Rekreační dům a hotel design

Rustikální zařízení ve stylu horské chaty v nově zrekonstruovaném penthouse hotelu

rustikální nábytek kombinuje moderní prvky Penthouse Italy

Ať už soukromé horské chaty nebo luxusní hotely – v alpské oblasti převládá takzvaný horský styl. Vyznačuje se svým hřejivým charismatem a přírodním kouzlem a působí rustikálně i moderně zároveň. Dnes představujeme nově zrekonstruovaný přístřešek hotelu Rosa Alpina v srdci Dolomit v Itálii. Interiérový design charakterizuje rustikální nábytek s moderními prvky. Velká okna poskytují dechberoucí výhled na hory.

rustikální dekor hotel penthouse obývací pokoj jídelní kout

Penthouse s obytnou plochou 160 metrů čtverečních pokrývá celé horní patro hotelu. Pro optimální pohodlí mají hosté vlastní výtah. Oblíbenou alpskou útulnost lze cítit v každé místnosti. Stěny, stropy a podlahy ze dřeva vyzařují teplo a luxusní designové předměty dodávají moderní nádech.

rustikální penthouse moderní prvky obývací pokoj

Otevřený obývací prostor zahrnuje společný obývací pokoj, jídelní kout a kuchyň. Nábytek, barvy a doplňky jsou v souladu se stylem chaty a jsou spárovány s několika moderními akcenty. Moderní světla a nepřímé LED osvětlení zjemňují interiér.

moderní prvky designový nábytek světla penthouse hotel

Rustikální nábytek s moderním nádechem, čalouněné čelo postele

V prostorném penthousu jsou celkem tři hotelová apartmá, která mají stejný designový vzor. Odkryté dřevěné trámy a lamely jsou spárovány s vysoce kvalitními textiliemi a vyzařují určitou eleganci. Místo čel postele jsou stěny za postelemi čalouněny a interpretovány jako skutečné poutače v místnosti. Návrháři se rozhodli pro moderní závěsná světla a nábytek s kovovými akcenty, které v místnosti vypadají elegantně a perfektně se hodí do rustikálního nábytku.

rustikální dekor hotelové apartmá koupelna vana

Apartmá mají také vlastní koupelnu s volně stojící vanou. Zde se rustikální styl opět dostává do popředí a zajišťuje útulnost a pohodu. Další výhodou koupelen jsou panoramatická okna, která mají v zimě výhled na zasněžené hory. V takové koupeli se sjednotíte s přírodou.

rustikálně zařízená koupelna s výhledem na Alpy

V jednom ze apartmá je hostům nabízen malý luxus: soukromá sauna. Malé wellness centrum je také vybaveno oknem s panoramatickým výhledem, abyste si mohli užít ryzí relaxaci.

nově zrekonstruovaný penthouse Itálie soukromá sauna

Hotelové apartmá penthouse rustikální interiérové ​​osvětlení

čalouněné čelo postele designová lampa rustikální ložnice

rustikální koupelna dřevěné obložení volně stojící vana pohled

Koupelnové dřevěné obložení stěn strop volně stojící vana

Ložnice šikmá stropní přístřešek postel u okna

Navrhl Vudafieri Saverino Partners

Fotografie Alex Filz