Rekreační dům a hotel design

Dřevěné obklady stěn a stylový design v hostelu v Bangkoku

dřevěný obklad na zeď hostel-bangkok-thajsko-moderní

Tento elegantní hostel je skvělým příkladem toho, jak lze úspěšně využívat malé oblasti ve velkých městech. Společnost A Millimeter obdržela zakázku na návrh interiéru, který stál před výzvou vytvořit praktickou oblast, která by byla pouze 4 metry široká a 16 metrů hluboká. Byly použity světlé barvy, které se používají také ve dřevě na podlahu a Dřevěný obklad na zeď lze znovu najít. Výsledek vaší práce bychom vám rádi představili v tomto článku.

Dřevěné obklady stěn v hostelu v Thajsku

dřevěné obklady stěn malá-fasáda-bílá-moderní-design-velkoměsto

Hostel se rozkládá na pěti podlažích a nachází se v hlavním městě Thajska v Bangkoku. Pro ubytovnu byl tedy prostor nahoře plně využit ke kompenzaci jinak malé plochy. Hostel s dřevěným obkladem na stěnu uvnitř okamžitě upoutá pozornost. Důvodem je nápadný design fasády.

Dřevěný obklad stěn – vchod do ubytovny

dřevěné obklady stěn thai-hostel-vchod-okno přední-kulaté dveře

Na fasádu byla použita děrovaná ocel, která je natřena bílou barvou. Tento design však má více než jen estetickou funkci. Měl by také zaručit soukromí a slouží tedy jako obrazovka soukromí. Děrovaný design přesto slibuje dostatek denního světla v místnostech s dřevěným obkladem stěn v celé budově.

Vstupní prostor s recepcí

dřevěné obklady stěn recepce-vstupní prostor-závěsná světla

Samotný vchod je neméně působivý. Přestože vchod zdobí velké přední okno, byly v něm zabudovány dřevěné dveře, které jsou zaoblené. Tyto dveře představují zajímavý kontrast k ostatním materiálům, jako je kov a sklo, ale přizpůsobují se podlaze a dřevěnému obložení stěn a vytvářejí harmonické prostředí.

Moderní schodiště

dřevěná stěna pokrývající schody-originální-polštář-dekorace-útulná

Při vstupu do hostelu je recepce vpravo. Obzvláště zajímavé schodiště, které vede do ložnic, je také okamžitě patrné. Na jedné straně je také vyroben z perforovaného, ​​bílého kovu. Na druhou stranu lze schůdky použít k sezení a jsou vybaveny stoly, přičemž pohodlí poskytují polštáře. Ideální místo pro chatování a setkávání mimo místnosti s dřevěným obložením.

Ložnice

dřevěné obklady stěn-laminát-podlaha-stěna-dekorace-pohovka-šedá

Aby se do každého pokoje vešlo dost místa na spaní, byly vybaveny dvoupatrovými a podkrovními postelemi. Každá postel má své vlastní noční světlo, zatímco záclony a příčky z dřevěného obložení stěn zajišťují soukromí. Pod jednou z postelí je pohovka, abyste si během dne mohli udělat pohodlí.

Místo stěnových panelů dřevěný laminát

dřevěný obklad-hostel-nápad-půdní vestavby-závěsný žebřík

V závislosti na pokoji se k horním postelím přistupuje různými způsoby. V této ložnici jsou k dosažení podkrovních postelí použity žebříky. Jsou vyrobeny z kovu a dřeva, takže se tyto kusy nábytku přizpůsobí také podlaze a dřevěnému obložení stěn. Celkově je výsledkem harmonické prostředí, které také vyzařuje moderní kouzlo prostřednictvím šedých akcentů.

Nástěnný obklad ze dřeva pod úhlem

dřevěné obložení stěn-postele-dvoulůžkové palandy-moderní-design-pokoje

Tato ložnice používá místo žebříků schody. Byly navrženy mezi palandami a skládají se z jednoduchých schodů. Originální je také způsob, jakým byl navržen dřevěný obklad stěn. Stěna je vizuálně šikmo oddělena, horní část je obložena laminátem a zbytek je navržen v obyčejné bílé barvě.

Dřevěné obklady a kovové schůdky 

dřevěná stěna-obklad-pokoj-hotel-nápad-pohodlná podlaha

Také zde jsou schůdky vyrobeny z perforovaného kovu, který dodává místnosti moderní vzhled. Takže, jak vidíte, všechny materiály a designy jsou v hostelu znovu začleněny. Některé pokoje mají oddělený, ale otevřený obývací prostor, kam lze uložit zavazadla, a k dispozici je pohodlná pohovka. Nechybí tam ani dřevěné obložení stěn.

Obložení dřevěné stěny

dřevěné obklady stěn-nápad-dekorace na stěnu-zrcadlo-oblečení-stojan-hostel-vybavení

Zde můžete opět vidět již zmíněný, originální způsob navrhování dřevěného obkladu stěn. Tentokrát je dřevo ve spodní části stěny a představuje tak prodloužení podlahy.Velké okno je opatřeno šedým závěsem. K dispozici je také zrcadlo a věšák na oblečení.

Úložný prostor pro hosty

obklad dřevěných stěn-obývací prostor-skříň-bílá-kovová-okenní místnost

Hosté, kteří zůstanou v hostelu delší dobu, pravděpodobně budou chtít také uložit některé své věci. Cenné věci lze především bezpečně uložit do uzamykatelných skříní, které jsou k dispozici v každé ložnici. Šikmé dřevěné obložení stěn najdete také na protější stěně.

Moderní umývárny

obložení dřevěných stěn-umývárna-koupelna-kulaté-zrcadlo-umyvadlo-konzola

Každá z ložnic má také toaletu, která je rozdělena do různých oblastí. Na jedné straně je umývárna, která byla navržena zcela v bílé barvě až k podlaze a má dvě umyvadla v konzole a kulaté zrcadlo. Pod mycí konzolí se nacházejí koše z perforovaného kovu, do kterých lze ukládat kosmetické výrobky.

Zařízení ubytovny pro sprchu

dřevěné obklady stěn-záchod-záchod-ubytovna-sprcha-posuvné-dveře-stodola-dveře

Jinak toaletu a sprchu najdete v umývárně, z nichž každá zaručuje soukromí prostřednictvím dveří stodoly. V této místnosti nebyl dřevěný obklad stěn. Místo toho se dřevo nachází ve dveřích. Zdi se šikmým vzorem zde bylo dosaženo pomocí tmavě šedé barvy na zeď.

Navrhl Milimetr.

Stránka Hostely Bed One Block tady.