaný oblek salwar se středně střiženým oblekem kameez a oblekem salwar vypadá obdivuhodně a skvěle na večírky. Úžasně vypadají také dlouhé rukávy a nášivka na krku.

Vzory lodního krku v oblecích salwar dodávají celkovému outfitu bohatý a elegantní styl. Vyšší prodloužený krk dává více prostoru části choli, která umožňuje více ozdobit horní část šatů. Na choli je mnoho místa, které lze ponechat prosté, a také dát větší důraz na sukní umění salwarského obleku. Anarkali šaty také vypadají ohromující s vzory na krku lodi, protože část choli získává více vzhledu s návrhářským dokončením.