Rekreační dům a hotel design

Strávte noc v domku na stromě: jedinečná dovolená uprostřed přírody

Strávte noc v domě na stromě příroda dřevo architektura okno les zelená

Pokud se chcete probudit jedinečně uprostřed přírody a nechcete se obejít bez vysoké úrovně pohodlí a pohodlí měkké postele, můžete strávit noc poměrně luxusním způsobem v lese, například v designový dům na stromě. Atelier LAVIT navrhl kabinu na stoletém dubu v lese, která nabízí nevšední zážitek: relaxační přenocování v domku na stromě. Origin Tree House je jedinečné ubytování ve Francii, které lze rezervovat na jednu noc nebo více.

Noc uprostřed přírody: Strávte noc v domku na stromě

Strávte noc v domě na stromě v přírodě dřevěná architektura les

Dům na vrcholu stoletého dubu se skvělým výhledem, ke kterému se dostanete pouze lanovým mostem, lze nyní rezervovat na jednu nebo více nocí a probudit ho šustění stromů a švitoření ptáků. Origin Tree House ve Francii je místem odpočinku a relaxace, kde se nemusíte vzdávat luxusu a pohodlí zároveň. Je to kajuta, která nabízí 360stupňové výhledy a pohodlí plně vybaveného hotelového pokoje.

Strávit noc v domku na stromě: Pronajměte si dům na stromě na jednu noc

Strávte noc ve stromovém domě přírodní most lesní architektura alternativa holtel

Díky způsobu stavby a vzdušné fasádní konstrukci z dřevěných lamel připomíná Origin Tree House architektonické hnízdo postavené na třicet metrů vysokém dubu. Dostanete se k němu pouze po lanovém mostě a určitě se budete cítit trochu blíže k nebi. Kromě fantastického výhledu si na své přijde i zážitek z vysoké nadmořské výšky uprostřed přírody. Strávit noc v domku na stromě rozhodně není pro přízemní.

Strávit noc v domě na stromě příroda dřevo architektura okno moderní

Dům na stromě je kompletně izolován a nabízí hostům pohodlnou ložnici s nezávislou koupelnou. Na každé straně je velkoformátové okno, které umožňuje okamžitý pohled na les. Přitom je postaráno o soukromí a vnější stěny jsou jen částečně ze skla. Romantický lanový most spojuje kabinu s dalším stromem, kde je chladná zóna a lázeňské centrum. Zcela otevřená střešní terasa se rozprostírá vysoko v koruně stromu po celé ploše stromového domu. Ráno si můžete vychutnat kávu nebo si večer vypít sklenku vína pod širým nebem.

zůstat přes noc stromový dům příroda dřevo architektura struktura most

Ve spojení s okolní přírodní krajinou je dům na stromě kompletně obložen dřevem zvenčí i zevnitř. Zařízení je moderní, jednoduché a velmi funkční. K dispozici je manželská postel, vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, malé posezení před největším panoramatickým oknem a malá koupelna. Posuvné dveře na terase uprostřed domu na stromě umožňují těsný kontakt se stromem.

zůstat přes noc stromový dům příroda dřevo fasáda lamely architektura

zůstat přes noc stromový dům příroda interiér ložnice obklad dřevo

zůstat přes noc stromový dům příroda interiér panorama okno pohled posezení

zůstat přes noc stromový dům příroda uvnitř venku panoramatické okno dřevo

zůstat přes noc stromový dům příroda interiér dřevěné obložení umyvadlo

přes noc stromový dům příroda žebřík terasa dřevo

zůstat přes noc stromový dům příroda terasa výhled les zelený

* projekt od Ateliér LAVIT