Růst vlasů

50 nejlepších přírodních tipů, jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů

V dávných dobách mívaly indické ženy dlouhé, silné a silné vlasy. Použili také všechny tradiční metody. Ale v dnešní době na to všechno nemáme čas. Navíc se hodně zvýšilo znečištění, které poškozuje naše vlasy. Snadno se dostáváme do problémů, jako je padání vlasů, poškození vlasů atd., Kvůli kterým většinou dáváme přednost udržování krátkých vlasů. Po ostříhání se necítíme špatně a chceme si vlasy nechat vrátit? Na rozdíl od dříve je velmi obtížné nechat si narůst dlouhé a husté vlasy.

Přírodní tipy, jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů

Pojďme se tedy podívat na 50 užitečných přírodních a domácích tipů, jak zdravým způsobem rychleji růst vlasy.

Domácí tipy, jak přirozeně a rychle růst vlasy:

1. Každé 2-3 měsíce zastřihněte rozštěpené vlasy:

Střih roztřepených konečků pro péči o vlasy

Víme, že vlasy rostou od kořínků a ne od konečků. Často zjistíte, že vaše vlasy mají přirozeně roztřepené konečky. Proč je tedy důležité stříhat vlasy a to také jednou za 2 až 3 měsíce? Pokud si vlasy nezakopnete, tj. Neostříhejte si odumřelé konečky vlasů během procesu růstu vlasů, vlasy se pomalu roztřepí a pak se lámou. Nyní je čas s tímto problémem přestat, je nutné, abyste si vlasy stříhala každé tři měsíce, abyste se zbavila roztřepených konečků a nechala vlasy růst ještě rychleji. Nyní víte, že toto je jedno z řešení, jak rychleji růst vlasy. Jen si nechcete nechat narůst vlasy. Chcete to udělat zdravým způsobem. Je proto důležité tyto slepé uličky včas odstranit.

2. Olejové masáže:

Masáž hlavy pro růst vlasů

Olejové masáže vždy dělají zázraky. Zahřejte olej a jemně masírujte pokožku hlavy nějakou dobu tímto horkým olejem. Můžete se také rozhodnout pro ošetření zakoupené v obchodě, ale to může také udělat totéž. Tuto práci za vás může udělat kokosový olej, olivový olej, mandlový olej, jojobový olej atd. Nechte to nějakou dobu a uvidíte rozdíl.

3. Esenciální oleje pro rychlejší růst vlasů:

Esenciální oleje pro rychlejší růst vlasů

Víme, že esenciální oleje jsou dobré pro pokožku. Ale víte, že jsou dobré i pro růst vlasů. Smíchejte levandulový olej, rozmarýnový olej, tymiánový olej, cedrové dřevo a jojobový olej ve stejném poměru a naneste na pokožku hlavy. To rozhodně zvýší proces růstu vlasů.

4. Olej z hroznových jadérek:

Olej z hroznových semen

Nyní už víte, že masáž horkými oleji a esenciální oleje jsou dobré pro růst vlasů. Nyní je načase vědět, že masáž hroznovým olejem je to nejlepší, co můžete pro své vlasy udělat. Pro zlepšení růstu vlasů ošetřete vlasy každou noc olejem z hroznových jadérek nebo alespoň 2 až 3krát týdně. Toto ošetření se doporučuje i pro poškozené vlasy.

5. Palmový olej:

Palmový olej na růst vlasů

Investujte do dobrého palmového oleje. Minimálně jednou týdně ji naneste na celou délku vlasů. Pamatujte, že byste si neměli nanášet ani masírovat pokožku hlavy. Aplikujte jen na vlasy. Nechte působit 10 až 15 minut a umyjte šamponem jako obvykle. O palmovém oleji je známo, že poskytuje ochranu před sluncem, solí, chlorem atd. Což je užitečné pro správný růst vlasů.

6. Mytí vlasů:

Tipy, aby vaše vlasy rostly rychleji

Jak často si myjete vlasy? Jak často je mytí zdravé? Mnoho lidí říká, že bychom je měli pravidelně mýt, jako když se koupeme, ale drsné chemikálie v šamponech a kondicionérech vlasy poškozují. Pro vlasy je velmi obtížné přežít, pokud je denně podrobují těmto chemikáliím. Doporučuje se tedy mýt si vlasy dvakrát týdně. Pokud máte mastné vlasy, umyjte si je třikrát týdně.

7. Masáže pro rychlejší růst vlasů:

Masáže pro rychlejší růst vlasů

Kdykoli si myjete vlasy, masírujte pokožku hlavy velmi jemně po dobu asi 30 až 60 sekund. To stimuluje vlasové folikuly a vlasy rostou rychleji. Výsledek lze pozorovat během několika týdnů.

8. Kondicionéry:

Kondicionování je velmi důležité pro zdravé a dlouhé vlasy. Jednou týdně vlasy důkladně upravte. Zajděte do salonu nebo si pořiďte dobrý přípravek na úpravu vlasů a udělejte si to sami. Zjemňuje vlasy a dodává jim hedvábně hladké vlasy. Také byste si měli pamatovat, že za žádných okolností byste nikdy neměli používat kondicionér na pokožku hlavy. Měl by být aplikován pouze na vlasy. Pokud to uděláte, bude vaše vlasy vypadat krepatě a vytvoří flyways, které vaše vlasy ztěžknou. Dokonce může mít sklon k tvorbě lupů.

použití kondicionéru na vlasy

Lepší způsob, jak použít kondicionér, je umýt si vlasy a nanést kondicionér a poté ho nechat 10 minut, pokud je to možné. Pokud je to možné, sedněte si v parní místnosti nebo si můžete vlasy napařit samostatně. Tato pára pomáhá při pronikání živin v kondicionéru hluboko do vlasů, což je činí ještě hedvábnějšími a zdravějšími. Pokud parní zařízení nemáte, zabalte si horký ručník.

9. Přírodní vlasové produkty:

Nyní znáte mnoho důležitých tipů domácích léků. Při výběru dobrých produktů pro péči o vlasy můžete použít zdravý rozum. Ano, máš pravdu. Měli byste si vybrat přírodní přípravky pro péči o vlasy. Pro vaše krásné vlasy by vždy měly být upřednostňovány výrobky s méně chemikáliemi. Podívejte se na různé jemné a přírodní značky. Pokud je to možné, jděte také na domácí vlasové výrobky. Jsou mnohem lepší než jakékoli chemikálie.

Organické produkty

Ještě jedna věc, kterou byste měli vědět, je, že výrobky na péči o vlasy bohaté na křemík vždy dávají zdravé a krásné vlasy, zatímco ne. Ucpávají vlasové folikuly, oslabují vlasy a nerostou správně. Tyto výsledky lze vidět pouze dlouhodobě. Proto se doporučuje vyhýbat se těmto výrobkům.

10. Pijte hodně vody:

Voda na vlasy

Pijte alespoň 8 sklenic vody každý den. Díky tomu budou vaše vlasy silnější a hydratují je zevnitř. Takže když jsou vlasy silné, evidentně porostou rychleji.

11. Opatrné kartáčování:

Dobré česání na vlasy

Kartáčování vlasů stimuluje pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh a vlasy rostou rovnoměrně a rychle. Stejně jako Marcia Brady nemusíte kartáčovat 100krát denně. Ale kartáčujte své 2-3krát ráno, já večer a v noci. Je to dost.

12. Vyhněte se kartáčování mokrých vlasů:

Vyhněte se kartáčování mokrých vlasů

Nikdy byste si neměli česat vlasy, když jsou mokré. To láme vlasy, což způsobuje mnoho poškození vlasů a vypadávání vlasů. Pokud potřebujete česat, pak v takových případech použijte hřeben se širokými zuby, abyste jej rozčesli.

13. Vyhněte se fénování:

Fénování vlasů

Fénování vlasy rozhodně poškozuje, ale v těchto uspěchaných dnech ve spěchu jít ven, nemůžeme nechat vlasy uschnout na vzduchu. Fénujeme si tedy vlasy. Pokud to dokážete ostříhat a nechat vlasy uschnout na vzduchu, pak uvidíte, že se vám vlasy díky teplu již nepoškozují. Pokud to však nemůžete ukončit, měli byste alespoň snížit používání. Nejprve osušte ručníkem a poté ve vzdálenosti 6 palců od vlasů a při velmi nízké teplotě nebo sušte fénem po velmi krátkou dobu. Místo zvýšení teploty můžete také sušit za studena. Přestaňte to dělat, když jsou vaše vlasy ještě trochu vlhké a během několika minut přirozeně vyschnou.

14. Vyhněte se úpravě vlasů:

kadeřnictví se vyhněte péči o vlasy

Aby vlasy zůstaly na svém místě, každou chvíli použijeme spoustu přípravků na úpravu vlasů. Toho by se mělo striktně vyvarovat. Místo toho si do vlasů jednoduše vyfoukněte chlad a nechte je tak.

15. Jezte potraviny bohaté na bílkoviny pro rychlejší růst vlasů:

Potraviny s nedostatkem bílkovin pro vlasy

Vaše vlasy ukazují, co jíte. Omezte všechny feťáky a jezte spoustu potravin bohatých na bílkoviny, jako jsou ryby, maso, vejce, ovoce, zelenina, obiloviny, ořechy atd. Určitě si všimnete změny ve vlasech a jejich růstu.

16. Maska na vlasy z bílých vajec:

vaječné bílky pro péči o vlasy

Možná jste už o tomto tipu slyšeli. Vejce jsou velmi dobré pro zdraví vlasů. Ačkoli někteří říkají, že to nefunguje, ale vejce mají léčivé vlastnosti, které zlepšují strukturu vlasů, takže jsou lesklé a hladké. Vezměte vejce, rozklepněte ho a oddělte žloutek. Vytvořte z ní masku z bílku a naneste ji na vlasy. Nechte působit alespoň 10 minut a omyjte. Můžete okamžitě vidět zdravé, silnější a lesklé vlasy. Vejce velmi dobře zlepšuje růst vlasů.

17. Brambory pro rychlejší růst vlasů:

Brambory pro rychlejší růst vlasů

Zkontrolujte, zda máte nedostatek vitamínů. Vaše vlasy tyto vitamíny potřebují pro lepší růst. Vitamin B, A a C jsou pro tento účel velmi důležité. Nechte je v nákladu a uvidíte rozdíl. Brambory lze použít jako masku nebo bramborovou vodu lze také použít k opláchnutí vlasů. Tato bramborová voda obsahuje vitamíny, a proto je velmi dobrá pro růst vlasů.

Zde je maska ​​na vlasy z brambor. Zkuste to o víkendu. Připravte si bramborovou šťávu a přidejte do ní žloutek spolu s trochou medu. Maska je připravena k použití. Naneste a nechte chvíli působit, poté dobře opláchněte.

18. Cibule pro růst vlasů:

Cibule pro růst vlasů

Už jste slyšeli, že cibule pomáhá růst vlasů? Ano, to je pravda. Můžete vařit cibuli s trochou vody a použít tuto cibulovou vodu k opláchnutí vlasů. To rozhodně zlepší růst vlasů a dodá jim lesk. Nebojte se, nebude to mít žádný zápach. Kromě této vody, pokud jste svobodní, vytvořte pastu z cibule a naneste ji na pokožku hlavy. Nechte chvíli působit a poté umyjte. Jinak můžete také kousek odříznout a jemně vetřít do pokožky hlavy a po nějaké době opláchnout. Objem určitě brzy uvidíte.

19. Aloe Vera a brandy:

Aloe Vera a brandy

Může to znít šíleně a divně, ale faktem je, že brandy je velmi dobrá pro růst vlasů. Jediné, co musíte udělat, je vzít z listů čerstvou šťávu z aloe vera, přidat trochu žloutku a přimíchat do něj trochu brandy. Tuto masku naneste na vlasy, nechte chvíli působit a dobře opláchněte. Určitě to může vonět, jako byste byli opilí. Je tedy lepší zkoušet o víkendech. Pokud vám to není příjemné, vyhněte se brandy a naneste aloe a vaječnou masku. Tyto dva také zlepšují vaše vlasy.

20. Jablečný ocet:

Jablečný ocet na vlasy

Myslím, že jste o tomto tipu už slyšeli. Říká se, že jablečný ocet je kondicionér na vlasy s kapucí, že? Přidejte do něj trochu vody a po umytí vlasů vlasy opláchněte. Několik druhů octů zanechává nějakou vůni. Pokud se to stane s vaším, můžete do něj raději přidat nějaký esenciální olej, abyste zabránili tomuto zápachu. Udělejte to po každém umytí a rozhodně můžete očekávat rychlý růst vlasů.

21. Šátky a klobouky:

Ochrana péče o vlasy

Kromě dodržování všech výše uvedených tipů je velmi důležité chránit vlasy před ostrým sluncem a znečištěním. Pokaždé, když jdete ven, zkuste nosit šátek přes hlavu. Vyhněte se přímému slunění. Pokud se chystáte plavat, ujistěte se, že na vlasy dobře nanesete palmový olej.

22. Použijte bavlněné povlaky na polštáře:

Použijte potahy z bavlněného polštáře

Bavlněné povlaky na polštáře se většinou používají než hedvábné povlaky. Na svém polštáři musíte každý den najít několik svých pramenů vlasů. Pokud ano, přepněte na hedvábné kryty. Bavlna ve srovnání s hedvábím způsobuje velké tření, díky kterému neztrácíte prameny každou noc. Nejen vlasy, hedvábí je dobré i pro pokožku, protože nejsou chňapavé jako bavlna, díky čemuž máte velmi malou šanci na vrásky. Není to dobré? Nyní musíte plánovat nákup hedvábných povlaků na polštáře, pokud používáte bavlněné.

23. Biotin:

Biotin

Biotin je vitamín B, který lze nalézt ve vejcích, sóji, zelené zelenině, celozrnných výrobcích atd. Dávejte si je denně nebo se seznamte s doplňky. To určitě zlepší váš růst vlasů. Dopřejte si denně jídlo bohaté na biotin a buďte připraveni dosáhnout úžasných výsledků. To bylo prokázáno.

24. Vyhněte se stresu, aby vlasy rostly rychleji:

Vyhněte se stresu, aby vlasy rostly rychleji

Kdo je dnes na Zemi bez stresu? Dalo by se říci, že děti, ale bohužel i ty se dostávají do stresu kvůli školním pracím. Se stresem se potýkáme každý den. Jaký je vztah mezi stresem a vlasy? Vaše hladina stresu zjevně projeví účinek na vaši pokožku a vlasy. Přesto byste se měli vždy snažit mít to vždy pod kontrolou. Zkuste jógu, poslouchejte příjemnou hudbu, jděte na poklidné místo se svými blízkými, trochu si zatančete, zajděte na hodiny zvládání stresu a hlavně se dostatečně vyspěte. To určitě zlepší vaše zdraví pokožky a vlasů.

25. Nechoďte spát s copánky:

Nechoďte spát s copánky

Nikdy nespěte se spletenými vlasy nebo upnutým culíkem, protože by vám to mohlo lámat prameny vlasů. Zlomené prameny vlasů najdete ráno ve svých pásech. Místo toho dávejte přednost volnému ohonu s hedvábným páskem.

26. Zdravá strava:

Zdravá dieta

Vyvážená strava je nesmírně důležitá pro řešení, jak rychleji růst vlasy. To znamená, že vaše strava by měla být plná zelené zeleniny a čerstvého ovoce. Také vše, co jíte, by mělo mít vysoké množství vitaminu B 12, bílkovin, vitamínů, železa a zinku. Ujistěte se, že nejíte příliš mnoho tučného a nezdravého jídla.

27. Zeleninové doplňky:

Zeleninové doplňky

Také nazývané doplňky stravy jsou také důležité, pokud jde o růst vlasů opravdu rychle. Nyní není nutné, aby tyto byly ve formě pilulek a kapslí, protože spousta zelené zeleniny a mléčných výrobků jsou také doplňky stravy a učí nás, jak nechat vlasy růst rychleji. Pokud však užíváte nějaké léky, je vždy lepší poradit se s dobrým lékařem.

28. Luke teplá voda:

Pitná voda na vlasy

Říká se, že stejně jako naše tělo, i naše vlasy potřebují vodu a že naše vlasy obsahují téměř 5% vody, a proto je nesmírně důležité vědět, jak s vodou přirozeně růst vlasy. Je také důležité, abyste denně pili trochu vlažné vody, abyste si udrželi dobré zdraví, což má za následek dobré vlasy.

29. Cvičení pro zdravý a dobrý růst vlasů:

Cvičení pro zdravý a dobrý růst vlasů

Pravidelné fyzické cvičení je hlavním tajemstvím, jak se udržovat vždy fit. Alespoň 20-30 minut nějakého cvičení je nesmírně důležité pro správné fungování těla a také udržuje vlasy krásné a pomáhá jim rychleji růst. Takže teď víte, jak nechat vlasy růst rychleji, protože můžete běhat, běhat, plavat nebo dělat jógu podle svého výběru.

30. Zvukový spánek:

Spaní pro vlasy

Je velmi důležité, abychom každý den dodržovali správnou dobu spánku. Je potřeba, abychom spali asi 8 hodin každý den, a to nám pomáhá zůstat svěží a zářící spolu s vlasy. To je také odpověď na to, jak přirozeně rychleji růst vlasy, protože nedostatek spánku může také způsobit pomalý růst vlasů.

31. Masáž horkým ricinovým olejem pro růst vlasů:

Tipy, jak nechat vlasy růst rychleji-ricinový olej

Horký ricinový olej je super hrdina pro všechny vlasové kúry. Pokud vám vlasy nerostou rychle, jednoduše naneste horký ricinový olej na vlasy až po prameny a poté masírujte po celé pokožce hlavy, poté si mastné vlasy zakryjte sprchovou čepicí a poté vlasy vysušte sušičkou po dobu 15 minut..

32. Prodlužování vlasů:

Prodloužení vlasů

Zní to legračně, ale pak je to jediná odpověď na otázku, jak nechat vlasy růst rychleji. Rozhodně můžete využít prodlužování vlasů, když si upravujete vlasy a doslova toužíte po dlouhých vlasech, aby vám konkrétní účes opravdu slušel. Toto je okamžitá cesta ven!

33. Dermatolog:

dermatolog pro vlasovou pokožku

Pokud zjistíte, že váš růst vlasů je extrémně pomalý a je také pod normální úrovní, pak se musíte poradit s dermatologem. Specialista na kůži je nejlepší člověk, který vám nejlépe řekne, jak vám vlasy rostou rychleji. Může vám poskytnout dobrou tabulku, kterou budete sledovat, abyste dosáhli nejlepších výsledků a rozdílu ve vzoru růstu vlasů.

34. Homeopatie pro růst vlasů:

Homeopatie pro růst vlasů

Tento druh léčby je užitečnější pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak přirozeně pěstovat vlasy. Homeopatie totiž všechny problémy léčí pomalu, ale vytrvale. K tomu budete potřebovat hodně trpělivosti a nebudete v depresi z toho, že nedostanete rychlé výsledky. Jednou z výhod je, že tato léčba nemá žádné vedlejší účinky.

35. Přestaňte bělit:

Přestaňte bělit

Barvení nebo odbarvování vlasů je hlavním důvodem pro poškozené vlasy, které nechtějí vůbec růst. Většina barev na vlasy má vysoký obsah amoniaku a dalších drsných chemikálií. To jsou věci, které zastavují růst vlasů a zanechávají je suché a poškozené.

36. Technika kartáčování:

Technika kartáčování

Je důležité, abyste nikdy nečistili mokré vlasy, protože tím vlasy padají alarmujícím způsobem. Je nutné, abyste nechali vlasy přirozeně uschnout a poté je kartáčovali. Tyto techniky je velmi důležité mít na paměti, pokud chcete vědět více o tom, jak přirozeně růst vlasy rychleji.

37. Vyhněte se horké vodní lázni:

Vyhněte se horké vodní lázni pro růst vlasů

Horká voda je pro vlasy extrémně škodlivá a je důležité, abychom se jí snažili vyhýbat, jak jen to jde. Ačkoli je vlažná voda vhodná k opravě suchých vlasů, trocha přehřátí může způsobit nežádoucí účinky okamžitě. Je bezpečnější vždy použít k mytí vlasů studenou vodu, i když si vezmete teplou vodu, abyste se jinak umyli.

38. Celá zrna pro rychlý růst vlasů:

Celá zrna pro rychlý růst vlasů

Pokud chcete vědět, jak růst vlasy rychleji, je důležité, abyste do svého jídelníčku zahrnuli mnoho celozrnných produktů. To zahrnuje vše od pšenice, ječmene, raagi, jowaru, bajry a všech ostatních druhů celozrnných produktů, o kterých víte. Obsahují spoustu vlákniny a dalších živin, které vlasy posilují a pomáhají při růstu.

39. Čočka:

čočka do vlasů

Čočka je velmi bohatým zdrojem bílkovin, a proto jsou velmi důležité, pokud chcete, aby vám vlasy rostly opravdu rychle a také je posílily. Pomáhají posílit vlasové folikuly a vlasy jsou tak silné už od kořínků, díky čemuž vypadají zdravé, husté a nádherné i zvenčí.

40. Sladké brambory:

Sladké brambory

To jsou velmi dobré způsoby, jak pěstovat zdravé, silné a dlouhé vlasy. Jedná se o bohaté zdroje anti-oxidentních karotenů, které se opět rozkládají na vitamín A. Tento vitamín A je nyní nesmírně důležitý pro každou část a buňku těla. Tímto způsobem jsou částice vitaminu A potřebné také pro údržbu vlasových buněk.

41. Vitamín C:

Vitamín C pro růst vlasů

Je velmi důležité zahrnout do každodenní stravy potraviny s vitamínem C, které posilují vlasové folikuly od kořínků ke konečkům. Je to hlavně proto, že nedostatek vitaminu C může způsobit lámání vlasů, což nakonec vede k poškození vlasů. Abyste tomu zabránili, vezměte si ovoce a zeleninu bohatou na vitamín C..

42. Čokoláda pro růst vlasů:

Čokoláda pro růst vlasů

Více než jen normální čokoláda zde hovoříme o čisté tmavé čokoládě, která je ze všech oblíbená. Je to bohatý zdroj antioxidantů a je také velmi bohatý na obsah vitaminu B, který pomáhá při růstu vlasů a také pomáhá dělat vlasy silnější a krásnější.

43. Zelený čaj:

Zelený čaj na růst vlasů

Všichni musíme vědět, že přítomnost lupů ve vlasové pokožce brání růstu vlasů, a tak to musíme nejprve ošetřit. Výhody zeleného čaje jsou mnohé a nyní byste měli také vědět, že kromě jeho konzumace je také prospěšná aplikace. Můžete buď vypít asi dva šálky zeleného čaje denně, nebo si vlasy umýt zeleným čajem.

44. Ryba:

Grilované ryby pro zvýšení VLASŮ

Různé ryby jsou velmi užitečné pro růst vlasů a jsou jedním z nejlepších způsobů, jak vlasy růst rychleji a lépe. Ryby, jako je indická makrela, jsou nyní velmi bohaté na Omega 3 a 6 a některé další mořské ryby mají v sobě vysoké množství fosforu. Jejich pravidelná konzumace hodně pomáhá při růstu vlasů.

45. Oleje:

VEG Olej na růst vlasů

Ne, nemluvíme o esenciálních olejích, ale mluvíme zde o normálních kuchyňských olejích a bílých olejích. Zatímco na jedné straně je růst vlasů důležitý, je také třeba vidět, že vlasy jsou hladké a hedvábné. Rostlinné oleje, které používáme k vaření, hodně pomáhají k tomu, aby vlasy vypadaly jemnější a lesklejší.

46. ​​Kuře:

Tipy, jak nechat vlasy růst rychleji-kuře

Kuře je dobré pro růst vlasů a pro posílení vlasů, protože je to velmi bohatý zdroj bílkovin. Jak to tak je, víme, že naše vlasové prameny obsahují 95% bílkovin, takže se jedná o přísady, pomocí kterých mohou naše vlasy být opravdu silné a vypadat ještě krásněji.

47. Vejce:

Tipy, jak nechat vlasy růst rychleji

Jedná se o nejlevnější a snadno dostupné zdroje bílkovin a vápníku. Lékaři navrhují, že jíst jedno vejce denně je pro tělo velkou pomocí. Můžete také použít vejce jako protein, aby vaše vlasy rostly rychleji. Přidejte je do svých běžných masek na vlasy a poté je naneste. Poté se ujistěte, že si vlasy umyjete pouze studenou vodou, abyste se zbavili zápachu.

48. Mléko pro růst vlasů:

Mléko 4 NA VLASY

Mléko, nejvyšší zdroj bílkovin a dalších cenných živin, je pro tělo a růst vlasů nesmírně důležité. Je to proto, že bílkoviny jsou nejlepší potravou pro vlasy a pomáhají jim růst velmi rychle a skvělým způsobem. Měli byste konzumovat sklenici mléka alespoň každý den nebo je alespoň přidat do masek na vlasy.

49. Indický angrešt:

Tipy, jak nechat vlasy růst rychleji-indický angrešt

Také známé jako amla jsou velmi dobré pro všechny problémy související s vlasy. Jsou také bohatým zdrojem vitaminu C, a tak pomáhají při posilování vlasových folikulů. Amlu můžete použít různými způsoby. Pro dosažení nejlepších výsledků si můžete buď vzít šťávu z amly a přidat příliš masky na vlasy, nebo ji konzumovat denně. Můžete si také vzít malé kousky a vařit je s běžným kokosovým olejem a masírovat vlasy.

50. Turbanová terapie:

Turbanová terapie pro růst vlasů

Použijte jakýkoli druh oleje, ať už je to mandlový nebo kokosový olej. Můžete také použít olivový olej nebo směs všech olejů. Esenciální oleje a další masky na vlasy jsou také skvělými potravinami pro růst vlasů. Ať už aplikujete cokoli, je dobré navázat na dobrou turbanovou terapii, díky které vlasy lépe nasáknou výhodami..

Toto bylo 50 super tipů, které lze snadno sledovat těmito způsoby a také vědět, co je pro růst vlasů dobré a co špatné.

50 nejlepších přírodních tipů, jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů