Rekreační dům a hotel design

Prázdninový dům ze dřeva, betonu a skla – stylový víkendový dům s dřevěným obložením v lesní oblasti

prázdninový dům ze dřeva les perfektní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněná fasáda rostliny přední strana

Architekti z Andramatinu postavili dřevěný prázdninový dům, který je jednoduchý a stylový uprostřed přírody. Plocha 390 metrů čtverečních byla postavena v roce 2014 a skládá se ze 3 ložnic, které se skládají z několika propojených apartmá a otevřeného balkonu. Úkolem obytného prostoru bylo umožnit mnoho aktivit současně bez vzájemného ovlivňování, zatímco tichý víkendový dům je stále příjemným prostorem.

Dřevěná chata v lese

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněná fasáda plochá obrazovka televize dřevěný stůl šikmá střecha čtecí koutek

Dům používá na střeše červený cedr, v interiéru teak a na balkóně železné dřevo. Všechny tyto dřevěné materiály jsou navrženy pro často chladné podnebí indonéského Bandungu. Prohlédněte si galerii obrázků a udělejte si o tom lepší představu.

prázdninový dům ze dřeva les perfektní útočiště víkendový dům dřevěné obložení interiér lustr nábytek gauč

Dřevěný prázdninový dům se nachází v kopcích Bandungu a je víkendovým domem pro matku a její děti. Tato vila se 3 ložnicemi má také několik společných prostor spojených s otevřeným balkonem.

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněná fasáda rostliny ptačí perspektivy lesní oblast

V této oblasti je toto útočiště obklopeno hustými borovicemi a je určeno jako centrum pro různé aktivity. Rezidence uzavřela hlavní silnici a otevírá se skleněnou fasádou směrem k klesajícím částem kopců a výhledu na město na jih od místa.

Moderní koncept s přírodními materiály

prázdninový dům ze dřeva les perfektní útočiště víkendový dům dřevěné obložení interiér závěsná lampa kuchyň jídelní stůl židle

Jak již bylo zmíněno výše, chladné klima Bandungu je vyváženo použitím červeného cedru na střeše, teakového dřeva uvnitř a železného dřeva v oblasti balkonu. Kromě tepelných podmínek zvolili architekti také výběr atmosféry, aby ve vile nechyběl komfort a pocit tepla, kde by se rodina shromažďovala a odpočívala.

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad betonová zeď obrázek postel ložnice

Různá patra také odrážejí požadovanou úroveň soukromí. Přízemí rezidence nabízí všechna možná řešení pro potřeby obyvatel domu. Dále ložnice, které mají velká okna s výhledem na jih, zajišťují optimální relaxaci a čerstvý vzduch.

prázdninový dům ze dřeva zastřešení lesa posuvné skleněné dveře borovice louka trávník terasa balkon

V prvním patře je polo-venkovní balkon, obývací část, jídelna a prostor na čtení v mezipatře. Tato řada oblastí je oddělena krbem a posuvnými skleněnými dveřmi. Ty jsou otevřeny denně a spojují se s velkou, dlouhou terasou, která se rozprostírá po straně rezidence.

prázdninový dům ze dřeva zastřešení lesa posuvné skleněné dveře borovice louka trávník terasa balkon večerní světlo

Složení mansardové střechy bylo vyvinuto prostřednictvím staveb a nových architektonických detailů. Toto je přiblížení lokality kontextu, který byl vyvinut s novými technologickými inovacemi.

prázdninový dům ze dřeva les perfektní útočiště víkendový dům dřevěné obložení skleněná okna zelené stromy obloha

Rozbitý tvar střechy vytvořil nejen objemnější prostor, ale také představil střešní okno, přes které mohou obyvatelé dřevěného prázdninového domu vítat slunce přes dřevěný strop.

*Web architektů

prázdninový dům vyrobený ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěné obložení betonové schody malování nádvoří orientálního koberce

prázdninový dům ze dřeva les perfektní útočiště víkendový dům dřevěné obklady skleněné fasády rostliny dvorek betonová zeď

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněné fasády rostliny dvorek betonová zeď trávník strom

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněná fasáda půdorys

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněná fasáda půdorys severní strana

prázdninový dům ze dřeva lesní útočiště víkendový dům dřevěný obklad skleněná fasáda půdorys jižní strana