Rtěnky

Top 9 odstínů LOreal Lipstick v Indii

Rtěnky jsou opravdu nejlepším přítelem ženy. Když mluvíme o rtěnkách od L’Oreal, nebude špatné říci, že vytvářejí velmi úžasné odstíny! Odstíny z kolekce Color Riche a kolekce Infallible jsou opravdu nutností v šatníku každého! Horké růžové, nahé a krémové rtěnky milují všichni. Níže je top 9 oblíbených odstínů z rozjetého vlaku L’Oreal.

Rtěnka L’Oreal Made for Me Naturals: Nude 235:

Toto je nahá barva od L’Oreal a přichází s lehkým zlatým nádechem. Je to jemné a jen sedí na rtech, takže svítí! Jedná se o univerzální barvu a jedním zatažením budete cítit jeho bohatý krémový efekt. Tuto rtěnku lze také použít jako lesk na jiné odstíny rtů pro lepší efekt! Důvodem je, že dodá lesklý efekt, aniž by byl přes vrchol. Cena této rtěnky je Rs. Pouze 900.

Rtěnka L’Oreal Color Riche: Crazy Fuchsia 370:

Rtěnka L Oreal Color Riche Crazy Fuchsia 370

Tento odstín je tak jasný! Je opravdu pigmentovaný a věci se vám mohou snadno dostat z rukou. Pokud tedy chcete dokonalou aplikaci, použijte na rty velmi malé množství. Jinými způsoby lze tuto rtěnku použít také k obrysu rtů. Tento odstín je krémový a hustý, a proto má tendenci krvácet! Záblesk a textura rtěnky jsou opravdu pěkné a budou vyhovovat téměř všem tónům pokožky, pokud jsou použity správným způsobem! Cena této barvy rtů je pouze 825 Rs.

Rtěnka L’Oreal Color Riche: Classic Wine 752:

Rtěnka LOreal Color Riche Classic Wine 752

To musí mít každý v šatníku. Tato rtěnka má intenzivní hydratační vzorec. Stín je hluboký a bohatý, aniž by byl příliš přes vrchol! Tato barva rtů má krémovou strukturu. Tento odstín může být váš pro Rs. Pouze 2865.

L’Oreal Paris Infallible Lipstick: Enduring Berry 130:

L’Oreal Paris představila řadu neomylných odstínů rtů, které jsou dlouhotrvající, bohaté na barvy a příjemné na nošení. Tento odstín na rty zůstává na rtech 10 hodin a v nabídce má jasné odstíny. Vitamín E v odstínu rtů pomáhá při hydrataci našich rtů a udržuje lesk po dlouhé hodiny. Tento produkt je dodáván za cenu Rs. Pouze 990.

L’Oreal Color Riche: Silky Toffee 381:

Tato řada od Color Riche má dobrotu vitamínů E a Omega-3 olejů. Ty chrání naše rty před suchem. Intenzivní hnědá barva má krémovou a měkkou texturu, kterou lze snadno nanášet. Tento odstín rtů poskytuje dramatický povrch! Cena této rtěnky je Rs. Pouze 825.

L’Oreal Paris Color Riche: Old Rose 123:

Tato rtěnka působí jako balzám na rty a při nošení také poskytuje lesklý efekt! Mateří kašička je speciální složkou rtěnky a po nanesení se na rtech roztaví a dodá jí lesk a hladký povrch. Tato barva rtů také obsahuje bambucké máslo, vitamíny A a E. Tento odstín rtů má cenu Rs. Pouze 825.

L’Oreal Color Riche Intense: Perfect Red 377:

Toto je oblíbená barva rtů většiny žen! Je to úžasný odstín a zůstává dlouho. Tento odstín rtů zůstává téměř 6 hodin. Pokud si před nanesením této barvy řádně obkreslíte rty, nikdy nevykrvácí! Tento odstín má krémovou a lesklou strukturu. Tato rtěnka přichází za cenu Rs. Pouze 825.

L’Oreal Color Riche: Pearl Rose 265:

Jedná se o atraktivní jasně růžový odstín rtů, který přichází se zlatým leskem. Tento odstín na rty je ideální pro ty zvláštní příležitosti, kdy chcete vypadat jako princezna! Zlatý lesk je extrémně lehký a splývá se stínem. Tato rtěnka přichází za cenu Rs. Pouze 825.

L’Oreal Color Riche: Mulberry 710:

Jedná se o světle růžový odstín rtů, který v tubě vypadá extrémně jasně, ale na rtech se objevuje velmi lehce! Nejlepší způsob, jak použít tuto barvu rtů, je použít štětec na rty, protože poskytuje rovnoměrný odstín po celých vašich rtech. Tato tyčinka na rty má krémovou strukturu a zůstává šest hodin. Cena této rtěnky je Rs. Pouze 825.

L’Oreal Paris nabízí několik velmi vzrušujících odstínů, pokud jde o rtěnky. Nakonec si musíte vždy pamatovat, že odstín na rty, který si koupíte, by měl odpovídat vašemu tónu pleti a při nošení na vás dobře vypadat!