Rtěnky

9 nejlepších rtěnek Covergirl pro ženy v Indii

Chcete vypadat stejně nádherně jako Katy Perry? Vaše hledání končí na Covergirl. Jedná se o přední kosmetickou značku, která je synonymem pro samotný půvab. Postoj se odráží v jeho názvu, protože tvrdí, že přemění každé letadlo Jane na ohromující kouzelnici. Zde je devět nejlepších krycích barev na rty, které pro nás má dívka připraveno.

Nejlepší rtěnky Covergirl:

Dokonalost rtů- Smitten #310:

krycí rtěnky

Je to tlumená růžová barva s hnědými podtóny. Lze jej považovat za tmavší narůžověle béžový odstín. Nádherná barva, která určitě vyhovuje většině odstínů pokožky a je ideální pro každodenní nošení. Má skvělý vzorec bohatý na vlhkost, který vydrží na dlouhé vzdálenosti.

Dokonalost rtů – Nebeský #260:

V souladu se jménem je to nebesky tlumená korálová růžová. Je to krémová barva rtů, která klouže bez námahy. Je dlouhotrvající a při delším nošení nezanechává pocit sucha. Stejně jako ostatní v rozsahu dokonalosti rtů, i nebeský pomáhá vytvářet měkké, hladké a krásné pudry.

Dokonalost rtů- Flame #300:

Jasně oranžový a červený fúzní odstín vytvořený tak, aby měl trvalý dopad. Tato okázalá barva je dokonalá a přináší veškerou pozornost vašim rtům. Má krémovou strukturu a rovnoměrně se roztírá. Přestože je plamen docela podobný odstínu gesina MAC, má lesklejší povrch. Je to zaručený začátek konverzace. Je také oblíbenou herečkou Sophie Veragerové.

Dokonalost rtů- Pohádka č. 405:

Tento odstín je příliš dobrý na to, aby to byla pravda. Barva je jasně růžová s oranžovými nádechy, což jí dodává růžovou hladkou strukturu. Stejně jako ostatní rtěnky pro dokonalost rtů od Covergirl i tato přináší z hlediska obohaceného hedvábného zvlhčujícího komplexu.

Dokonalost rtů- siréna #415:

Název mluví za vše. Krásný odstín klouže po vašich rtech jako druhá kůže a dává vám opravdu sladký lahodný úsměv. Nejlepší na nich je, že odstín neperou ani nekrvácí. Toto je dokonalost rtů předefinovaná nahlas a jasně.

Queen Collection- Fine Wine #Q400:

Vlajkonoška řady barev na rty kolekce Queen, tato barva je opravdu úžasná. S oživením stylu devadesátých let tmavších rtů je tento odstín potvrzeným vítězem v glamour obvodech. Vyzařuje bohatou barvu a jemnou texturu, která je synonymem značky.

Kolekce Queen- Malování města #Q515:

Červená je věčný odstín, který nikdy nevypadne z módy. Dokonalá červená poutka je to, z čeho se skládají fantazie. Rtěnka Covergirl v tomto sexy červeném odstínu je ideální volbou pro dámy, na tento Valentýn. Vyrobeno z hydratačních zvlhčovačů hedvábí, toto je jeden z oblíbených tipů herečky Queen Latifa, která je také ambasadorkou této řady.

Kolekce Queen- Choco lotta #970:

Tento odstín ospravedlňuje všestrannost značky. Bohatý čokoládově hnědý odstín s načervenalými podtóny vyhovuje všem tónům pleti. Čistá tekutá kakaová barva, tak pravdivá, že vaše poutky popnou. Přidejte k tomu vzorec naplněný hedvábným zvlhčovačem a máme vítěze. Tento odstín, který vybrala herečka Queen Latifa, je ideální pro hnědé pleti.

BlastFlipstick- Stunner #840:

Jedná se o nejunikátnější produkt společnosti Covergirl. Je to odborně navržená míchatelná dvojitá barva rtů. Lze kombinovat krémové a třpytivé odstíny a vytvořit si vlastní přizpůsobenou texturu. Tento odstín je ohromující oranžový, který se bez námahy roztírá po rtech s trvalým odstínem.

Covergirl poskytuje spotřebiteli nepřeberné množství možností za velmi rozumné ceny. Tato značka nám poskytuje přístup k tomu nejlepšímu ve stylu a módě. Schváleno téměř polovinou Hollywoodu je cenným majetkem každé sady make-upu.