Ruční tašky

9 nejnovějších modelů kolekce kabelek Prada v roce 2021

Dámy nosí kabelky, kamkoli jdou. Většina návrhářských kabelek žen má zvláštní vděčnost za styl, kvalitu a řemeslné zpracování těch nejvyhledávanějších peněženek, které jsou k dispozici. Jak přicházejí značky značek, nejnovější kabelky Prada jsou směšně slušné.

kabelky prada

Dámské tašky Prada a jejich typy:

Seznam nových kabelek Prada, které je třeba považovat za možnost nákupu, je vysvětlen níže.

1. Prada Authentic Bag v červené barvě:

Autentická taška Prada v červené barvě

Autentické tašky Prada jsou bezchybně naplánované a mají pozlacené kování, zapínání na boku. Má tři vnitřní segmenty a dvě vnější kapsy, kde dámy mohou bez většího úsilí předat svůj majetek. Má oddělitelný ramenní pás, je to přehnaná věc a je to jen obraz lesku a stylu.

2. Nylonová brašna Prada Nylon v černé barvě:

Nylonová brašna Prada v černé barvě

Tato malá kabelka Prada je výjimečná a přichází v selektivní tmě, která je v podstatě skvělá. Je vyrobena z nylonového předního zipu, vyrytého loga na boku. Má třpytivou stříbrnou výbavu, přední skládání s obrázkem a zapínáním na závěr. Balíček pro vyslance je navíc dodáván s přizpůsobitelným ramenním pásem.

3. Nylonová a kožená kabelka Prada:

Prada Nylon and Leather Tote Ba

Tuto kabelku Light Purple Prada lze používat v běžných dnech a její cena je extrémně šetřící, má dvojitou rukojeť z telecí kůže, mobilní a přizpůsobivý ramenní popruh z hovězí kůže. Navíc má kovový leptaný obraz na trojúhelníku z hovězí kůže, patentky na bocích a jako součást jeho obrysu je použit pozlacený materiál.

4. Nylonová a kožená černá kabelka Prada:

Nylonová a kožená černá kabelka Prada

Zdůrazňuje dvojí rukojeti z hovězí kůže, vnitřní potah loga Prada a je dostatečně prostorný, aby vaše věci zůstaly bez námahy. Je stylový a moderní s atraktivním vzhledem. Má vnitřní kapsu na zip a doprovází čistý kryt. Tento pytel je úhledný a trochu poráží Pradu, který dámám dodá fascinující a jistý vzhled.

5. Prada Tessuto & Saffiano Tote:

Prada Tessuto & amp; Taška Saffiano

To je výsledek prvotřídní kvality. Má importní kvalitu a je dostatečně rozsáhlý pro vaše věci. Je vyroben z nylonu s povrchovou úpravou telecí kůže. Tato dámská kabelka Prada je navíc vytvořena s předním zapínáním na zip s vyrytým trojúhelníkem s logem. Má povrchovou úpravu žakárovou texturou, která je výjimečná.

6. Malé tašky Prada Saffiano Lux:

Malé tašky Prada Saffiano Lux

Má obranné kovové nohy, zapínání na zip na jedné straně, podšívku s logem, tři vnitřní přihrádky a tři otevřené vnitřní kapsy. Je vyroben z telecí kůže v různých odstínech, včetně kabelek Prada růžové, tmavé, matné a karamelové.

7. Taška Prada Tote s Bluette:

Taška Prada Tote s Bluette

To je opravdu ohromující taška, která je v módě a elegantní a je nejlepší pro rutinní rozvrh, takže si udělejte modelový vzhled s touto elegantní věcí Prada. Tato modrá kabelka Prada je velmi lehká. Vrátilo se se zajištěním hotovosti. Jedná se o standout mezi nejbohatšími brašnami, jaké kdy byly prodány.

8. Světle šedá Prada Saffiano Cuir Pokrytá:

Světle šedý potah Prada Saffiano Cuir

Je plánován s horní rukojetí a strážce popruhu má navíc přizpůsobitelný odnímatelný ramenní pás. Má trojúhelník z telecí kůže s vyrytým logem a visící skládanou visačkou. Jeho vnitřní strana je obložena podšívkou a má fokusovou skládací skrýš.

9. Kabelka Saffiano Metal Studs:

Kabelka na kovové cvočky Saffiano

Má dvojitou rukojeť, uzavírání na zip, přizpůsobitelný a oddělitelný ramenní popruh z kůže. Tento pytel má podšívku z hovězí kůže, dvě vnější kapsy, které se zapínají na zip a kam můžete bez většího natažení dát věci, které kriticky potřebujete.

Tyto kabelky Prada jsou v dnešní době špičkou. Není tedy velkým překvapením, že tyto brašny jsou nákladné. Zatímco několik dam má dostatek peněz na utrácení za architekty všech tvarů a velikostí, ostatní si musí vybírat o to více promyšleně.