Rekreační dům a hotel design

Yoga Retreat v Kostarice – butikový hotel s charakterem

boutique hotel costa rica jungle luxus

Letos poprvé otevřel své brány nádherný butikový hotel v Nosarě na Kostarice. Exotická krajina a tropické klima nabízejí skvělé podmínky pro odpočinkovou dovolenou. Hotel byl navržen architekty Studio Exe a zaměřen především na fanoušky jógy. K dispozici je speciální zařízení, kde si hosté mohou procvičit jógu sami nebo ve skupinách. „Nalu“ Boutique Hotel je ideálním místem pro dovolenou jógy v tropickém prostředí.

Jógová dovolená ve vysněném butikovém hotelu na Kostarice

jóga prázdniny školení dovolená relaxace relaxovat

Nalu Boutique Hotel má několik bungalovů, malých domků a pavilonů, kde si hosté mohou zacvičit, cvičit jógu nebo meditovat. V nabídce jsou také různé aktivity, kterých se mohou zúčastnit. Jednotlivé budovy jsou umístěny ve vzájemné vzdálenosti, což zajišťuje optimální soukromí. Na otevřených plochách rostou velké palmy, kapradiny, stromy a další tropické rostliny, které vytvářejí atmosféru džungle. Svěží zeleň také vytváří skutečný zenový pocit, což činí perfektní dovolenou jógy.

Tento boutique hotel nabízí mnohem více, dovolenou na józe nebo jen exotický zážitek v tropickém prostředí

jóga prázdninový pavilon školení dřevěná paluba

Architektura butikového hotelu odkazuje na regionální výstavbu, ale je interpretována moderním způsobem, který dokonale zapadá do okolí. Pro návrh bungalovů architekti použili hlavně materiály z regionu. Jako přírodní materiál, který dodává útulnou atmosféru, je dřevo integrováno do interiéru a exteriéru hotelových jednotek na velké ploše a působí tak, že pokoje vypadají méně jako hotelové pokoje a spíše jako malé domy. Některé mají dokonce vlastní bazén, terasu a trávnatou zahradu.

jóga dovolená sportovní trénink příroda džungle

Malé domy jsou navrženy a sladěny tak, aby mohly optimálně těžit z tropického klimatu. To vytváří pocit přirozené džungle, který si hosté mohou v klidu užít. Použití přírodních a ekologických materiálů, jako je recyklovaný teak, na dřevěné paluby a mnoho tropických rostlin, které obklopují budovy ze všech stran, vytvářejí přirozenou atmosféru, která je určitě žádoucí na dovolené jógy nebo na exotické dovolené.

jóga dovolená dovolená relaxace trénink sport

jóga dovolená dovolená luxusní hotel exotika

dovolená jógy exotická džungle Kostarika

butikový hotel nosara costa rica exotický

boutique hotel costa rica bungalov luxus

jóga hotel bungalov Kostarika

jóga prázdninový bungalov Kostarika

jóga prázdninový bungalov luxusní bazénová terasa

prázdniny prázdniny exotický bazén bungalov

prázdniny prázdniny džungle Kostarika jídelna obývací pokoj

jóga dovolená luxusní bungalov Kostarika

boutique hotel bungalov obývací pokoj otevřená kuchyně

exotická dovolená dovolená Kostarika ložnice bílá

boutiwue hotel bungalov koupelna rostliny sprcha

* projekt od Studio Exe