Růst vlasů

8 nejlepších indických přírodních bylin pro růst vlasů

Růst vlasů může být pro mnohé skutečným problémem. Nesprávný růst vlasů lze vysledovat mnoha tělesnými problémy. Kromě toho, že se udržujete zdraví, můžete také vyzkoušet přírodní bylinky, které zvýší kvalitu vlasů a umožní jim normální růst.

Nejlepší indické přírodní byliny pro růst vlasů

Uvedeno je několik nejoblíbenějších a snadno použitelných bylin, které jsou užitečné při podpoře růstu vlasů. Většinu z nich lze použít se základními přísadami, které jsou k dispozici doma, a jsou prospěšné pro řadu vlasů. Vše, co potřebujete, je pravidelná rutina pro vlasy, aby fungovaly jejich kouzlo.

Byliny pro růst vlasů:

Zde je našich 8 nejlepších bylin pro růst vlasů, které nás následují.

1. Amla – Angrešt – (Emblica Officinalis):

Amla – Angrešt pro růst vlasů

Amla je jednou z nejčistších a nejstarších forem vitaminu C. pomáhá při výživě vlasů, předchází bílým vlasům a blednutí vlasů a také je zesiluje. Amla se používá k aplikaci a spotřebě ke zlepšení kvality vlasů. Pití asi 3-4 šťávy Amlas na prázdný žaludek ráno posiluje vlasy a podporuje růst vlasů. Používá se také v různých balíčcích na vlasy spolu s dalšími bylinkami k revitalizaci pokožky hlavy. Jedná se o jednu z nejlepších indických bylin pro růst vlasů.

2. Shikakai– (Acacia Concinna):

Shikakai na vypadávání vlasů

Alternativně se tomu říká „ovoce vlasů“, Shikakaiho přínosů pro vlasy je nespočet. Má přirozené pH, které zvyšuje odraz vlasů a také je zjemňuje. Čistí pokožku hlavy, aniž by ubírala její přirozenou vlhkost, a posiluje růst vlasů. Jedná se o jednu z nejlepších indických bylin pro růst vlasů.

3. Ghritkumari – Aloe Vera:

Ghritkumari – Aloe Vera na vlasy

Aloe vera je dobře známá svými blahodárnými účinky na pokožku, ale aloe vera gel smíchaný s oleji má přínosy i pro vlasy. dodává vlasům nejen tělo a lesk, ale také podporuje růst vlasů posílením folikulů a zlepšením krevního oběhu. Je to jedna z nejlepších bylin pro růst vlasů.

4. Bhringraj – False Daisy- (Eclipta Alba):

Bhringraj pro růst vlasů

Bylina se používá ve formě prášku z jejích listů. Ve srovnání s většinou ostatních metod růstu vlasů podporuje přirozený a účinný růst vlasů. Použití oleje Brahmi omlazuje pokožku hlavy a zlepšuje její prokrvení, čímž podporuje růst vlasů. Má také více použití v obalech na vlasy. Bylina je jednou z nejuznávanějších v Ajurvédě a Natura Veda k léčbě různých problémů s vlasy. Je to jedna z nejlepších bylin pro růst vlasů.

5. Brahmi Herb pro růst vlasů:

Bylina Brahmi pro růst vlasů

Brahmi je dobře známá svými vynikajícími výsledky při léčbě mozkových poruch. Novinkou je použití pro vlasy, aby vypadaly úžasně krásné a zdravé. Pomáhá udržovat přirozenou barvu vlasů a udržuje jejich lesk a hebkost pravidelným používáním. Olejová masáž Brahmi je prospěšná při obohacení vlasových folikulů a jejich posílení. Tím se zabrání vypadávání vlasů a vlasy se doplní.

6. Aritha-Soapnuts- (Sapindus Mukorrosi):

Aritha-Soapnuts- (Sapindus Mukorrosi)Je to prospěšné vlasové tonikum, které udržuje celkové zdraví vlasů a bojuje s problémy s vlasy, jako jsou lupy a roztřepené konečky. Funguje jako kondicionér a udržuje vlasy lesklé a lesklé. A čistí vlasy a pokožku hlavy a při pravidelném používání přináší růst také z neaktivních folikulů. Jedná se o jednu z nejlepších indických bylin pro růst vlasů.

7. Muleti – Lékořice – (Yucca Schidigera):

Muleti – Lékořice na vypadávání vlasů

Muleti se používá v různých vlasových produktech vyrobených na podporu růstu vlasů. Udržuje pokožku hlavy čistou, hydratovanou a zvlhčenou, protože tyto funkce jsou nezbytné pro zdravý růst vlasů. Má přírodní enzymy, které omlazují pokožku hlavy a podporují krevní oběh. Lékořice také pomáhá předcházet plešatosti a předčasnému šedivění vlasů. Je to jedna z nejlepších bylin pro růst vlasů.

8. přeslička:

Přeslička na padání vlasů

Přeslička je bohatá na oxid křemičitý, který posiluje vlasy, kosti a nehty. Obnovuje celkové zdraví vlasů, předchází lámání a vysoušení. Je to přírodní vzorec pro opravu vlasů, který také díky svým vlastnostem šetrným k vlasům zvyšuje růst vlasů. Využití byliny je vidět ve většině vlasových přípravků. Je to jedna z nejlepších bylin pro růst vlasů.

Většina z těchto bylin je k dostání v obchodech a snadno se používají. Existuje několik způsobů, jak mohou vašim vlasům prospět a podpořit růst vlasů.