Ruční tašky

9 nejlepších kabelek Christian Dior v různých velikostech a modelech

Christian Dior je francouzská luxusní společnost a je známá jako Dior. Společnost byla založena v roce 1946 a dnes navrhuje a prodává konfekci, kožené zboží, módní doplňky, tašky, vůně a mnoho dalších. Společnost se zaměřuje pouze na nabídky pro ženy. Výrobky Christian Dior jsou k dispozici po celém světě a také ve značkových obchodech. Má dokonce své prodejny, kde získáte všechny produkty Dior.

Kabelky Christian Dior

Různé typy kabelek Christian Dior v Indii:

Tašky Dior jsou prostě nádherné a při přenášení vypadají nebesky. Pojďme se podívat na 9 nejlepších návrhů kabelek Christian Dior pro ženy a muže.

1. Vyšívaná džínová taška Christian Dior:

Vyšívaná džínová taška Christian Dior

Nový vzhled a styl džínovým taškám od Diora. Krásná květinová a barevná výšivka na taškách vylepšuje vzhled. Taška má stylový stříbrný kovový hardware a elegantní nastavitelný popruh na přenášení. Perfektní taška, kterou nosí žena na večerní párty.

2. Cikánské stylové červené kožené tašky Christian Dior:

Červené kožené křesťanské tašky Dior v cikánském stylu

Taška je vyrobena z čistě červené kůže a cikánského vzoru. Díky cikánskému vzoru taška vypadá velmi exkluzivně a liší se od jiné tašky. Tašku lze sladit s jakýmkoli druhem oblečení a poskytne vám dokonalý a sexy, stylový vzhled.

3. Dámská taška Christian Dior s ozdobeným popruhem:

Dámská taška Christian Dior s ozdobeným popruhem

Popruh tašky dělá tašku odlišnou od ostatních tašek Dior. Popruh je ozdoben malými barevnými kamínky, díky čemuž taška při nošení prskne a má jedinečný vzhled. Tyto tašky vypadají velmi stylově a módně a je to dokonalá městská každodenní taška pro každou ženu.

4. Christian Dior Večerní spojková taška:

Večerní spojková taška Christian Dior

Spojky jsou malá taška, kterou lze držet na pažích žen. Tato spojková taška Silverfish s krásným vzorem na přední straně činí tuto spojku Dior atraktivní. Spojka je okouzlující a je dokonalá a ideální pro nošení na večírky a dobrou přehlídku tašky pro ženy.

5. Tašky Christian Dior s černou jehněčí kůží:

Tašky Christian Dior s černou jehněčí kůží

Tato lesklá taška Dior je vyrobena z jehněčí kůže a má vzor kanónu. Taška má stylový vzhled a stříbrné logo Dior jí dodává na vzhledu. Taška vypadá velmi působivě, když je přenášena do kanceláří, a dokonce i dobrá taška na předvádění nebo setkání.

6. Taška přes rameno Christian Dior:

Taška přes rameno Christian Dior

Taška má krásný střih a design. Taška vypadá velmi odlišně od jiné tašky a při nošení vypadá stylově a módně. Vypadá velmi působivě, když je přenášíte do kanceláří a dokonce i na nákupy nebo na setkání. Jsou k dispozici v různých vzorech a barvách a můžete si vybrat ten, který odpovídá vašemu stylu.

7. Stylová kabelka Christian Dior Chain HandBag:

Stylová kabelka Christian Dior Chain

Tyto typy tašek Christian Dior vypadají velmi elegantně a královsky. Taška má pozoruhodný design na přední straně a místo popruhů má stylový řetěz na přenášení tašky. Te tašky jsou k dispozici v širokém vzoru a můžete si mezi nimi vybrat tak, aby v davu působily módně a elegantně.

8. Červená taška Christian Dior v malé velikosti:

Červená taška Christian Dior v malé velikosti

Červené tašky Dior jsou úžasné na pohled díky tvaru a malým ozdobám na přední straně tašky. Hřebenové ozdoby dodávají tašce nový a prskající vzhled. Rukojeti jsou navrženy z tvrdého materiálu, takže při každé příležitosti vypadají okouzlující.

9. Nejnovější značkové tašky Christian Dior:

Nejnovější značkové tašky Christian Dior

Tato taška je jednou z nejnovějších tašek navržených společností Dior. Barva a vzor tašky může pobláznit každého. Vepředu jsou na pytlích zavěšeny malé pěkně zlaté střapce, díky nimž vypadá taška nebesky. Taška je ideální na nošení na speciální den nebo při jakékoli příležitosti.

Design a vzor tašky jsou úžasné a vzhledem k tomu, že taška Christian Dior ve vaší sbírce bude ohromující a prestižní. Tašky jsou obvykle elegantní s čistými, zakřivenými ženskými liniemi bez mnoha ozdobných ozdob na tašce. Taška je navržena s ohledem na její funkčnost a uzávěry jsou odolné a silné, velmi snadno se používají.