Ruční tašky

9 nejnovějších a stylových devíti západních kabelek pro ženy v Indii

Chcete -li vyhodnotit ženskou povahu, nehledejte více vzdáleně než tašku, kterou předává do práce. V oblasti extravagančních brašen jsou barevné peněženky jedním z nejpozoruhodnějších kvalitních materiálů na trhu. Kromě toho, že Nine West Bags jsou hladké a bezchybně načrtnuté, přesto jsou navíc pevné a trvají ještě dlouho.

Různé modely devíti západních kabelek v Indii:

V nedávné paměti je k dispozici více sortimentů Nine West Handbags než kdykoli jindy.

1. Kabelka You and Me Nine West Satchel:

Kabelka You and Me Nine West Satchel

Cestovní tašku Nine West You and Me, která je zábavnou a hravou ozdobou, si můžete vzít kamkoli! Má zapínání na tkaninu s fokusovou přihrádkou na zip, kapsou na zip a dvěma protiskluzovými kapsami. Tato taška Nine West Black má navíc odnímatelný ramenní popruh, který se přizpůsobí délce 21 palců.

2. Devět západů Je to živá brašna:

Devět západů Je to živá brašna

Tato kožená taška Nine West je vyrobena z PVC a má odnímatelný ramenní popruh, který pomáhá při přeměně postranní tašky na tašku. Vnitřek je kompletně zafixovaný 1 zapínáním na zip, 2 protiskluzovými kapsami a prostřední přepážkou na zip.

3. Barevné kódování Nine West Tote kabelka ve velkém:

Barevná kabelka Nine West Tote ve velkém

Vyrábí se z PVC a horního zipového průchodu. Vnitřek této devíti West White Bag je kompletně zafixován pomocí 2 protiskluzových kapes a 1 skrýše na zip. Lze jej použít jako ozdobu běžného nošení, protože jej můžete přenést do své kanceláře. Má dostatek prostoru pro uložení vašich věcí.

4. Střední křížové tělo devíti West Aideen:

Devět West Aideen Medium Cross Body

Tato taška Nine West Pink zevnitř je kompletně upevněna pomocí 1 základní přihrádky a 2 protiskluzových kapes. Vnější komponenty 2 přední kapsy na zip. Může být dokonce použit jako boční pytel a také jako vak na prak.

5. Šeková knížka Nine West Blended Signs:

Šeková knížka Nine West Blended Signs

Tato taška Nine West Brown má rychlý závěr. Uvnitř je 13 prostorů Visa, 1 okno ID, 2 bločky, které jsou skvělé pro vaše peníze, 1 držák pera a místo pro vaši šekovou knížku. Vnější prvky 1 zadní zip, který je ideální pro vaši náhradní výměnu!

6. Devět West Brook-Lyn Bezdomovec:

Devět West Brook-Lyn bezdomovec

Má tři oddíly, jednu přihrádku na zip a 2 zapínací přihrádky. Dvojitá rukojeť má 9 palců. Uvnitř této tašky Nine West Blue je zcela upevněna jedna kapsa na zip a 2 kapsy na média. Červené stínování je stále zelená láska každé dámy, takže je to nejlepší pro partnery.

7. Devět West Color Coding Vast Tote Bag:

Velká kabelka s devíti barevnými značkami West West Coding

Tato taška Nine West Red obsahuje 8,5 ″ kapku a horní průchod na zip. Vnitřek je kompletně zafixovaný 1 kapsou na zip a 2 protiskluzovými kapsami. Přeneste tuto kabelku jako model. Všechny vynikající ženy a mladé dámy vás tedy rozmazlí touto oslnivou peněženkou.

8. Taška na notebook Nine West:

Taška na notebook Nine West

Taška chutná vkusným ženám a mladým dámám. Jedná se zejména o pouzdro na notebook. Vnitřek je kompletně zafixovaný 1 skrytým zipem, 2 protiskluzovými kapsami a 1 zapínáním na dělicí zip. Tato taška je trendy, elegantní a má dostatek prostoru pro vaše potřeby; bez mše! Noste tuto devíti západní přenosnou tašku do své kanceláře a přimějte ostatní, aby na vaši tašku žárlili.

9. Taška s křížovým tělem Nine West Lucky Treasure:

Taška s křížovým tělem Nine West Lucky Treasure

Tato brašna přes tělo je ideálním pytlem, který lze kombinovat s jakýmkoli oblečením. Tento pytel má přímý, ale elegantní vzhled! Tato falešná hovězí kůže crossbody, vytvořená s kapkou 23 palců, zdůrazňuje 1 základní uzavření zipu.

Devět západů má největší odhodlání pro ženy, které nabízí roztažené a nepolapitelné velikosti, což usnadňuje nakupování. Ať už hledáte pumpu na výjimečné události nebo novou kabelku na sezónu, Nine West Bags má pro každého něco.