Rekreační dům a hotel design

Klidná chata u jezera s výhledem na kanadské pobřeží

klidná chata u jezera třípatrový výhled pohled dřevěný obklad kanadské pobřeží

Bez ohledu na to, zda milujete zasněžené hory, zelené lesy nebo pobřeží, může být klidný prázdninový dům u jezera určitě vyhledávaným úkrytem. Kvůli stresujícímu každodennímu životu může být pro vás velmi lákavé uniknout do útulného malého domova daleko od všech starostí. Tímto vám představujeme klidný prázdninový dům u jezera a doufáme, že se jím budete inspirovat.

klidný dům u jezera třípodlažní boční pohled kuchyně obývací pokoj kanadské pobřeží

Minimalistický, klidný prázdninový dům u jezera na pobřeží mysu Breton na venkově v Novém Skotsku. Dům byl navržen jako velká a moderní kabina s úchvatným výhledem a vzdušnými prostory. Design se prezentuje dřevěným obkladem z úzkých tradičních desek a mnoha okny. Vysokou budovu architekti navrhli na okolních 46 hektarech daleko od civilizace.

Klidná chata u jezera s třídou

klidný prázdninový dům u jezera třípatrový výhled zavřít dřevěné obložení kanadské pobřeží léto

Elegantně postavená třípatrová chata se nachází v zajímavě pojmenované oblasti „Rabbit Snare Gorge“. Dřevem obložený povrch navrhli architekti Base 8 a Omar Gandhi. Designéři vybavili dům dvěma balkony a skleněnými okny pro maximální výhled.

klidná chata u jezera třípatrový výhled zavřít dřevěné obložení kanadské pobřeží

Jak se na typicky klidný prázdninový dům u jezera sluší, interiér má několik dřevěných obložení a skla. Velmi prostorná kuchyně s vysokými stropy a takový obývací pokoj vytvářejí otevřenou a pohostinnou atmosféru. Dřevěné schody spojují vchod a ložnice ve spodním patře do dalšího patra, zatímco horní úroveň má výhled na soutěsku vedoucí k moři.

Tichý prázdninový dům u jezera a příběh za ním

klidný dům u jezera třípodlažní boční pohled na kanadské pobřeží

Lawrence MacIsaac vzpomíná na příběhy svého pradědečka, který využíval majetek k výuce lovu králíků pro své syny. S extrémně strmými stranami rokle bylo zpočátku obtížné se zemí dělat cokoli, včetně těžby stromů, aby mohla růst divoce..

klidná chata u jezera třípatrový výhled večerní kanadské pobřeží

Než tedy existovalo místo instalace, vznikla myšlenka chaty v přírodě. Kvůli urbanizaci severovýchodního pobřeží zákazník zatoužil po útěku do divočejší krajiny. Když rodina dorazila na mys Breton, našli kulturu a ústraní, které už ve Spojených státech nejsou běžné.

klidná chata u jezera třípatrový výhled večer kanadské pobřeží obyvatelé lehkého balkonu

Chcete -li využít výhod okolní krajiny, měl by domov vychloubat okolní svět a povzbudit obyvatele, aby prozkoumali pozemky. Na cestě do Nového Skotska byli Kevin Briody a návrhářský tým Base 8 fascinováni vybudovanými typologiemi regionu.

klidná chata u jezera třípatrový výhled obývací pokoj kanadské pobřeží

Poté, co kolektiv pracoval s klientem, tým kontaktoval také architekta Halifaxu Omara Gandhiho. Měl by být zapojen do finální stavby, do detailů a podle toho také do stavebního procesu.

klidná chata u jezera minimalistický třípatrový pohled na večerní kanadské pobřeží výsledek

Výsledkem je pravděpodobně obdivuhodný a klidný prázdninový dům u jezera. Výsledkem je první ze tří struktur podobných malým tvorům ukrytých v tajemné krajině. Abychom vám poskytli lepší přehled, shromáždili jsme řadu fotografií, které si můžete prohlédnout v naší galerii obrázků.

Prostorná kuchyně a jídelna

klidný prázdninový dům u jezera třípatrový sníh stromy výhled obývací pokoj lesk kanadské pobřeží zasněžené

klidná chata u jezera třípatrový výhled kuchyně kanadské pobřeží

klidná chata u jezera třípatrový výhled kuchyň obývací pokoj kanadské pobřeží

Dřevěné schody spojují všechny místnosti se vstupem

klidný prázdninový dům na jezeře třípodlažní interiér s dřevěným schodištěm

Tichý prázdninový dům u jezera s krásným výhledem

klidná chata u jezera třípatrový výhled pohled dřevěný obklad kanadské pobřeží druhé patro

Webové stránky architektů: Designová základna 8