Rekreační dům a hotel design

Velmi speciální design hotelového pokoje – přenocování ve vrtulníku

special-hotel-room-design-helikoptéra-louka-Skotsko

Pravděpodobně existuje řada mimořádných míst a vzrušujících alternativ k hotelům, kde se ubytovat. Nyní je trendem cestovat a strávit jednu nebo dvě noci na neobvyklém místě. Říká se tomu „glamping“, což znamená chladnější kempování. Termín pochází z angličtiny. Zkratka znamená „okouzlující kempování“, což znamená kempování s určitým luxusním faktorem. Rozsah takových neobvyklých ubytování je obzvláště velký ve Velké Británii a USA. V následujícím článku přinášíme zprávu o velmi zvláštním designu hotelového pokoje ve skotském Stirlingu.

speciální hotel-pokojový design-helikoptéra-osvětlení-louka

Představil si někdo někdy, že by přespával v helikoptéře? Tým z Mains Farm přišel s velmi speciálním designem hotelového pokoje ve vojenské helikoptéře Sea King ZA127. Místo, kde je helikoptéra umístěna, je navíc na dovolenou docela neobvyklé, a to farma v Thornhill, Stirling, Skotsko. Právě v takovém prostředí však můžete uniknout z hektického tempa všedního dne a dokonale si odpočinout v této tiché, svěží zelené atmosféře.

speciální hotelový pokoj-design-helikoptéra-osvětlení

Zvenku helikoptéra vypadá, jako by před pár minutami přistála na louce. Interiér přesvědčí speciálním designem hotelového pokoje, kde můžete velmi pohodlně strávit noc. Kabina vrtulníku je vybavena minibarem a dvěma čalouněnými křesly. Můžete si tak užívat nádherný výhled skleněnou kupolí se sklenkou vína nebo šampaňského v ruce. Uvnitř byla místnost kompletně přestavěna a po bývalém vojenském vybavení není téměř ani stopy. Interiér je navržen zcela ve světlých barvách, díky čemuž je mimořádně pozitivní a příjemný. Stěny a strop jsou obloženy dřevěnými lamelami a natřeny bílou barvou. Pouze vojenská modrá podlahová krytina evokuje asociace s bývalým účelem místnosti.

Design hotelového pokoje-speciální-helikoptéra-kabina-bar-okno

Dostupný prostor je optimalizován a dokonale vybaven funkčním a praktickým vestavěným nábytkem. K dispozici je malý kuchyňský kout se vším, co potřebujete k přípravě chutné snídaně – lednice, dřez, elektrický sporák a mikrovlnná trouba. Možná už jsou potřebné ingredience v lednici. Nástěnné police z přírodního dřeva a pokojové rostliny vytvářejí útulnou atmosféru. Speciální hotelový pokoj nabízí celkem 5 lůžek-manželská postel a další 3 lůžka, které jsou nápaditě a prostorově úsporně uspořádány do tvaru U jako lavice.

Design hotelového pokoje-speciální-helikoptéra-kuchyň-bílá

K dispozici je také energetická účinnost a dobré vnitřní klima. Vnitřek helikoptéry je kompletně izolován a také obložen dřevem. Díky tomu je místnost v létě relativně chladná a v zimě teplá. na Síťová farma můžete se dozvědět více o projektu nebo si rezervovat mimořádný hotelový pokoj pro vaši příští dovolenou.

Design hotelového pokoje-speciální helikoptéra-místa na spaní-spaní

speciální hotelový pokoj-design-helikoptéra-ložnice

speciální hotelový pokoj-design-helikoptéra-modrá-útulná