Ručníky

9 luxusních plážových ručníků s obrázky

Plážové ručníky jsou měkké nadýchané ručníky, které jsou o něco silnější než naše běžné ručníky. Mají velkou schopnost namáčení, protože jejich hlavním účelem je vyschnout po plavání v moři. Ještě důležitější je, že jde o víceúčelové výrobky, které se stejně dobře používají k ležení na pláži nebo k vysoušení po plavání. K zabalení na pláži můžete použít lehčí a měkčí řadu plážových ručníků.

Roztomilý & Cool plážové ručníky v nejnovějších stylech:

1. Kulatý plážový ručník:

Kulaté plážové ručníky

Kulaté ručníky si v posledních letech získaly na popularitě. Nemají jen kruhový tvar, ale jsou velmi užitečné pro ženy obecně. Při výběru plážového ručníku je první věcí, kterou potřebujeme, pokrytí. Kulatý nebo kruhový plážový ručník poskytuje nejlepší pokrytí.

2. Pánské plážové ručníky:

Pánské plážové ručníky

Jako všechno ostatní jsme i ručníky od sebe oddělili na základě pohlaví. Můžeme to vidět všude. I zde je to patrné. Pánské ručníky nejsou jen velké, ale jsou obecně střízlivé a plné barvy.

3. Nadměrný plážový ručník:

Nadměrné plážové ručníky

Nadměrná plážová osuška je ideální pro lidi, kteří jsou na baculatější straně. Poskytují vynikající pokrytí a jsou obecně k dispozici ve vybraných obchodech, díky čemuž jsou jedinečné a odlišné od běžných šarží. Díky své velikosti mají také možnost nošení v různých stylech.

4. Personalizovaný plážový ručník:

Personalizované plážové ručníky

Personalizované plážové ručníky jsou velmi v módě. Doby, kdy byly plážové ručníky monogramovány pouze pro hotely, jsou pryč. Přizpůsobení je tak trendové, že nic nezůstalo nedotčeno.

5. Roztomilé plážové ručníky:

Roztomilé plážové ručníky

Roztomilost není nikdy přeceňována. Tyto roztomilé plážové ručníky, které jsou mezi dívkami velmi oblíbené, nejsou jen jedinečné, ale mimořádné. Všude mají pěkné obrázky nebo karikatury. Dospívající dívky téměř všech věkových skupin je považují za opravdu atraktivní.

6. Dětské plážové ručníky:

Dětské plážové ručníky

Děti jsou na pláž vždy nadšené. Jejich vzrušení je infekční. Stejně jako jejich nadšení ze všeho nového jsou plážové ručníky pro ně také děsivé. Mají kreslené postavičky jako Frozen’s Ella a Anna, nebo Sponge bob square kalhoty nebo cokoli, co se hodí k účtu. Tyto přitahují děti jako nic jiného.

7. Velké plážové ručníky:

Velké plážové ručníky

Velký plážový ručník je pohodlný pro každého, kdo jej používá. Skutečně menší verze se přenášejí snáze, ale velká plážová osuška má své výhody. Rozkládají se opravdu dobře a usnadňují ležení při opalování.

8. Vytištěný plážový ručník:

Plážové ručníky s potiskem

Potištěné plážové ručníky jsou sázkou na jistotu pro každého, pokud je kupujete jako dárek, nemusíte dvakrát přemýšlet, koho dát. Jdou dobře všem. To samé platí, pokud je máte doma jako náhradní díly pro hosty. U jiných typů plážových ručníků možná budete muset přemýšlet, který komu dát. Pokud například zůstane přítelkyně vaší dcery ve věku dospívajících a vyžaduje plážovou osušku, určitě jí nemůžete dát dětskou plážovou osušku. Podobně pokud přátelům vašeho drobečka skončí, nepředáte jim nadměrný plážový ručník. Ale s tištěnými odrůdami si můžete být jisti, že budou vyhovovat každé věkové skupině.

9. Pruhovaný plážový ručník:

Pruhované plážové ručníky

Asi nejklasičtějším typem plážových ručníků jsou pruhované. Pruhované ručníky, které se tradují od nepaměti, jsou stejně oblíbené u obou pohlaví. Obvykle jsou v neutrálních barvách, jako je světle modrá, žlutá, červená, šedá a bílá, a mohou je používat všichni.

Plážové ručníky jsou velmi užitečné a mají všechny tvary a velikosti. Můžete je také získat hromadně za velkoobchodní ceny, pokud žijete u moře nebo často cestujete na místo konání u moře.