Ruční tašky

15 jednoduchých dámských malých kabelek s popruhy a řetízky

Malé kabelky jsou malé tašky z kůže, textilu nebo plastu, které lze nosit v ruce pomocí držadla nebo popruhu. Ženy jej běžně používají k nošení osobních věcí, jako jsou peníze, kosmetika atd.

Malé kabelky jsou nezbytností pro každou ženu a dívku, ať už jdou na nákupy nebo na setkání. I malé děti dávají přednost tomu, aby s sebou měly kabelky, aby mohly vypadat cool a stylově. Tašky jsou k dispozici v mnoha provedeních, vzorech, velikostech a barvách a můžete si vybrat ten, který odpovídá vašim požadavkům.

malé kabelky

Různé typy kabelek malé velikosti:

Podívejme se na top 15 nejnovějších a trendových malých kabelek v různých modelech s obrázky:

1. Stylové malé kabelky pro ženy:

Stylové malé kabelky pro ženy

Malé kabelky se zdají být velmi stylové, protože místo popruhů má taška zlatý dvouvrstvý řetízek. Díky malým zlatým ozdobám čtvercového tvaru působí při přenášení taška královsky a elegantně. Tento typ kabelky je velmi prostorný a používají jej hlavně ženy kvůli velikosti. Tento typ tašky je k dispozici v mnoha velikostech a barvách a můžete si ji vybrat podle svého vkusu a potřeby.

2. Malé kabelky s dlouhými popruhy:

Malé kabelky s dlouhým popruhem

Tato malá kabelka vypadá velmi roztomilá a šikovná na nošení. Taška má dlouhá nastavitelná ramínka, která lze zavěsit jako crossbody. Taška se otevírá zepředu a má malé stylové pouzdro se silným zapínáním na zip. Na zadní straně tašky je také malá hluboká kapsa pro uložení. Malé roztomilé zavěšení vylepšuje vzhled tašky. Tyto typy tašek jsou ideální pro mladé dívky na nošení na nákupy nebo pro každodenní použití.

3. Malé kabelky pro dámy:

Malé kabelky pro dámy

Zde přichází perfektní malá kabelka pro dámy. Na přední straně tašky je kovový hardware pro uzavření tašky. Kabelka je navržena ve tvaru psaníčka a otevírá se z přední strany. Vpředu má krásný střih a okraje a rohy jsou prošité úhledně, což dává kabelce prskající vzhled.

4. Butterfly Reliéfní malé kabelky pro dívky:

Malé kabelky pro dívky s vyraženým motýlem

Tyto malé roztomilé kabelky jsou ideální pro nošení mladými dívkami. Malý motýl vyražený v přední části tašky vylepšuje vzhled tašky a činí ji atraktivnější. Dívky, které nosí tuto roztomilou malou kabelku, mohou vytvořit svůj vlastní styl a vyjádřit dojem před svými přáteli a kolegy. Tento typ kabelek je ideální pro setkání nebo večírky.

5. Malé kabelky pro děti:

Malé kabelky pro děti

Kabelka již není užitkovým zbožím, stala se módním doplňkem pro malé roztomilé dívky i pro děti. Děti se na rozdíl od svých starších začaly více zajímat o svůj vzhled a chtějí kabelky. Tyto kabelky jsou vyrobeny z měkkých materiálů a mají hladké rohy a hrany, aby dětem v žádném okamžiku neublížily. Na malé tašce jsou laminovány jejich oblíbené kreslené fotografie a popruh má malé roztomilé závěsy, díky čemuž je taška ideální pro malé a hezké dívky.

6. Černé malé kabelky v kůži:

Černé malé kabelky v kůži

Protože černou barvu vždy ocení a zbožňuje každý, protože vypadá elegantně, a především lze černou koženou kabelku sladit s jakoukoli barvou oblečení, které nosíte. Tato malá kabelka je ideální taškou a můžete ji bez váhání vzít kamkoli. Dlouhá stříbrná kovová deska vyražená na přední klopě dodává tašce úžasný vzhled. Tyto typy tašek se nacházejí v mnoha barvách a vzorech a vy si můžete vybrat tu, která vám vyhovuje.

7. Malé tašky s kamennými ozdobami a řetízkovým ramenem:

Malé tašky s kamennými ozdobami a řetízkovým ramenem

Tyto typy kabelek vypadají velmi elegantně a královsky. Prskající růžová barva tašky a malé bílé lesklé kamínky poseté vpředu s malou západkou ve tvaru srdce činí tašku atraktivnější. Na popruhu je upevněn zlatý řetízek, což zlepšuje vzhled mnoha záhybů. Perfektní a stylová malá kabelka na večerní párty.

8. Malé kabelky s křížovým tělem s květinovým potiskem:

Malé kabelky s křížovým tělem s květinovým potiskem

Vzhledem k tomu, že květiny jsou vždy oblíbeným děvčaty, jsou tyto malé kabelky perfektními taškami pro dívky i pro ženy. Taška má vyražené potisky květin, takže taška vypadá velmi krásně. Barevná kombinace bílých, šedých a žlutých obrysů dodává tašce při přenášení úžasný vzhled. Má dlouhý popruh, takže se dá nosit jako kříž nebo dokonce na jednom rameni podle zóny pohodlí.

9. Malé kabelky do ruky Hobo:

Malé kabelky pro tuláka

Hobo kabelky jsou nejstylovějším typem tašek, které jsou velké a mají tvar půlměsíce. Jak název napovídá, taška je malá, ale vypadá fantasticky, když ji na ramenou nosí mladé dívky. Taška má nastavitelný popruh a díky malým módním perličkám a stříbrným ozdobám vypadá taška více prskající a stylově se nosí. Malá taška na hobo je k dispozici v mnoha barvách a můžete si vybrat tu, která vyhovuje vašim potřebám.

10. Voděodolná malá kabelka:

Voděodolná malá kabelka

Kabelka je navržena z jiného druhu materiálu, který může chránit vaši tašku před vodou, tedy nepromokavou kabelkou. Je to elegantní kousek kabelky, který lze nosit na jakýkoli druh večírku nebo na setkání. Taška má hladký a úhledný vzhled a okraje a rohy jsou správně prošité. Tyto typy vodotěsných kabelek jsou k dispozici v mnoha velikostech a barvách a můžete si je vybrat podle svého vkusu a potřeby..

11. Malé červené kabelky ve stylu Tote:

Malé červené kabelky ve stylu Tote

Tašky jsou velké a ideální pro cestování a nákupy. Taška je navržena v červené kůži a malá stylová kapsa na přední straně vylepšuje vzhled tašky. Taška má designový vzhled a tvar tašky je úžasný. Okraje popruhu mají stylový kovový hardware a taška vypadá působivě a vypadá velmi stylově a hezky, když je přenesete na jakékoli místo

12. Malá kabelka z vlny a kožešiny:

Malá kabelka z vlny a kožešin

Taška je navržena v kombinaci kožešiny a vlny, takže taška vypadá velmi roztomilá a krásná. Díky kombinaci světlé a tmavé vlny a kožešiny vypadá taška atraktivnější. Černý metalický řetízek poskytuje pohodlí při nošení tašky na ramenou. Dívky při nošení této roztomilé malé kabelky mohou vytvořit svůj vlastní styl a udělat dojem na ostatní.

13. Malá saténová kabelka:

Malá saténová spojková kabelka

Clutch je malá kabelka, kterou lze nosit na ruce i pod podpaží. Taška nemá žádné popruhy ani držadla a je poměrně malá, takže v ní můžete nosit jen to nejnutnější. Taška je vyrobena ze saténu a díky chytré západce nahoře vypadá taška stylověji a módněji. Tento typ tašky se vyskytuje v široké škále, stejně jako vzor s vyraženým kamenem a stylovým hardwarem a můžete si vybrat ten podle svého stylu a oblečení a je to dokonce skvělá večerní taška.

14. Malé kabelky ve stylu kbelíku:

Malé kabelky ve stylu vědra

Kabelka je navržena ve tvaru vědra s hladkými okraji na každém rohu. Na sáčku jsou vyražené malé rozkvetlé květiny s malými stříbrnými korálky, což dává pytli senzační vzhled. Díky barevné kombinaci tašky a dlouhým stylovým popruhům s kovovými okraji vypadá taška úžasně. Tyto typy tašek jsou ideální pro nošení na nákupy a dokonce i do kanceláře.

15. Roztomilé malé kabelky:

Roztomilé malé kabelky

V neposlední řadě přichází roztomilé a pěkně vypadající oslnivé tašky pro mladé dospívající dívky. Módní malá kabelka v modré barvě vypadá prskavě a růžová malá hezká mašlička vyražená vpředu dodává další vzhled. Malá růžová rukojeť s kovovými zlatými nástavci dodává tašce kompletní vzhled. Je to perfektní taška pro vysokou školu i pro nákupy. Při přenášení budete vypadat chytře a stylově.

Vzhledem k tomu, že jsou tašky malé, lze je snadno přenášet. Malé kabelky se pro dívky staly spíše nutností než stylem, protože jim pomáhají svobodně cestovat a jsou k dispozici v mnoha stylech jako crossbody, dlouhé popruhy. Malé kabelky dodají více kouzla a vzhledu, čímž vám poskytnou minimalistický vzhled.